KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > artykuły różne (487)

GVG - Producent stolarki aluminiowej****

W swojej ofercie posiadamy drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, okna oddychające oraz drzwi przeciwpożarowe. Bogatą tradycję wynikającą z wieloletniego doświadczenia, skutecznie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Wszystkie nasze produkty posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym.

http://gvg.com.pl/ - 19 Maj 2015

Hanbud - bramy garażowe i wjazdowe****

Przedsiębiorstwo Hanbud posiada najwyższej jakości bramy wjazdowe oraz garażowe. Proponuje także drzwi antywłamaniowe Gerda, okna PCV oraz ogrodzenia Wiśniowski. Oferuje szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny. Siedziba znajduje się w Krakowie.

http://www.hanbud.com.pl/ - 31 Lip 2017

Handles.pl - akcesoria drzwiowe, klamki do drzwi zewnętrznych****

Internetowy sklep Handles.pl prowadzi sprzedaż akcesoriów drzwiowych. W naszym asortymencie znajdują się gałki, pochwyty oraz klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Proponujemy także okucia do drzwi oraz okucia i akcesoria meblowe.

http://www.handles.pl/ - 12 Wrz 2013

Heating Electrical Tubular - elementy grzejne rurkowe. Kraków****

Strona firmy produkującej wszelkiego rodzaju grzałki - do urządzeń gospodarstwa domowego, do urządzeń grzewczych i chłodniczych, dla gastronomii itp. Na stronie - krótki opis stosowanej technologii, pełna oferta, możliwość dokonania wstępnego zamówienia przez Internet.

http://www.heatpol.com.pl/ - 4 Sty 2006

Herbowski export import****

Firma jubilerska specjalizująca się w produkcji biżuterii złotej z brylantami i w handlu międzynarodowym w exporcie i imporcie.

http://herbowskijubiler.com/ - 17 Lis 2016

HG Polska - Czyszczenie parkietów, dywanów, impregnacja marmuru, szkła****

Firma HG Polska zajmuje się produkcją profesjonalnych środków do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Posiadamy profesjonalne środki czystości - czyszczenie dywanów, paneli, parkietów oraz impregnacja marmuru i szkła to dla naszych środków czystości żaden problem!

http://www.hgpolska.pl/ - 30 Kwi 2009

Hurtownia artykułów przemysłowyc - Będzin****

Sprzedaż hurtowa artykułów przemysłowych. Zaopatrzenie dla sklepów "wszystko po 4 PLN". Szeroki wybór artykułów, bogata oferta handlowa.

http://www.ph-demo.pl/ - 28 Gru 2004

Hydraulik Olsztyn| Usuwamy wszystkie awarie****

Autoryzowany serwis gwarancyjny renomowanej firmy Grohe.Posiadam części zamienne do produktów firmy Grohe.Pogotowie hydrauliczne Olsztyn,usuwanie wszystkich awarii hydraulicznych.Naprawiamy wszystkie urządzenia sanitarne,dajemy gwarancję na wykonana pracę

http://www.hydraulik-serwis.pl/ - 10 Paź 2013

Impall - maszynydomowe.com.pl****

Impall to firma, która oferuje maszyny do tekstyliów od zagranicznych producentów. Posiadamy maszyny od 460 do 1050zł. Poza tym mamy też odpowiednie części zamienne do maszyn. Zajmiemy się również serwisem maszyn w razie potrzeby. Oprócz tego u nas można liczyć na pełne wyposażenie przedsiębiorstwa tekstylnego.

http://maszynydomowe.com.pl/ - 9 Sie 2015

Inkubatory do jaj kur i bażantów****

Wszystkie gatunki ptaków hodowane w naszych wolierach znoszą jaja jednak nie chcą ich wysiadywać. Jedynym rozwiązaniem aby z tych jaj wykluły się pisklęta jest włożenie ich do aparatu łęgowego, inkubator utrzymuje zadaną temperaturę i wilgotność zapewniając zarodkowi wewnątrz jaja optymalne warunki do rozwoju. Inkubator używamy w warunkach domowych i wylegamy jaja przez 21 lub 24 dni. Ostatnia faza to klucie piskląt w klujniku i przeniesienie ich pod sztuczną kwokę. Innej opieki wymagają pisklęta bażanta, a inne pawia lub kury. Zawsze jednak potrzebny jest promiennik w odpowiedniej oprawie promiennikowej, poidełko i karmidełko na paszę. Najgorzej jest gdy nie mamy odpowiedniego odchowalnia, a pisklęta nie były sczepione i chorują. Wtedy jedyne rozwianie to solidny inkubator domowy.

http://www.infermo.pl/ - 21 Sty 2013