KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu (7 273)

Baseny kąpielowe i ogrodowe****

W ramach asortymentu firmy dostępne są baseny kąpielowe. Zajmujemy się produkcja kąpielisk, jakie montowane są w przydomowych ogrodach.

http://www.basenykowalko.com/ - 11 Lut 2014

Baseny stalowe****

Producent basenów firma Berndorf Baderbau zaprasza na swoją stronę www.berndorf.pl Zamieszczone zostały tam informacje na temat głównej oferty firmy czyli budowy basenów prywatnych (domowych), hotelowych, publicznych czy rehabilitacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz szerokim asortymentem atrakcji dodatkowych.

http://berndorf.pl/ - 24 Lis 2015

Bbklighting.pl - lampy wiszące, lampy ogrodowe, kinkiety plafony****

BBK od szeregu lat produkuje lampy oświetleniowe zarówno w oprawach halogenowych jak i tradycyjnych. W okresie tym zdobyliśmy uznanie naszych odbiorców oraz liczną grupę dostawców z całej Europy

http://www.bbklighting.pl/ - 26 Kwi 2006

BD24.pl****

Brand Distribution to firma z wieloletnią tradycją Prowadzimy sprzedaż hurtową oryginalnych produktów z importu – na naszej platformie B2B mogą Państwo kupić wysokiej jakości chemię gospodarczą, artykuły kosmetyczne, higieniczne oraz spożywcze.

http://bd24.pl/ - 22 Sie 2014

Bejto - kołdry i poduszki****

W asortymencie sklepu Bejto można znaleźć poduszki i kołdry, które są nie tylko komfortowe, ale również ciepłe. Ponadto proponowane są materace MK Foam Koło, zapewniające zdrowy i wygodny sen. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.mkfoam.sklep.pl/ - 24 Sty 2018

BestLighting.pl Specjalistyczne oświetlenie LED****

Redukujemy koszty oświetlenia o 60-70%. Przygotowujemy projekty, dostarczamy, montujemy. Wszystko jasne..

http://www.bestlighting.pl/ - 9 Maj 2017

Bianco - sklep internetowy z pościelą i obrusami****

Firma Bianco zajmuje się sprzedażą pościeli z atłasu i bawełny. W swojej ofercie posiada też plamoodporne, okrągłe oraz lniane obrusy z gipiurą.

http://www.e-bianco.pl/ - 27 Paź 2017

BICAFE kawa****

Firma BiCafe od wielu lat zajmuje się obsługą klientów w zakresie usług vendingowych. Oddajemy w Państwa ręce katalog wyselekcjonowanych produktów (kawa, herbata, akcesoria) i usług (serwis) Proponowane przez nas artykuły znajdują zastosowanie w domu, biurze, restauracji, kawiarni, hotelu i wielu innych miejscach. Ponadto BiCafe zapewnia serwis pogwarancyjny, szybką diagnozę i informacje o naprawie, ciągły dostęp do części zamiennych, a także automaty zastępcze na okres naprawy. Firma funkcjonuje na rynku od przeszło dwudziestu lat i za sprawą dużego doświadczenia, szerokiego asortymentu, a także wykwalifikowanego personelu może zapewnić swoim klientom wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.bicafe.pl/ - 18 Lip 2013

Bioires - Biopreparaty****

Firma Bioires oferuje przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków (także: drenażowe) w dobrej cenie. Zajmujemy się montażem zbiorników na deszczówkę, jak również sprzedażą preparatów do czyszczenia - biopreparatów i tabletek do szamba. Oferujemy produkty z serii Bio7 i Biosanit, torebki na psie odchody oraz specjalne bakterie.

http://www.bioires.pl/ - 13 Lip 2016

Biurmark - Worki do odkurzacza, filtr hepa****

Firma Biumark oferuje worki do odkurzacza, filtry hepa, a także akcesoria do odkurzaczy, akcesoria do kuchni oraz chemię gospodarczą. Proponujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

http://www.workiodkurzacze.pl/ - 14 Sie 2013