KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu (7 538)

BestLighting.pl Specjalistyczne oświetlenie LED****

Redukujemy koszty oświetlenia o 60-70%. Przygotowujemy projekty, dostarczamy, montujemy. Wszystko jasne..

http://www.bestlighting.pl/ - 9 Maj 2017

Bianco - sklep internetowy z pościelą i obrusami****

Firma Bianco zajmuje się sprzedażą pościeli z atłasu i bawełny. W swojej ofercie posiada też plamoodporne, okrągłe oraz lniane obrusy z gipiurą.

http://www.e-bianco.pl/ - 27 Paź 2017

BICAFE kawa****

Firma BiCafe od wielu lat zajmuje się obsługą klientów w zakresie usług vendingowych. Oddajemy w Państwa ręce katalog wyselekcjonowanych produktów (kawa, herbata, akcesoria) i usług (serwis) Proponowane przez nas artykuły znajdują zastosowanie w domu, biurze, restauracji, kawiarni, hotelu i wielu innych miejscach. Ponadto BiCafe zapewnia serwis pogwarancyjny, szybką diagnozę i informacje o naprawie, ciągły dostęp do części zamiennych, a także automaty zastępcze na okres naprawy. Firma funkcjonuje na rynku od przeszło dwudziestu lat i za sprawą dużego doświadczenia, szerokiego asortymentu, a także wykwalifikowanego personelu może zapewnić swoim klientom wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.bicafe.pl/ - 18 Lip 2013

Bioires - Biopreparaty****

Firma Bioires oferuje przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków (także: drenażowe) w dobrej cenie. Zajmujemy się montażem zbiorników na deszczówkę, jak również sprzedażą preparatów do czyszczenia - biopreparatów i tabletek do szamba. Oferujemy produkty z serii Bio7 i Biosanit, torebki na psie odchody oraz specjalne bakterie.

http://www.bioires.pl/ - 13 Lip 2016

Biurmark - Worki do odkurzacza, filtr hepa****

Firma Biumark oferuje worki do odkurzacza, filtry hepa, a także akcesoria do odkurzaczy, akcesoria do kuchni oraz chemię gospodarczą. Proponujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

http://www.workiodkurzacze.pl/ - 14 Sie 2013

Blaty granitowe****

Wykonujemy blaty z kamienia granitowego. Zapewniamy fachową pomoc, realizacje oraz montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

http://www.godulamarmury.pl/ - 27 Kwi 2013

BLATY KOMPOZYTOWE: CORIAN, STARON, KERROCK****

Szeroka oferta blatów i powierzchni wykonanych z materiału typu \"solid surface\": corian, staron, kerrock, hi-macs i innych. Blaty kuchene, łazienkowe, recepcyjne, biurowe, zlewozmywaki, umywalki. DO DOMU I DO UŻYTKU PUBLICZNEGO.

http://www.blatsystem.pl/ - 29 Lip 2008

Blaty kuchenne kamienne Warszawa wykonane z kamienia granitu marmuru kwarcogranitu****

Specjalizacja firmy PATstone to blaty kuchenne i łazienkowe kamienne, parapety marmurowe i granitowe, schody wewnetrzne i zewnętrzne, obudowy kominków oraz łazienki z marmuru. Posiadamy duże doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego marmuru granitu piaskowca i konglomeratu.

http://www.patstone.pl/ - 17 Sie 2015

Blessed Brothers****

Czy chcecie znaleźć wszystko co najlepsze, czy chcecie trafić po naprawdę najlepszego rodzaju skateshop? Jeżeli tak to zapraszamy do Blessed Brothers, tylko u nas możecie mieć pewność, że znajdujecie produkty wysokiej klasy w naprawdę niskich cenach. To się naprawdę opłaca, warto korzystać z rozwiązań jakie przygotowali dla was właśnie tam

http://sklep.blessedbrothers.eu/ - 14 Lis 2013

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006