KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > artykuły różne (495)

Hurtownia artykułów przemysłowyc - Będzin****

Sprzedaż hurtowa artykułów przemysłowych. Zaopatrzenie dla sklepów "wszystko po 4 PLN". Szeroki wybór artykułów, bogata oferta handlowa.

http://www.ph-demo.pl/ - 28 Gru 2004

Hydraulik Olsztyn| Usuwamy wszystkie awarie****

Autoryzowany serwis gwarancyjny renomowanej firmy Grohe.Posiadam części zamienne do produktów firmy Grohe.Pogotowie hydrauliczne Olsztyn,usuwanie wszystkich awarii hydraulicznych.Naprawiamy wszystkie urządzenia sanitarne,dajemy gwarancję na wykonana pracę

http://www.hydraulik-serwis.pl/ - 10 Paź 2013

Impall - maszynydomowe.com.pl****

Impall to firma, która oferuje maszyny do tekstyliów od zagranicznych producentów. Posiadamy maszyny od 460 do 1050zł. Poza tym mamy też odpowiednie części zamienne do maszyn. Zajmiemy się również serwisem maszyn w razie potrzeby. Oprócz tego u nas można liczyć na pełne wyposażenie przedsiębiorstwa tekstylnego.

http://maszynydomowe.com.pl/ - 9 Sie 2015

Inkubatory do jaj kur i bażantów****

Wszystkie gatunki ptaków hodowane w naszych wolierach znoszą jaja jednak nie chcą ich wysiadywać. Jedynym rozwiązaniem aby z tych jaj wykluły się pisklęta jest włożenie ich do aparatu łęgowego, inkubator utrzymuje zadaną temperaturę i wilgotność zapewniając zarodkowi wewnątrz jaja optymalne warunki do rozwoju. Inkubator używamy w warunkach domowych i wylegamy jaja przez 21 lub 24 dni. Ostatnia faza to klucie piskląt w klujniku i przeniesienie ich pod sztuczną kwokę. Innej opieki wymagają pisklęta bażanta, a inne pawia lub kury. Zawsze jednak potrzebny jest promiennik w odpowiedniej oprawie promiennikowej, poidełko i karmidełko na paszę. Najgorzej jest gdy nie mamy odpowiedniego odchowalnia, a pisklęta nie były sczepione i chorują. Wtedy jedyne rozwianie to solidny inkubator domowy.

http://www.infermo.pl/ - 21 Sty 2013

ITerma.pl****

Produkty polskich producentów, wysokiej jakości, funkcjonalne, solidne i wyróżniające się unikalnym wzornictwem znajdziecie w naszym sklepie z grzejnikami iterma.pl. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi dobór odpowiedniego modelu grzejnika o właściwej mocy nie będzie stanowił najmniejszego problemu.

http://iterma.pl/ - 5 Kwi 2018

JW Granit PIĄTNICA Kominki łomża****

Stawiając na wytrzymałość grobowców czy granitowych składników wykończenia wnętrz, pożądane byłoby prześledzić propozycję tudzież usługi działającej od 1978 roku firmy JW Granit. Umiejscowiona w Łomży jednostka trudniąca się kamieniarstwem ma w swojej ofercie obfitą paletę fragmentów granitowych służących nie tylko do komponowania nagrobków, lecz także posadzek i blatów kuchennych. Przeszkolona tudzież solenna drużyna czy nowoczesne maszyny, urządzenia tudzież technologie stosowane w produkcji, to nasze cechy rozpoznawcze. Materiał stosowany do produkcji wywodzi się z różnych zakamarków świata, więc tak dalece zróżnicowana oferta. Więcej szczegółów dostępnych jest na witrynie internetowej.

http://www.jwgranit.pl/ - 11 Wrz 2013

Kabina prysznicowa kolo****

Oferujemy w naszym sklepie niezawodny asortyment typu kabina prysznicowa kolo. Dodatkowo odszukasz tutaj multum innych asortymentów do wyposażenia łazienki. Realizujemy zamówienia natychmiastowo, z całkowitym profesjonalizmem. Zachęcamy do wejrzenia na naszą witrynę.

http://www.glasskol.com/ - 4 Kwi 2013

Kaczmarek-Zakrzewski - pościel bawełniana i satynowa****

Sklep internetowy z wysokiej jakości tekstyliami użytkowymi do sypialni, jak pościel z kory, flanelowa, z satyny bawełnianej o wymiarach 200x220cm, a także dla dzieci i młodzieżowa, o szerokości 160 centymetrów. Polecamy też eleganckie narzuty na łóżko, ciepłe koce wełniane i akrylowe oraz komplety ręczników Zwoltex i prześcieradła frotte z gumką.

http://sklep.kz.com.pl/ - 27 Lip 2015

Kado-Znaki****

Firma zajmuje się dystrybucją blokad parkingowych, luster drogowych, a także innych elementów bezpieczeństwa ruchu pojazdów.

http://kado-znaki.pl/ - 28 Lut 2014

Kawa ziarnista - http://www.tkcoffee.pl****

Prowadzony przez nas sklep online z kawą prezentuje duży wybór typów kaw, w następstwie tego każdy wyszuka u nas coś zachęcającego wyjątkowo dla siebie! Prezentujemy kawy pochodzące z różnorodnych zakamarków świata, kawy wypalane na różnorakie sposoby, stąd każdy z naszych interesantów z pewnością wyszuka u nas coś interesującego i znakomicie dostosowanego. Dostępne są u nas fenomenalne kawy w odmianie zarówno ziarnistej, jak i jako mielone. Z wyjątkiem kaw na dodatek prezentujemy różnorodne akcesoria do parzenia kawy. Zapewniamy obsługę całościową – wspomożemy w doborze akuratnego rodzaju kawy, błyskawicznie skompletujemy zamówienie do przesyłki i oddamy je spedytorowi, w następstwie tego nasze przesyłki da się w wielu przypadkach uzyskać już następnego dnia. Stale poszerzamy także nasz wachlarz kaw, aby nasi interesanci mogli zawsze odszukać u nas coś przyciągającego.

http://www.tkcoffee.pl/ - 9 Gru 2013