KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > artykuły różne (492)

Blue Water: odżelaziacze, zmiękczacze i filtry do wody****

W ofercie firmy znaleźć można filtry do wody działające na zasadzie odwróconej osmozy oraz odżelaziacze i zmiękczacze H2O.

http://bluewater24.pl/ - 30 Lip 2014

Bobi Decor****

Lubelska firma działa w branży technik osłonowych od przeszło 10 lat. Produkty oferowane przez Bobi Decor cechuje solidne wykonanie i niezawodność. Klientom proponuje zarówno rolety tradycyjne, w różnych systemach, jak i verticale, panel tracki żaluzje czy modne plisy. Okna upiększą uszyte przez nich zasłony, firany oraz rolety rzymskie. Do ochrony z zewnątrz można zamówić rolety zabezpieczające czy żaluzje fasadowe. Wykonują także meble w zabudowie. Fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar.

http://bobidecor.pl/ - 11 Lut 2016

Bona - Mopy i środki do mycia i czyszczenia podłóg drewnianych****

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty renomowanej firmy Bona, wśród których znajda Państwo między innymi środki do mycia podłóg, mopy oraz specjalistyczne środki do czyszczenia podłóg drewnianych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Mycie i czyszczenie podłogi dzięki środkom Bona jest o wiele łatwiejsze.

http://www.sklepbona.pl/ - 30 Kwi 2014

Bramy, rolety, okna i drzwi - Awila****

Awila Wielkopolska to firma oferująca plastikowe okna i bramy produkcji własnej. W sprzedaży posiadamy też drzwi i rolety w bardzo atrakcyjnych cenach.

http://www.awila.pl/ - 9 Sty 2013

Bristles - szczecina chińska, szczotki, pędzle. Warszawa****

Bristles - wyspecializowany handel hurtowy szczeciną chińską, materiałami i maszynami do produkcji szczotek i pędzli, przedstawiciel firm Zahoransky, Acca-Ti i Monteblanco.

http://www.bristles.com.pl/ - 4 Sty 2006

CELS****

Budujesz dom? A może przeprowadzasz generalny remont? Razem z Cels możesz wybrać sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Co możemy Ci zaproponować? Jesteśmy fachowcami z dziedziny ocieplania. Ocieplamy nie tylko dachy, ale także całe domy, hale i magazyny. Stosujemy metodę natryskową i wykorzystujemy tylko bezpieczne produkty. W naszej ofercie można znaleźć także drzwi, okna, rolety i bramy garażowe. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Mamy spore doświadczenie i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

http://www.cels.pl/ - 12 Lut 2016

CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne****

Istotą firmy Centrowent jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, elementów instalacji, oraz systemów wentylacyjnych, grzewczych, oraz klimatyzacyjnych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie w połączeniu ze stałym monitorowaniem zmian na rynku oraz nowych technologii, pozwoliło na stworzenie oferty, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. Kompleksowa propozycja dzięki swojej różnorodności i atrakcyjnym cenom dociera do szerokiego grona klientów. Jej adresatami zostają zarówno wykonawcy instalacji, firmy działające w branży, jak też inwestorzy. Znajdą w niej Państwo sprzęt pochodzący od znanych i cenionych producentów, takich jak Toshiba, Samsung, Panasonic, Fujitsu, czy też Karpol. Firma Centrowent świadczy też profesjonalne usługi i fachowe doradztwo. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.centrowent.pl/ - 28 Lis 2012

CERAMI.Warszawa****

CERAMI firma działająca na polskim rynku od 1989, jest czołowym producentem tzw. śmiesznych kubków, a także ceramiki użytkowej i ozdobnej. Trudni się również wykonywaniem emblematów reklamowych, głównie na kubkach i szklankach.

http://www.cerami.com.pl/ - 13 Gru 2005

Chemia gospodarcza z Niemiec - Brauns-Heitmann****

Na stronie dostępna jest chemia gospodarcza z Niemiec marki Brauns-Heitmann. W ofercie m.in. odplamiacz, wybielacz, odbarwiacz, proszek do prania itp.

http://www.brauns-heitmann.pl/ - 24 Wrz 2013

Chemiczna Spółdzielnia Inwalidów ARA. Szczecin Zdroje****

Producent wyrobów chemi gospodarczej. Szeroka gama środków do pielęgnacji obuwia i wyrobów skórzanych, mycia i konserwacji podłóg i mebli, wyroby do mycia szyb, powierzchni zatłuszczonych, WC oraz produktu do pielęgnacji nagrobków.

http://www.ara.szczecin.pl/ - 4 Sty 2006