KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu (7 273)

"BRODY" - Stolarnia - Marek Kozłowski - Zielona Góra - Sulechów****

BRODY - Stolarnia produkuje stolarkę budowlaną i meblową, schody, balustrady, drzwi, okna, ogrodzenia, bramy, meble, szafy, regały, biurka, parapety, panele, na zamówienie wg własnych wzorów lub projektów klientów.

http://stolarnia.glt.pl/ - 26 Cze 2003

BROSMEB - MEBLE NA WYMIAR****

Oferujemy meble kuchenne, szafy z drzwiami przesuwnymi, biurowe, sypialniane, młodzieżowe, garderoby, zabudowa wnęk. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu mebli. Wysoka jakość wykonania. Wysoka jakość użytych materiałów i podzespołów. Duży wybór wzorów, kolorów, płyt meblowych, frontów, szyb i luster. Krótkie terminy realizacji. Pomiar gratis. Doradztwo, wycena.

http://www.brosmeb.pl/ - 20 Lut 2014

Brykiet Drzewny BUKOWY kostka RUF Nowy Sącz małopolska****

W naszej ofercie znajdą Państwo ekologiczny brykiet drzewny najwyższej jakości (kostka RUF). Brykiet powstaje bez udziału chemicznych substancji klejących - surowiec jest sprasowany pod wysokim ciśnieniem.

http://www.brykiet.malopolska.pl/ - 15 Wrz 2013

BTB wylewki anhydrytowe****

Zakład BTB z Radzymina jest fachowcem w dziedzinie wyrobu betonu architektonicznego. Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w branży betoniarskiej, firma opracowała skład swoich wyrobów tak, by były one jak najbardziej odporne. W jej ofercie mieszczą się najwyższej klasy anhydrytowe i cementowe wylewki podłogowe. Mogą być one używane zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w lokalach użytkowych. Wylewki firmy nie wymagają zbrojenia, mają one bowiem własności samopoziomujące. Przedsiębiorstwo oferuje również dowóz surowca na miejsce budowy. Więcej wiadomości o produktach dostaną Państwo na stronie internetowej.

http://wylewkapodlogowa.pl/ - 6 Lip 2016

B.V. SERWIS palniki olejowe szczecin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę BV Serwis. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku w Szczecinie. Oferujemy: serwis kotłów i pogrzewaczy, kontrolę szczelności, serwis palników olejowych, projekt i wykonanie instalacji, montaż instalacji solarnych, dobór regulatorów oraz sprzedaż kotłów gazowych czy olejowych. Serwisujemy piece przedsiębiorstw: Beretta, Vaillant, Saunier-Duval, ACV, Euroterm, Viessmann, Ariston, Chaffoteaux, Ulrich. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://www.bv-serwis.pl/ - 6 Lis 2015

Bysewo Kolor Sp. z o. o. - eksporter materiałów budowlanych****

Znajdą Państwo tu wykończeniowe materiały budowlane a wśród nich szeroką gamę produktów gipsowych, zapraw budowlanych, farb, materiałów izolacyjnych i uszczelniających, narzędzi oraz wiele innych. Oferujemy konkurencyjne ceny za najwyższą jakość.

http://www.bysewo-kolor.com/pl/ - 29 Cze 2006

CarCleaning - pranie dywanów, wykładzin i tapicerki.****

CarCleaning wykorzystuje najbardziej zaawansowany system czyszczenia tapicerki samochodowej, wykładzin i dywanów, który jest gwarancją usunięcia wszelkich zabrudzeń. Oferujemy pełen zakres usług, w tym czyszczenie tapicerki samochodowej, mebli tapicerowanych, dywanów, wykładzin, metodą ekstrakcyjną.

http://www.dywanyitapicerki.pl/ - 6 Paź 2015

Carta****

Importer i dystrybutor - produktów higienicznych jednorazowego użytku do gabinetów kosmetycznych oraz środków utrzymania czystości - firm Sucitesa, Numatic i Maspun.

http://www.carta.pl/ - 10 Lip 2007

Castorama****

W ofercie firmyznajduje się niemal pięćdziesiąt tysięcy artykułów budowlanych i wyposażenia wnętrz, ogrodniczych i wykończeniowych.

http://www.castorama.com.pl/ - 9 Lip 2001

CatchTheFlow Urządzanie Wnętrz****

Nasza strona to miejsce pełne inspiracji i nieszablonowych pomysłów, które Cię zaskoczą lub zachęcą do odważnych decyzji w zakresie wystroju wnętrza. Treści prezentowane na łamach naszego portalu to wartościowe źródło wiedzy dla wszystkich, którzy mają w planach urządzenie nowego mieszkania, przeprowadzenie kompletnego remontu lub znajdują się jeszcze na etapie doboru wyposażenie do swojego nowego lokum.

http://catchtheflow.pl/ - 24 Paź 2015