KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA (154 124)

Banki - WP.PL****

W serwisie najważniejsze informacje na temat banków, wyszukiwarka bankomatów, kont bankowych, kart kredytowych i debetowych, a także lokat i kredytów: mieszkaniowych, konsumpcyjnych i samochodowych.

http://banki.wp.pl/ - 24 Cze 2010

Dyskont Projektów Domów****

Gotowe projekty domów jednorodzinnych. Najtańsze projekty w Polsce ? każdy w cenie 500 zł brutto. Szeroki wybór domów parterowych i z poddaszem użytkowym. Każdy zakupiony projekt wysyłany jest do Klienta w czterech egzemplarzach. Całość dokumentacji opracowana jest w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę. Do projektu bezpłatnie dołączamy zgodę na wprowadzenie dowolnych zmian w projekcie.

http://www.dyskontprojektow.pl/ - 23 Lut 2011

Owijarki do palet****

Pionowe owijarki do palet z naciągiem oraz rozciągiem to profesjonalne urządzenia pakujące, które umożliwiają łatwe i szybkie opakowane - foliowanie palet. Dystrybucja oraz sprzedaż owijarek do palet renomowanych firm. Idealne rozwiązania dla branży spożywczej, motoryzacyjnej oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest szybkość i automatyzacja opakowywania i zabezpieczania palet.

http://e-pakowarka.pl/121-pionowe-owijarki-do-palet-stolowe/ - 14 Sie 2015

Reklama w wyszukiwarce WP.PL****

Skuteczna reklama w wyszukiwarce WP.PL i sieci kontekstowej. Możesz dotrzeć do blisko 12 mln internautów! Płacisz tylko za wejście klienta na Twoją stronę.

http://biznes.szukaj.wp.pl/ - 24 Cze 2010

Sieć Reklamowa - AdTotal****

Reklamodawca nie musi już opierać swojej komunikacji tylko na jednym medium - dzięki AdTotal wykorzystuje wszystkie nośniki (WWW, LCD, mobile, wideo), które pozwalają zbudować najszerszy zasięg i jednocześnie otoczyć konsumenta spójnym komunikatem.

http://adtotal.pl/ - 24 Cze 2010

System Windows 7,8,10 - Sklep z oprogramowaniem Microsoft****

Systemy operacyjne firmy Microsoft to jedne z najczęściej wybieranych rozwiąząń. Wybierane przez miliony użytwkoników na całym świecie. Kupując licencję zapewniasz sobie bezpieczeńswtwo i regularne aktualizacje. Poznaj możliwości oprogramowania Microsoft odwiedzając autoryzowany sklep.

http://sklep.centrumxp.pl/2737,1,1,kategoria,Windows_10.aspx#/ - 4 Lis 2015

Biuro Rachunkowe Brodnica ***

Biuro rachunkowe świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych: prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie rejestrów zakupów VAT, prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia,

http://biurorachunkowe-brodnica.pl/ - 18 Mar 2011

Constulging Wrocław ***

Strona firmy konsultingowej z Wrocławia zajmującej się doradztwem gospodarczym

http://consultingwroclaw.pl/ - 18 Mar 2011

Consulting Wrocław ***

Strona firmy konsultingowej z Wrocławia zajmującej się doradztwem gospodarczym: przygotowanie biznesplanów, analizy finansowe

http://coachwarszawa.pl/ - 18 Mar 2011

Dom - WP.PL***

Wszystko o domu - budowa i remont, ogród, architektura wnętrz, prawo i finanse, a także projekty architektoniczne, kalkulator kredytów hipotecznych i forum.

http://dom.wp.pl/ - 24 Cze 2010