KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > AGD (543)

Domax Serwis - serwis AGD, RTV****

Prowadzimy serwis sprzętu Amica Wronki, Zelmer S.A., MPM product. Świadczymy usługi serwisowe na terenie starego województwa krakowskiego.

http://serwis.domaxserwis.pl/ - 1 Cze 2007

Domax Serwis - sprzęt AGD, RTV****

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W naszym sklepie ze sprzętem RTV oraz AGD posiadamy wyroby wszystkich liczących się producentów.

http://sprzetagdrtv.domaxserwis.pl/ - 1 Cze 2007

Domex-Decor Szkło, Porcelana, Kryształ****

Sprzedaż detaliczna i hurtowa, sklep internetowy, szkło, porcelana, szkło kryształowe, pucharki do lodów, kryształ Bohemia, kryształ RCR, art.AGD, pomysły na prezenty.

http://www.edomex.pl/ - 29 Sty 2013

Domfach. Zgierz, Piotrków Trybunalski, Włocławek****

Strona firmy Domfach ze Zgierza oferującej sprzedaż i serwis sprzętu agd czołowych firm światowych. Oprócz sprzętu agd, firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji pomieszczeń oraz kolektorów słonecznych. Firma należy do sieci serwisowej - Serwis Polska.

http://www.domfach.go3.pl/ - 3 Sty 2006

Dom-Ogrod - Wszystko dla domu i ogrodu. Poznań****

Na stronie znajdziecie informacje o firmie, eko bord, oferta handlowa.

http://www.ekobord.pl/ - 9 Gru 2005

DOMOS - hurtownia AGD. Kielce****

Hurtownia oferuje na stronie: naczynia emaliowane, patelnie teflonowe, wyroby z tworzyw, meble ogrodowe, artykuły gospodarstwa domowego ze szkła, porcelany, drewna i metalu.

http://www.domos.kielce.pl/ - 3 Sty 2006

Domowa kostkarka do lodu CONTESSA. Warszawa****

Nieduża, przenośna kostkarka do lodu CONTESSA doskonała do domu i ogrodu, srebrna, elegancka, wygodna i prosta w obsłudze. 12 kostek w 12 minut, tj. 6 drinków co 12 minut, gwarantowany serwis w 48 godz.

http://www.kostkalodu.pl/ - 3 Sty 2006

Doradztwo Finansowe****

Broker Finansowy-ogólnopolski doradca w dziedzinie finansów kredyt gotówkowe .samochodowe, konsolidacyjne faktoring dotacje unijne kredyty hipoteczne programy partnerskie leasing

http://www.nordgroup.pl/?affiliateID=933/ - 31 Mar 2009

Ducat AGD RTV- Specjalistyczne salony AGD i RTV. Lubin****

Witryna sieci specjalistycznych salonów AGD i RTV, mających swoje placówki w Lublinie, Chełmnie, Zamościu, Przemyślu, Rzeszowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Kielcach i Skierniewicach.

http://www.ducat.pl/ - 9 Gru 2005

Dystrybucja oryginalnych zestawów Grill, Raclette, Fondue oraz wyposażenia kuchni najwyższej jakości****

Dystrybucja oryginalnych zestawów Grill, Raclette i Fondue oraz wyposażenia kuchni najwyższej jakości. Wyłączny przedstawiciel: COBB, TTM, Spring, Big Green Egg, Ballarini oraz Rommelsbacher. Zapraszamy do współpracy sklepy, restauracje i dystrybutorów. Polecamy garnki i patelnie z najwyższej półki, nierdzewne i bezdymowe grille turystyczne, grille ogrodowe wykonane z ceramiki. W naszej ofercie znajdziecie największy w Polsce wybór markowych urządzeń raclette i fondue. Dostawa 24h w całym kraju. FOODLOVERS.PL - od 1996 roku Klienci nie bez powodu kojarzą ten znak z najbardziej wyszukanymi i fascynującymi tajnikami kulinarnymi. Bierzemy udział w programie Unii Europejskiej finansowanym z Europejskiego Funduszu Strukturalnego (EFS) oraz Budżet Państwa.

http://www.foodlovers.pl/ - 4 Kwi 2011