KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > AGD (568)

Dom-Ogrod - Wszystko dla domu i ogrodu. Poznań****

Na stronie znajdziecie informacje o firmie, eko bord, oferta handlowa.

http://www.ekobord.pl/ - 9 Gru 2005

DOMOS - hurtownia AGD. Kielce****

Hurtownia oferuje na stronie: naczynia emaliowane, patelnie teflonowe, wyroby z tworzyw, meble ogrodowe, artykuły gospodarstwa domowego ze szkła, porcelany, drewna i metalu.

http://www.domos.kielce.pl/ - 3 Sty 2006

Domowa kostkarka do lodu CONTESSA. Warszawa****

Nieduża, przenośna kostkarka do lodu CONTESSA doskonała do domu i ogrodu, srebrna, elegancka, wygodna i prosta w obsłudze. 12 kostek w 12 minut, tj. 6 drinków co 12 minut, gwarantowany serwis w 48 godz.

http://www.kostkalodu.pl/ - 3 Sty 2006

Doradztwo Finansowe****

Broker Finansowy-ogólnopolski doradca w dziedzinie finansów kredyt gotówkowe .samochodowe, konsolidacyjne faktoring dotacje unijne kredyty hipoteczne programy partnerskie leasing

http://www.nordgroup.pl/?affiliateID=933/ - 31 Mar 2009

Ducat AGD RTV- Specjalistyczne salony AGD i RTV. Lubin****

Witryna sieci specjalistycznych salonów AGD i RTV, mających swoje placówki w Lublinie, Chełmnie, Zamościu, Przemyślu, Rzeszowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Kielcach i Skierniewicach.

http://www.ducat.pl/ - 9 Gru 2005

Dystrybucja oryginalnych zestawów Grill, Raclette, Fondue oraz wyposażenia kuchni najwyższej jakości****

Dystrybucja oryginalnych zestawów Grill, Raclette i Fondue oraz wyposażenia kuchni najwyższej jakości. Wyłączny przedstawiciel: COBB, TTM, Spring, Big Green Egg, Ballarini oraz Rommelsbacher. Zapraszamy do współpracy sklepy, restauracje i dystrybutorów. Polecamy garnki i patelnie z najwyższej półki, nierdzewne i bezdymowe grille turystyczne, grille ogrodowe wykonane z ceramiki. W naszej ofercie znajdziecie największy w Polsce wybór markowych urządzeń raclette i fondue. Dostawa 24h w całym kraju. FOODLOVERS.PL - od 1996 roku Klienci nie bez powodu kojarzą ten znak z najbardziej wyszukanymi i fascynującymi tajnikami kulinarnymi. Bierzemy udział w programie Unii Europejskiej finansowanym z Europejskiego Funduszu Strukturalnego (EFS) oraz Budżet Państwa.

http://www.foodlovers.pl/ - 4 Kwi 2011

Ekonomiczny, bezpieczny, inteligentny dom****

Oferujemy elementy automatyki domowej, radiowe sterowanie oświetleniem i urządzeniami domowymi, alarmy, ekonomiczne źródła światła, wyposażenie kuchni, warsztatu, samochodu, akcesoria RTV, komputerowe i internetowe.

http://cyfronika.pasaz24.pl/ - 8 Wrz 2017

Ekspresy do Kawy****

Teraz możesz cieszyć się wyśmienitą kawą w swoim domu. Pomimo niewielkich rozmiarów ekspres WMF 800 to profesjonalne w pełni automatyczne urządzenie, dzięki któremu stworzysz kawę o jakiej zawsze marzyłeś. Poznaj nie tylko niepowtarzalny smak kawy najwyższej jakości, ale również w jaki sposób możesz cieszyć się siedmioma specjałami kawowymi. Wystarczy jedno kliknięcie.

http://www.ekspresywmf.pl/ - 12 Paź 2010

Ekspresy Jura - serwis, filtry, tabletki - Megapunkt****

W asortymencie sklepu znajdują się rozmaite ekspresy do kawy. Zakupić można różnego rodzaju filtry oraz tabletki czyszczące. Prowadzony jest również serwis urządzeń.

http://www.jura-ekspresy.com/ - 21 Sty 2014

ELDOM - SERVICE. Andrychów****

Sklep posiadający w swej ofercie: sprzęt RTV, AGD, telefony, komputery.

http://www.eldom-service.pl/ - 3 Sty 2006

Informacje dodatkowe