KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > artykuły różne (497)

GoEnergia - baterie do wszystkich urządzeń****

GoEnergia jest jednym z największych dystrybutorów takich marek baterii jak Duracell, Energizer, Maxell i wielu innych znanych firm. W naszej ofercie posiadamy baterie, akumulatory i akumulatorki czy oświetlenie firmy Govena. Posiadamy również akcesoria to wyżej wymienionych produktów.

http://goenergia.pl/ - 1 Gru 2018

GREENFLOR Trawniki rolowane****

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Greenflor. Absorbujemy się produkcją wysokiej klasy trawników z rolki i systemów dachów zielonych. Celami zazieleniania dachów są udoskonalenia ekonomiczne, techniczne, wizualne i ekologiczne. Efekt oddziałuje nie tylko na jednostkowy budynek, lecz i całą okolicę. Jest to sposób na tworzenie nowatorskich miejsc zielonych w przestrzeni miejskiej, które przy właściwiej pielęgnacji, mogą być również użytkowane. Zielone dachy mogą spełniać swoje zadania efektywnie i trwale jedynie wtedy, gdy flora będzie dobrze pielęgnowana, a wszystkie instalacje techniczne systematycznie serwisowane. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego nabywcy, zatem angażujemy tylko doświadczonych fachowców, którzy stale podwyższają swoje umiejętności i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.

http://greenflor.pl/ - 12 Kwi 2013

Grille, doniczki, zegary, garnek, kubek termiczny - Trend Decor****

Jesteśmy sklepem oferującym artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie akcesoria jak różnego rodzaju grille (gill gazowy, grill weber), doskonały garnek, szybkowar, doniczki, zegary ścienne czy kubek termiczny na prezent. Posiadamy produkty wielu znanych i renomowanych firm. Między innymi Bodum, Sagaform, Nextime, Weber. Zapraszamy do zakupów.

http://www.trenddecor.pl/ - 19 Lip 2011

GVG - Producent stolarki aluminiowej****

W swojej ofercie posiadamy drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, okna oddychające oraz drzwi przeciwpożarowe. Bogatą tradycję wynikającą z wieloletniego doświadczenia, skutecznie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Wszystkie nasze produkty posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym.

http://gvg.com.pl/ - 19 Maj 2015

Hanbud - bramy garażowe i wjazdowe****

Przedsiębiorstwo Hanbud posiada najwyższej jakości bramy wjazdowe oraz garażowe. Proponuje także drzwi antywłamaniowe Gerda, okna PCV oraz ogrodzenia Wiśniowski. Oferuje szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny. Siedziba znajduje się w Krakowie.

http://www.hanbud.com.pl/ - 31 Lip 2017

Handles.pl - akcesoria drzwiowe, klamki do drzwi zewnętrznych****

Internetowy sklep Handles.pl prowadzi sprzedaż akcesoriów drzwiowych. W naszym asortymencie znajdują się gałki, pochwyty oraz klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Proponujemy także okucia do drzwi oraz okucia i akcesoria meblowe.

http://www.handles.pl/ - 12 Wrz 2013

Heating Electrical Tubular - elementy grzejne rurkowe. Kraków****

Strona firmy produkującej wszelkiego rodzaju grzałki - do urządzeń gospodarstwa domowego, do urządzeń grzewczych i chłodniczych, dla gastronomii itp. Na stronie - krótki opis stosowanej technologii, pełna oferta, możliwość dokonania wstępnego zamówienia przez Internet.

http://www.heatpol.com.pl/ - 4 Sty 2006

Herbowski export import****

Firma jubilerska specjalizująca się w produkcji biżuterii złotej z brylantami i w handlu międzynarodowym w exporcie i imporcie.

http://herbowskijubiler.com/ - 17 Lis 2016

HG Polska - Czyszczenie parkietów, dywanów, impregnacja marmuru, szkła****

Firma HG Polska zajmuje się produkcją profesjonalnych środków do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Posiadamy profesjonalne środki czystości - czyszczenie dywanów, paneli, parkietów oraz impregnacja marmuru i szkła to dla naszych środków czystości żaden problem!

http://www.hgpolska.pl/ - 30 Kwi 2009

Http://inverter.com.pl - energia odnawialna warszawa****

Nasza firma od lat zajmuje się wdrażaniem urządzeń korzystających z odnawialnych źródeł energii. Umożliwiają one znaczne oszczędności i optymalizację wykonywanej pracy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby chociaż w niewielkim stopniu przyczynić się do zredukowania postępującego efektu cieplarnianego na naszej planecie, to skorzystaj z usług naszej firmy w tym zakresie. Do rozwiązań, które oferujemy naszym klientom należą: - Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne - Efektywne i wydaje pompy ciepła - Nowoczesne kotły na pellet - Projekty OZE

http://inverter.com.pl/ - 26 Paź 2018