KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > alarmy i zabezpieczenia (266)

Kolektor MR. Gdańsk****

Firma KOLEKTOR MR oferuje sprzedaż, projektowanie, montaż i konserwację urządzeń i systemów: sygnalizacji napadu i włamania, sygnalizacji przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej i satelitarnej, kontroli dostępu, sygnalizacji obecności gazów technicznych.

http://www.kolektor.pl/ - 2 Sty 2006

Konsmetal-Poltrezor - drzwi antywłamaniowe, sejfy, szafy metalowe. Warszawa****

Konsmetal-Poltrezor, Warszawa. Koncesjonowany dystrybutor zabezpieczeń mechanicznych i metalowych mebli biurowych. W ofercie: sejfy, metalowe szafy bhp, kasy pancerne, szafy ognioodporne, meble metalowe, drzwi antywłamaniowe, sejfy ognioodporne.

http://www.konsmetal-poltrezor.com.pl/ - 2 Sty 2006

Kowal: zamki drzwiowe, nawierzchniowe, wpuszczane****

Firma Kowal produkuje i sprzedaje wytrzymałe zamki drzwiowe, nawierzchniowe, czy wpuszczane do bram segmentowych oraz uchylnych. W asortymencie znajdują się również zawiasy, zasuwy, klamki, rygle, czy kłódki.

http://www.kowal.malopolska.pl/ - 11 Cze 2013

KrakŻal - Systemy osłon okiennych. Kraków****

Strona firma Krakżal. Centrala i Zakład Produkcyjny firmy znajdują się Krakowie. Jest wiodącym producentem osłon okiennych wewnętrznych i zewnętrznych.

http://www.krakzal.pl/ - 2 Sty 2006

Labtronik - urządzenia i systemy ochrony osób i mienia. Warszawa****

Strona firmowa dystrybutora urządzeń i systemów ochrony osób i mienia przed napadem, włamaniem czy kradzieżą. Znajdziesz tu pełną ofertę oraz dane kontaktowe.

http://www.labtronik.pl/ - 2 Sty 2006

Liczniki klientów****

Jeżeli planujesz uzbroić swoje miejsce pracy lub lokal handlowy w odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym będziesz mógł się obronić przed nieuczciwymi złodziejami, lub ochronić swój dom przed niepożądanymi gośćmi to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - jest nim oferta firmy COMPLEX-SYSTEM. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją wszelkiego typu urządzeń antykradzieżowych, antynapadowych, ponadto liczników klientów, detektorów metalu, oraz systemów wizualizacji kasowych. Firma zapewnia niezawodność i najwyższy poziom.

http://www.complex-system.eu/ - 4 Lut 2013

MAKROSAT - anteny, alarmy, domofony, kamery, CB radia-sprzedaż, montaż, serwis****

Instalacje antenowe, alarmowe, TV przemysłowej i domofonowe w domkach, pensjonatach, obiektach.CB radia. Polsat cyfrowy i Cyfra+.

http://www.makrosat.com.pl/ - 22 Mar 2006

MDSK Poland****

Sklep internetowy z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, związanymi z bezpieczeństwem oraz innymi akcesoriami uzupełniającymi.

http://www.e-mdsk.pl/ - 11 Gru 2013

Merkurion - elektrotechnika na każdy dzień i każdą kieszeń. Grodzisk Mazowiecki****

Elektrotechnika hurt i detal - przewody, oświetlenie, anteny, lampy, alarmy, telefony, wyposażenie biur i mieszkań. Kompletacja dostaw, fachowa pomoc.

http://www.merkurion.neostrada.pl/ - 2 Sty 2006

MFire -****

Jednym z elementów kluczowych dla bezpieczeństwa obiektu jest system przeciwpożarowy. Dzięki niemu przebywające wewnątrz osoby zostają w porę ostrzeżone o zagrożeniu, a dym i płomienie rozprzestrzeniają się wolniej. W naszej ofercie znalazły się między innymi czujniki, ognioodporne drzwi oraz klapy dymowe.

http://mfire.pl/ - 17 Gru 2018

Informacje dodatkowe