Google
KATALOG POLSKI > AKTUALNOŚCI > Wiadomości sportowe (124)

INTERIA.PL - Na żywo*****

Serwis NA ŻYWO w INTERIA.PL prezentuje na żywo wyniki ze wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych - piłka nożna, koszykówka, hokej, NFL, tenis.

http://nazywo.interia.pl/ - 29 Lip 2005

Sport w INTERIA.PL*****

Serwis SPORT portalu Interia.pl to gorące informacje z polskich i światowych aren. Piłka nożna, żużel, siatkówka oraz inne sporty, a także relacje na żywo, pliki wideo z meczów i znakomite galerie zdjęć. Tutaj zaspokoisz głód informacji.

http://sport.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Sport - onet.pl*****

Wiadomości ze sportowych aren prosto na ekranie Twojego monitora.

http://sport.onet.pl/ - 20 Kwi 2005

Sport w PAP*****

Gorące wiadomości sportowe prosto z serwisu Polskiej Agencji Prasowej.

http://dziennik.pap.com.pl/?dzial=SPO/ - 20 Kwi 2005

Sports.Pl*****

Sportowy serwis informacyjny Sports.Pl dostarcza wiadomości sportowych z Polski i ze świata. Na łamach stron dostępne są również wywiady i felietony.

http://www.sports.pl/ - 20 Kwi 2005

Wiadomości sportowe TVP*****

Serwis zawiera najwazniejsze sportowe newsy z kraju i ze świata. Jest wzbogacony o szereg multimediów (asf, mpg, mp3,etc), które uatrakcyjniają zawrtość serwisu.

http://wiadomosci.tvp.pl/sport/ - 20 Kwi 2005

Adam Małysz*****

Strona o najlepszym skoczku Adamie Małyszu. Codzienne aktualizacje. Wszystko czego szukasz.

http://www.adammalysz.wb.pl/ - 13 Lut 2001

Bundesliga.pl - polski serwis o Bundeslidze*****

Na stronie: najświeższe informacje z niemieckiej Bundesligi, transfery, newsy, składy drużyn, puchary, gierki, Liga Mistrzów i nie tylko...

http://bundesliga.pl/ - 2 Mar 2005

Egol*****

Wspaniały serwis piłkarski! Kopalnia informacji o futbolu i to nietylko w Polsce, ale również na świecie. Bogata kolekcja wywiadów z piłkarzami oraz felietonów o piłce.

http://www.egol.pl/ - 17 Lip 2001

Ekstraklasa - Serwis Piłkarski*****

Serwis Ekstraklasa.net przeznaczony jest dla fanów piłki nożnej. W serwisie znajdziesz relacje na żywo z meczy, aktualne wyniki dotyczące rozgrywek ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi, pucharu Polski czy też lig zagranicznych i europejskich. Serwis prowadzi też terminarz rozgrywek i tabele z grupami i aktualnymi pozycjami drużyn. W Ekstraklasie znajdziesz wiele ciekawych artykułów i wywiadów z ludźmi związanymi z polską i zagraniczną piłką nożną. Mamy dział Euro 2012, w którym możesz znaleźć wszystkie potrzebne informacje dotyczące zbliżających się mistrzostw europy. Udostępniamy nie tylko informacje ale też galerie ze zdjęciami i fotoreportaże z wydarzeń piłkarskich w Polsce i za granicą.

http://ekstraklasa.net/ - 4 Maj 2011