KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > alarmy i zabezpieczenia (257)

Labtronik - urządzenia i systemy ochrony osób i mienia. Warszawa****

Strona firmowa dystrybutora urządzeń i systemów ochrony osób i mienia przed napadem, włamaniem czy kradzieżą. Znajdziesz tu pełną ofertę oraz dane kontaktowe.

http://www.labtronik.pl/ - 2 Sty 2006

Liczniki klientów****

Jeżeli planujesz uzbroić swoje miejsce pracy lub lokal handlowy w odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym będziesz mógł się obronić przed nieuczciwymi złodziejami, lub ochronić swój dom przed niepożądanymi gośćmi to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - jest nim oferta firmy COMPLEX-SYSTEM. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją wszelkiego typu urządzeń antykradzieżowych, antynapadowych, ponadto liczników klientów, detektorów metalu, oraz systemów wizualizacji kasowych. Firma zapewnia niezawodność i najwyższy poziom.

http://www.complex-system.eu/ - 4 Lut 2013

MAKROSAT - anteny, alarmy, domofony, kamery, CB radia-sprzedaż, montaż, serwis****

Instalacje antenowe, alarmowe, TV przemysłowej i domofonowe w domkach, pensjonatach, obiektach.CB radia. Polsat cyfrowy i Cyfra+.

http://www.makrosat.com.pl/ - 22 Mar 2006

MDSK Poland****

Sklep internetowy z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, związanymi z bezpieczeństwem oraz innymi akcesoriami uzupełniającymi.

http://www.e-mdsk.pl/ - 11 Gru 2013

Merkurion - elektrotechnika na każdy dzień i każdą kieszeń. Grodzisk Mazowiecki****

Elektrotechnika hurt i detal - przewody, oświetlenie, anteny, lampy, alarmy, telefony, wyposażenie biur i mieszkań. Kompletacja dostaw, fachowa pomoc.

http://www.merkurion.neostrada.pl/ - 2 Sty 2006

Mobicom Sp. z o.o. Szczecin****

Spółka specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji systemów elektronicznych, telekomunikacyjnych i łączności. Realizacja projektów w zakresie elektroniki i automatyki przemysłowej oraz produkcja urządzeń telekomunikacyjnych. Wśród naszych produktów można wyróżnić bramki GSM analogowe i ISDN obniżające koszty rozmów na telefony komórkowe. Oferujemy również alarmy, kamery i urządzenia rejestrujące.

http://www.mobicom.pl/ - 2 Sty 2006

Monitoring i systemy bezpieczeństwa Tychy****

W firmie Soneo oferujemy naszym klientom wykonanie projektowania a także wykonania różnych instalacji i systemów jak między innymi telewizja przemysłowa Tychy, systemu alarmowe, systemy przeciwpożarowe. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić instalacje systemów alarmowych dopasowane do potrzeb klientów oraz miejsca montażu. W naszej firmie montaż systemów alarmowych Tychy jest realizowany prze zespół doświadczonych montażystów. Gwarantujemy również konserwację i serwisowanie.

http://www.soneo.pl/ - 16 Mar 2018

Monitorowanie MIKRON - rejestratory cyfrowe, telewizja przemysłowa i zabezpieczenia techniczne****

Firma MIKRON produkuje takie urządzenia elektroniczne jak rejestratory cyfrowe, telewizja przemysłowa, systemy wizyjne i zabezpieczenia techniczne. Przedsiębiorstwo proponuje swoim klientom również usługi takie jak monitorowanie i rejestracja obrazów.

http://www.mikron.pl/ - 19 Gru 2007

Montaż alarmu - geeknet.pl****

W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy specjalizują się w realizowaniu wysokiej jakości usług z zakresu obsługi informatycznej. Możemy zapewnić wszystkim naszym klientom maksymalnie krótki czas realizowania poszczególnych usług. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno zaplanowanie infrastruktury informatycznej, jak też wykonanie każdego elementu. Jednocześnie nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić krótkie terminy realizowania.

http://geeknet.pl/ - 4 Sie 2015

Montaż domofonów Kraków - adyton.net.pl****

Adyton Systemy to firma założona w 2006 roku w Krakowie, która zajmuje się montażem systemów elektrycznych i instalacji teletechnicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę wykonujemy projekty instalacji, montujemy potrzebne urządzenia, zapewniamy przeglądy i obsługę serwisową. Na wiele realizacji dajemy nawet do 5 lat gwarancji. Zajmujemy się montażem alarmów, telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu, systemów pomiaru czasu pracy. W ofercie posiadamy również wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż sieci komputerowych. Montujemy systemy SAP, PPOŻ i oddymiania.

http://www.adyton.net.pl/ - 2 Mar 2016