KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > alarmy i zabezpieczenia (259)

Alarmy. Poznań****

Strona zakładu instalacji systemów alarmowych - montaż systemów zabezpieczeń obiektu (ochrony mienia, sygnalizacji napadu i włamania, detekcji dymu, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożarowej; montaż instalacji telefonicznych, teleinformatycznych, komputerowych, nagłośnieniowych, okablowań strukturalnych; układanie sieci teletechnicznych; montaż central telefonicznych; modernizacje; konserwacje.

http://www.securus-service.pl/ - 2 Sty 2006

AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń****

Przedsiębiorstwo udostępnia rozwiązania dla domów i mieszkań prywatnych oraz obiektów przemysłowych, obejmujące montaż automatyki budynkowej. W ofercie firmy znaleźć można instalacje alarmowe i przeciwpożarowe, systemy Fibaro, a także moduły kontroli dostępu. Dodatkowo AL-TEL zajmuje się także monitoringiem CCTV oraz wstawianiem solidnych drzwi, rolet i okien. Działalność prowadzona jest w Bydgoszczy.

http://www.al-tel.pl/ - 9 Sty 2015

"ALTEST" Systemy Zabezpieczeń. Lublin****

Oferta firmy zajmującej się systemami alarmowymi, monitoringiem i ochroną fizyczną. Firma w szczególności zajmuje się projektowaniem i obsługą systemów sygnalizacji włamania i pożaru, zabezpieczeniami mechanicznymi oraz konwojowaniem wartości pieniężnych.

http://www.altest.com.pl/ - 2 Sty 2006

API automatyka Bielsko****

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo API Automatyka-Pneumatyka-Informatyka, jakiego siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Działamy w branży od 2000 roku i dzięki temu osiągnęliśmy duże doświadczenie oraz zaufało nam wielu klientów. Proponujemy projektowanie oraz wykonywanie maszyn, sprzedaż i dostawy elementów szeroko rozumianej automatyki oraz modernizację układów sterowania maszyn. Świadczymy również usługi informatyczne, takie jak nadzór, konserwacja sprzętu i jego konfiguracja. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów i usług. Więcej wiadomości dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.api.bielsko.pl/ - 6 Sty 2016

Aritech. Gdańsk, Warszawa, Poznań****

Strona firmy zajmującej się systemami tv przemysłowej, alarmami ppoż. i systemami kontroli dostępu, a na niej pełna oferta urządzeń temu służących.

http://www.aritechpolska.com.pl/ - 2 Sty 2006

Arnetsystem.pl****

ARNET to specjalizująca się w projektowaniu, montowaniu i wdrażaniu systemów zabezpieczeń elektronicznych firma, wciąż rozwijająca zakres swoich usług. W swojej ofercie posiada instalowanie systemu alarmowego SSWIN, montaż telewizji przemysłowej i monitoringu CCTV oraz zakładanie aktywnych instalacji odgromowych. Firma ARNET zajmuje się również konserwacją, naprawą i serwisem wszystkich powierzonych jej systemów.

http://www.arnetsystem.pl/ - 17 Sie 2017

ATOS-Ochrona Osob i Mienia.Łódź****

Firma Atos Ochrona - świadczy usługi w zakresie ochrony osób i mienia, zarówno w ochronie fizycznej, jak i zabezpieczeniach technicznych, gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa chronionych obszarów, obiektów i urządzeń. 

http://www.atosochrona.com.pl/ - 2 Sty 2006

BEZ-KLUCZA kłódka z szyfrem****

Prezentujemy Państwu sklep internetowy bez-klucza.pl z siedzibą w Gliwicach. Specjalizujemy się w sprzedaży zamków, klamek, kłódek oraz klamek na szyfr, kod lub odcisk palca. Zamek biometryczny posiada wbudowany skaner linii papilarnych, który zapamiętuje 20 użytkowników. Zamek można wyposażyć w moduł radiowy umożliwiający zdalne sterowanie zamkiem za pomocą pilota. Oferujemy artykuły firm: Assa Abloy, LOB, Yale, Yeti. Posiadamy bardzo bogaty i różnorodny asortyment towarów, zatem jesteśmy pewni, iż każda osoba odwiedzająca nasz sklep odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pełna oferta i więcej wiadomości zamieściliśmy na stronie internetowej.

http://www.bez-klucza.pl/ - 17 Maj 2014

BP Alarm System. Wrocław****

Na stronach znajduje się oferta firmy zajmującej się projektowaniem i montażem systemów alarmowych, p. pożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i innych. Ponadto umieszczono tutaj informacje o serwisowaniu, dystrybucji i serwisie technicznym.

http://www.bpalarm.pl/ - 2 Sty 2006

Centrale telefoniczne, faksy, kopiarki, projektory - Panasonic. Sosnowiec****

Autoryzowany Dystrybutor Panasonic Polska - w ofercie: centrale telefoniczne, faksy Panasonic, kopiarki, drukarki, aparaty i kamery cyfrowe, projektory multimedialne, systemy zabezpieczeń zasobów komputerowych na podstawie identyfikacji tęczówki oka.

http://www.mac.net.pl/ - 2 Sty 2006