KATALOG POLSKI > AKTUALNOŚCI > Ważne wydarzenia (232)

Fakty w INTERIA.PL*****

Serwis FAKTY portalu Interia.pl to codziennie świeże fakty z kraju i ze świata: biznes, sport, rozrywka, nauka, zdrowie, ciekawostki. Zawsze bieżące analizy i komentarze oraz raporty specjalne, czyli czym żyje świat. Galerie, felietony, wywiady, opinie, sondaże...

http://fakty.interia.pl/ - 11 Wrz 2013

Kalendarium.pl - serwis dzienny*****

Zawsze aktualne wydarzenia z historii, odkrycia i wynalazki, codziennie nowy aforyzm i prawo Murphiego, kanon XX wieku, Alfred Nobel i jego nagroda, recenzje, wokół stołu. Kalendarium zaspokoi Twoją ciekawość codziennie nową porcją informacji.

http://www.kalendarium.pl/ - 18 Gru 2000

Muzoteka - muzyczne nowości w pigułce, koncerty, teksty piosenek, dobra muzyka.*****

Dostarczamy najnowsze newsy ze świata muzyki, informacje o koncertach, wszelkie ciekawostki i wiadomości muzyczne w pigułce - w jednym miejscu i w ciekawej formie.

http://www.muzoteka.pl/ - 4 Lut 2008

Ochrona danych osobowych GIODO - Memex Consulting*****

Audyt przetwarzania i ochrony danych osobowych. Test wiedzy dla ABI on-line. Wiadomości i wydarzenia z branży. Szkolenia-Doradztwo-Ekspertyzy. Wspieranie rozwoju firm w wirtualnym świecie. e-Marketing, e-pharmamarketing, praktyka e-biznesu.

http://www.memex.pl/ - 27 Sie 2008

Parkkulturowy.com.pl *****

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Dźwięki ulubionych piosenek towarzyszą nam na co dzień, poprawiają nastrój i pomagają się odprężyć. Niektórzy zadowalają się jedynie słuchaniem, inni z kolei dodatkowo poszukują informacji na temat artystów czy nadchodzących koncertów. Strona parkkulturowy.com.pl to idealne miejsce w sieci zarówno dla fanów muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Relacje z koncertów i ważnych wydarzeń muzycznych, doniesienia ze świata opery i z życia muzyków to tylko niewielka część informacji, z jakimi można się zapoznać, odwiedzając stronę parkkulturowy.com.pl.

http://www.parkkulturowy.com.pl/ - 19 Wrz 2016

Rospuda Tak | Dolina Rospudy | Obwodnica Augustowa | Via Baltica*****

Witamy na stronie poświęconej budowie obwodnicy Augustowa. Stworzyliśmy ją, ponieważ wokół tej sprawy narosło wiele mitów, a duża część mediów relacjonuje ją jednostronnie. Wbrew faktom wmawia się opinii publicznej, czyli także Tobie, że budowa obwodnicy, od wielu lat oczekiwana przez mieszkańców Podlasia, zniszczy bezpowrotnie dolinę Rospudy.

http://www.rospudatak.pl/ - 16 Mar 2007

Active and Eco****

Portal opisujący nowości i wydarzenia ze świata sportu, designu, architektury, turystyki i ekologi.

http://activeandeco.com/ - 11 Lut 2015

Agroturystyka Jaśliska****

Komfortowe i tanie noclegi w Jaśliskach w domu dla gości na rynku przy trakcie Węgierskim. Pokoje gościnne w Jaśliskach.

http://jasliska.com.pl/ - 29 Sie 2013

Akcja Podaj Łapę****

Witamy na stronie poświęconej Harcerskiej Akcji Pomocy Schroniskom Dla Zwierząt Podaj Łapę którą zainicjowaliśmy w 2004r a jej zasięg obejmował większość placówek oświatowych na terenie powiatu pruszkowskiego.

http://www.podaj-lape.waw.pl/ - 29 Maj 2006

Aktualności z kraju i ze świata****

Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata podzielone na kategorie: Banki Emerytury Fundusze Giełda Gospodarka Gry Gwiazdy Kobieta Kultura Podatki Polityka Zagranica Praca Społeczeństwo Sport Technika Ubezpieczenia Wakacje Zdrowie Znani i lubiani

http://portal.polwebs.pl/ - 13 Lip 2009