KATALOG POLSKI > AKTUALNOŚCI > Program telewizyjny (56)

Heroes: tapety, napisy, trailer****

Heroes to nowy serial telewizji NBC, którego premiera w Polsce na TVP1 nastąpi w maju. W serwisie znajdują się zdjęcie z filmu, ciekawa galeria, opisy postaci oraz trailery.

http://bohaterowie.serialnie.pl/ - 20 Kwi 2007

Koala's Animations - tworzymy animacje!****

Studio animacji Koala's Animations zajmuje się produkcją animowanych materiałów wideo dla biznesu oraz edukacji i rozrywki. Koala's Pomaga firmom przekazywać informacje, rozbawiać i angażować widzów z wykorzystaniem formatu wideo. Pracujemy we różnych technikach animacji jak: techniki animacji poklatkowej, rysunkowej, 3d, 2d oraz technik mieszanych.

http://koalas.pl/ - 26 Sie 2018

Montaż anten Poznań****

Nasza firma instalacyjna zajmuje się szerokim działem usług jakim jest naprawa , ustawienie, regulacja anten satelitarnych i naziemnych tzw. DVB-T, które umożliwiają prawidłowy odbiór sygnału telewizyjnego. W dogodnym dla Państwa terminie nie tylko zamontujemy anteen, ale również ją ustawimy profesjonalnym przyrządem pomiarowym, zwiększy to siłę sygnału.

http://www.montaz.plazmy.com.pl/ - 28 Lut 2016

Pilot TV****

Wersja on-line papierowej wersji rozkładu programu TV. Znajdziesz tu aktualny program telewizyjny, program kin, a także konkursy, linki i kontakty.

http://www.pilottv.pl/ - 6 Cze 2003

POLCAST****

Na stronie opracowanej po polsku i angielsku, można przestudiować ofertę biura reklamy stacji Polonia 1 i Super 1 oraz poznać aktualny program tych stacji

http://www.polcast.com.pl/ - 21 Sty 2000

Program lokalny Telewizji TOYA****

Ramówka telewizji regionalnej Toya. Program, serwisy informacyjne.

http://tv.toya.net.pl/ - 8 Lis 2001

Program TV****

Aktualny program tv wszystkich stacji telewizyjnych, takich jak: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN oraz wiele innych. Serwis tv.pl zawiera również opisy wszystkich programów. Dostęp do serwisu jest bezpłatny.

http://www.tv.pl/ - 25 Sie 2008

RECO TV NEWS****

RECO TV jest niezależną, pierwszą telewizją internetową, stworzoną dla rekonstruktorów historycznych. Ma być to niejako medium dla grup rekonstrukcyjnych, popularyzujące wiedzę historyczną oraz promujące ciekawe miejsca i inscenizacje. Chcemy uczestniczyć w inscenizacjach historycznych w Polsce, Europie a docelowo i na świecie.

http://www.recotv.pl/ - 7 Sty 2014

Romantica.pl****

Strona stacji telewizyjnej "Romantica" - znajdziecie tu informacje o latynoamerykańskich serialach, aktorach w nich występujących, ploteczki, program stacji itd.

http://www.romantica.pl/ - 22 Lut 2001

Serialomaniak.pl – świat seriali****

Zapraszamy, jesteśmy online! Informacje o najlepszych serialach z Netflixa, Showmaxa, HBO i innych stacji. Recenzje odcinków i sezonów, wywiady oraz rankingi.

http://serialomaniak.pl/ - 24 Gru 2017