KATALOG POLSKI > AKTUALNOŚCI > Program telewizyjny (56)

WOT - Warszawski Ośrodek Telewizyjny****

Na stronie można dowiedzieć się najświeższych i najciekawszych informacji z województwa mazowieckiego, a także dowiedzieć się co można zrobić z wolnym czasem w tym województwie.

http://www.wot.tvp.com.pl/ - 7 Lut 2005

You Can Dance - Po Prostu Tańcz****

Strona i forum fanów \"You Can Dance - Po prostu tańcz\". Na stronie m.in: wydarzenia, zdjęcia, filmy, wywiady i odcinki programu \"You Can Dance - Po prostu tańcz\".

http://www.youcandance.info.pl/ - 31 Sty 2008

Aster City***

Za tą kwiecistą nazwą kryje się warszawska telewizja kablowa. Na stronie możecie poznać jej ofertę obejmującą między innymi dostęp do internetu. Poza tym zamieszczono wykaz programów zawartych w pakiecie stacji

http://www.astercity.com.pl/ - 21 Sty 2000

HBO***

W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 12 lipca 1996 roku transmisją sygnału cyfrowego, nadanego za pośrednictwem satelity Kopernikus. Od 1 kwietnia 1997 roku program HBO nadawany jest do Polski z satelity AMOS - 1, ze stacji nadawczej w Budpeszcie. Obecnie HBO współpracuje z większością sieci telewizji kablowych w całej Polsce. Od 18 września 1998 roku program HBO dostępny jest także dla posiadaczy indywidualnych zestawów satelitarnych pierwszej polskiej platformy cyfrowej Wizja TV. Program nadawany jest na platformę za pośrednictwem satelity ASTRA, z centrum emisyjnego Wizji TV w Maidstone pod Londynem.

http://www.hbo.com.pl/ - 5 Lip 2001

KurierTV***

KurierTV. Aktualny program telewizyjny. Ponad 30 stacji...

http://www.kuriertv.pl/ - 25 Wrz 2000

MEDIA MIX - co tydzień podsumowanie informacji o mediach***

Na stronie znaleźć można podsumowanie wszystkich najciekawszych informacji dotyczących TV i RADIA oraz dowiedzieć się o nowościach w mediach. Dodatkowo znajdują się tam serwisy MUZYKA i SPORT czyli co ciekwego z tych tematów znaleźć można w mediach.

http://www.mediamix.prv.pl/ - 9 Lis 2004

PalmTV - program telewizyjny dla PalmOS***

Strona, z której co tydzień możesz ściągnać aktualny program telewizyjny 10 najpopularniejszych stacji telewizyjnych (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, RTL7, TV4, HBO, Canal+, TV Polonia, Eurosport).

http://www.palmtv.tnt.pl/ - 31 Maj 2001

Premiery w tv.pl Najnowsze informacje o premierach w polskich stacjach tv.***

Informacje o premierach w polskich stacjach tv. Teraz niczego nie przegapisz. Filmy seriale, seriale animowane, anime, reality-show.

http://www.premierywtv.pl/ - 10 Maj 2012

Program telewizyjny***

Interesuje Cię telewizyjny rozkład jazdy na najbliższe dni w Internecie? Oferujemy precyzyjny program telewizyjny, obejmujący wszystkie popularne kanały TV, dostępny 24 godziny na dobę. Korzystając z proponowanej strony nie ma potrzeby, byś chodził po program telewizyjny do saloniku prasowego, przeznaczając na niego nawet najmniejszą kwotę pieniędzy. Cały program TV jest bowiem dostępny na naszej stronie internetowej. Proponujemy kompletną czytelność, możliwość dopasowania listy programów TV, które najbardziej Cię interesują. Mamy do zaoferowania również przydatne opisy znacznej ilości programów, emitowanych na najbardziej popularnych stacjach. Dzięki temu każdy, kto skorzysta z oferowanego serwisu, może znaleźć dla siebie wszystko to, co obecne jest w kręgu zainteresowań. Z naszego serwisu dowiesz się, które programy w telewizji są hitami dnia, dowiesz się, które warto oglądać, a na które nie warto poświęcać czasu.

http://programtvonline.pl/ - 18 Lut 2013

Program telewizyjny - WP.PL***

Program dla wszystkich stacji TV, a także stacji obcojęzycznych.

http://tv.wp.pl/ - 29 Cze 2010

Informacje dodatkowe