KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA (156 640)

Biznes w INTERIA.PL*****

Najpełniej opisane rynki finansowe Polski i całego świata. Ekonomia, gospodarka - u nas zawsze pełne i aktualne informacje. Jeżeli interesuje Cię giełda, spółki publiczne, obligacje, instrumenty pochodne, banki, fundusze inwestycyjne, towarzystwa emerytalne lub ubezpieczeniowe - to miejsce właśnie dla Ciebie. Tu znajdziesz najpełniejszą ofertę polskich instytucji finansowych, kursy walut z całego świata, notowania giełdowe. Dowiesz się jak rośnie Twoja emerytura.

http://biznes.interia.pl/ - 7 Lut 2005

Centrum Finansowe w INTERIA.PL*****

Centrum Finansowe INTERIA.PL to najciekawsze oferty finansowe w polskim Internecie. Kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, samochodowe, konta i lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia. Zdobędziesz wszystkie informacje i zostaniesz obsłużony nie wychodząc z domu.

http://cf.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Moja firma w INTERIA.PL*****

Obszerny serwis dla firm. Aktualności, waluty NBP, waluty online, kalkulator walutowy. Podstawowe informacje dla zakładających firmy: formy działalności, formalności, jak pozyskiwać środki, obowiązki pracodawcy, zatrudnienie pracowników. Banki dla firm: kredyty, kalkulatory; informacje o leasingu: rodzaje, leasing pracowniczy, leasing a podatki, umowy, formalności, słownik, akty prawne; informacje o podatkach: kalkulator, terminy, adresy.

http://mojafirma.interia.pl/ - 10 Lut 2005

Praca w INTERIA.PL*****

Najnowsze doniesienia i materiały związane z rynkiem pracy. Ogłoszenia pracy wraz z wyszukiwarką. Serwis udostępnia kodeks pracy, bazy teleadresowe firm zajmujących się rekrutacją, inspektoratów i urzędów pracy oraz opisy i wzorce różnych rodzajów umów dotyczących pracy.

http://praca.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Ewycena - platforma wyceny nieruchomości*****

Ewycena.pl to unikalna platforma wyceny nierchomości online. Platforma umożliwia profesjonalna wycenę przez rzeczoznawców majątkowych, którzy posiadają uprawnienia do sporządzania np. operatów szacunkowych. Wycena domu, mieszkania, działki z punktu widzenia klienta jest bardzo prosta. Wystarczy zarejestrować się i wypełnić odpowiedni formularz aby otrzymać oferty od rzeczoznawców.

http://ewycena.pl/ - 3 Lip 2015

Nieruchomości Michałowice - ZILMEX*****

Oferujemy domy na sprzedaż na północ od Krakowa w Zalesiu. Są one położone w na obrzeżach miasta co pozwala na dobry dojazd i daje możliwość relaksu, również dzięki sąsiedztwu lasu. Oferowane domy jednorodzinne posiadają dużą powierzchnię, a przy tym przystępne ceny.

http://www.domyzalesie.pl/ - 23 Gru 2014

Pożyczki pozabankowe - Firma udzielająca pożyczek pozabankowych - EPEF.pl*****

Epef.pl to firma udzielająca pożyczek pozabankowych bez specjalnych i złożonych formalności. Pożyczki bez sprawdzania w biku i krd. Idealne rozwiązanie na dofinansowanie firmy. Taka forma pożyczki to alternatywa dla kredytów bez bik i krd. Pożyczki pozabankowe to najszybsza forma finansowania umożliwiająca restrukturyzację załużenia, restrukturyzację finansową. Firmy udzielające pożyczek pozabankowych np. EPEF.pl oferują szeroki wachlarz narzędzi finansowania przedsiębiorstw w całej Polsce.

http://epef.pl/ - 23 Lip 2015

Profesjonalne prezentacje Digiprez Bcintermedia*****

Rozwój technologiczny sprawił, że publikacje w formie elektronicznej zyskały na wartości. Dodatkowo obecnie wiele osób korzysta tabletów czy smartphonów. Nasza firma wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu doskonaląc się w projektowaniu materiałów dostosowanych do ich wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

http://digiprez.bcintermedia.pl/firmy/ - 31 Gru 2014

Urządzenia i maszyny do pakowania - E-pakowarka.pl*****

E-pakowarka to dystrybutor maszyn pakujących do zastosowań profesjonalnych. W ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia i automaty do pakowania: foliarki, zgrzewarki (kątowe,próżniowe, liniowe), linie pakujące, flow packi, owijarki palet, tunele obkurczające, obkuraczrki. Maszyny nadają się do pakowania żywności (mięso, drób, warzywa i owoce), materiałów sypkich. Wykwalifkowany zespół specjalistów od maszyn w swojej ofercie posiada serwis urządzeń pakujących oraz szkolenia z obsługi maszyn.

http://e-pakowarka.pl/ - 7 Lip 2015

Voipoint - Voip dla biznesu*****

Voipoint jest liderem kompleksowych rozwiązań VoIP na polskim rynku! Od 2009 roku wdrażamy rozwiązania VoIP dla firm, oraz pomagamy dopasować usługi z zakresu telefonii IP do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeżeli chcesz korzystac z profesjonalnych rozwiazań VoIP, zapraszamy do kotnaktu na stronie Voipoint.pl

http://voipoint.pl/ - 12 Cze 2015

Informacje dodatkowe