KATALOG POLSKI > AKTUALNOŚCI > Wiadomości sportowe (131)

INTERIA.PL - Na żywo*****

Serwis NA ŻYWO w INTERIA.PL prezentuje na żywo wyniki ze wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych - piłka nożna, koszykówka, hokej, NFL, tenis.

http://nazywo.interia.pl/ - 29 Lip 2005

Sport w INTERIA.PL*****

Serwis SPORT portalu Interia.pl to gorące informacje z polskich i światowych aren. Piłka nożna, żużel, siatkówka oraz inne sporty, a także relacje na żywo, pliki wideo z meczów i znakomite galerie zdjęć. Tutaj zaspokoisz głód informacji.

http://sport.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Sport - onet.pl*****

Wiadomości ze sportowych aren prosto na ekranie Twojego monitora.

http://sport.onet.pl/ - 20 Kwi 2005

Sport w PAP*****

Gorące wiadomości sportowe prosto z serwisu Polskiej Agencji Prasowej.

http://dziennik.pap.com.pl/?dzial=SPO/ - 20 Kwi 2005

Sports.Pl*****

Sportowy serwis informacyjny Sports.Pl dostarcza wiadomości sportowych z Polski i ze świata. Na łamach stron dostępne są również wywiady i felietony.

http://www.sports.pl/ - 20 Kwi 2005

Wiadomości sportowe TVP*****

Serwis zawiera najwazniejsze sportowe newsy z kraju i ze świata. Jest wzbogacony o szereg multimediów (asf, mpg, mp3,etc), które uatrakcyjniają zawrtość serwisu.

http://wiadomosci.tvp.pl/sport/ - 20 Kwi 2005

3sports.pl *****

Uprawianie sportu to wspaniała okazja nie tylko do kształtowania pozytywnych nawyków spędzania wolnego czasu, ale także dbanie o własną kondycję fizyczną, sylwetkę i zdrowie. Na portalu 3sports.pl znajdziesz kluczowe informacje odnośnie prowadzenia zdrowego trybu życia, uprawiania różnych sportów np. piłki nożnej czy jazdy na rowerze, wspierania dziecka w jego treningach sportowych czy też zakupu odpowiedniego stroju i sprzętu do ćwiczeń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony 3sports.pl i kontaktu.

http://3sports.pl/ - 19 Wrz 2016

Adam Małysz*****

Strona o najlepszym skoczku Adamie Małyszu. Codzienne aktualizacje. Wszystko czego szukasz.

http://www.adammalysz.wb.pl/ - 13 Lut 2001

Bundesliga.pl - polski serwis o Bundeslidze*****

Na stronie: najświeższe informacje z niemieckiej Bundesligi, transfery, newsy, składy drużyn, puchary, gierki, Liga Mistrzów i nie tylko...

http://bundesliga.pl/ - 2 Mar 2005

Egol*****

Wspaniały serwis piłkarski! Kopalnia informacji o futbolu i to nietylko w Polsce, ale również na świecie. Bogata kolekcja wywiadów z piłkarzami oraz felietonów o piłce.

http://www.egol.pl/ - 17 Lip 2001