KATALOG POLSKI > AKTUALNOŚCI > Prognoza pogody (71)

Aktualna prognoza pogody - Pogoda .i n f o****

Pogoda .i n f o - internetowy serwis pogodowy. Aktualna pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody dla ponad 13 tys. miejsc, informacje meteo, linki pogodowe.

http://www.pogoda.info/ - 21 Kwi 2005

Atlas chmur****

Atlas chmur - klasyfikacja, charakterystyka około 1000 zdjęć chmur.

http://meteo.ids.pl/chmury/ - 19 Mar 2002

Atlas chmur i zjawisk świetlnych****

Polska wersja Der Wolkenatlas. Świetny atlas chmur i zjawisk świetlnych.

http://meteo.ids.pl/ - 3 Wrz 2001

Aura Centrum****

Serwis Biura Prognoz Aura. Na łamach stron znajdują się informacje na temat działalności biura. Dostępne są opracowane przez biuro prognozy, lista klientów, zdjęcia satelitarne.

http://www.aura.com.pl/ - 14 Lut 2000

Burza - prywatna Strona Ostrzeżeń Burzowych****

Strona rejestruje aktualne wyładowania na terenie Polski co minutę oraz Europy co 5 minut. Strona pokazuje aktualne radary, mapy synoptyczne, ostrzeżenia i aktualności - które są na bieżąco odświeżane. Znajdziemy też aktualne zdjęcia Polski z satelity, aktualną pogodę. Strona zawiera również informacje oraz mapę ostrzeżeń dla polski przed groźnymi zjawiskami atmosferycznymi, informacje jak mamy zachowywać się w czasie burzy czy nadchodzącego tornada. Zapraszam do korzystania z funkcjonalności Burze i tornada, dzięki której już każdy z Państwa będzie wiedział jak te zjawiska powstają i jak się w razie ich pojawienia zachować. W zakładce Pogoda oraz Radary i Detektory znajdzują się mapy burzowe w wersji live oraz pogoda. Nowa strona pozwoli Wam również sprawdzić aktualne informacje o różnych zagrożeniach atmosferycznych.

http://burza.tk/ - 15 Maj 2015

Egipt - informacje dla turystów****

Polecane hotele, resteuracje, dyskoteki, ceny w sklepach, wycieczki fakultatywne, temperatury.

http://www.egipt-info.pl/ - 16 Lut 2007

Informacje z kraju i świata****

Polski portal internetowy, serwis informacyjny, szukasz informacji z kraju, świata, motoryzacji a może sportu. Darmowe ogłoszenia!

http://www.goo2.pl/index.php/ - 16 Gru 2013

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Kraków****

Strona serwisu pogodowego. Oprócz informacji o IMGW na stronie można znaleźć numeryczną prognozę pogody, dane satelitarne oraz ogólne informacje o klimacie.

http://www.cyf-kr.edu.pl/IMGW/ - 24 Kwi 2002

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, oddział w Katowicach****

Na stronach znajdują się informacje na temat bieżącego stanu pogody oraz prognozy na najbliższe dni. Publikowane są także komunikaty o zagrożeniach.

http://www.imgw.katowice.pl/ - 21 Kwi 2005

Internetowa Stacja Meteorologicza****

Internetowa Stacja Meteorologiczna w Zakopanem. Na łamach stron znajdują się informacje na temat obecnej sytuacji pogodowej w Zakopanem. Ponadto dostępny jest aktualny widok na Tatry i Zakopane.

http://www.zakopane.pl/meteo/index.shtml - 14 Lut 2000