KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > materiały wykończeniowe (797)

Centrum Okien i Drzwi okna poznań, drzwi poznań bramy garażowe poznań****

CENTRUM OKIEN I DRZWI POZNAŃ, to solidna i sprawdzona marka na rynku wielkopolskim, o ugruntowanej pozycji w branży stolarki otworowej w Poznaniu (okna, drzwi). Od kilkunastu lat staramy się sprostać każdemu życzeniu naszych klientów i z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Każdy budujący dom lub remontujący mieszkanie szuka doskonałego rozwiązania w kwestii nowych okien. Kierując się do nas otrzymasz fachowe i profesjonalne doradztwo, wycenę okien, drzwi, bram czy rolet. W ciągu dekady zamontowaliśmy wiele okien i drzwi, czym zyskaliśmy wdzięczność wielu ludzi, a najlepszym tego dowodem są Klienci z polecenia.

http://www.centrumokienidrzwi.com/ - 11 Wrz 2015

"CERAMED" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Bielsko-Biała****

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ceramiki i wyposażenia łazienek. Na stronach znajduje się omówienie oferty firmy.

http://www.ceramed.com.pl/ - 6 Sty 2006

Ceramika Nowa Gala S.A. Końskie, Sękocin Stary k. Warszawy****

Firma produkuje płytki ceramiczne ścienne. Na stronie znajdziecie katalog płytek, cennik, informacje o jakości, danych technicznych, sposobie pakowania. Jest także sklep.

http://www.nowa-gala.com.pl/ - 6 Sty 2006

Ceramika Paradyż. Opoczno, Tomaszów Mazowiecki****

Firma jest producentem płytek ściennych, podłogowych oraz dekoracji i listw wykończeniowych. Strony zawierają informacje na temat oferty i działalności firmy.

http://www.ceramika-paradyz.com.pl/ - 13 Gru 2005

Ceramika Witoń. Opoczno****

Ceramika Witoń - dealer płytek ceramicznych z Opoczna. Zapraszamy na naszą stronę - ekspozycje asortymentu płytek Ceramiki Paradyż i Opoczno SA. Zdjącia płytek oraz gotowe aranżacje. Salony płytek ceramicznych - Opoczno i Opole - sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ceramika-witon.pl/ - 6 Sty 2006

Concrete - Mix Producent dodatku hydrauliczno pucolanowego Mix-Bet 05 - wibroprasy, formy do wibropr****

Witryna internetowa firmy ze Skawiny, której głównym polem działania jest produkcja różnego rodzaju mieszanek dla potrzeb budownictwa. Znajdziesz tu ofertę oraz dane kontaktowe.

http://www.concrete-mix.pl/ - 19 Wrz 2003

Dan-Pol Generalny Dystrybutor drzwi austriackiej firmy Dana****

Drzwi Dana - oferta dla klientów indywidualnych. Drzwi szklane, fornirowane, białe, stylowe, pełnodrewniane, przesuwne, wiatrołapy, struktury szklane, klamki, okucia drzwi, zawiasy.

http://www.mojedrzwi.eu/ - 8 Sty 2007

Decora****

Decora - producent artykułów wykończenia wnętrz: karnisze, listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, listwy sufitowe, kasetony.

http://www.decora.biz.pl/ - 25 Mar 2004

Decortec - białe listwy przypodłogowe****

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży narożników ceglanych oraz białych listw przypodłogowych. Decortec wykonuje je z lakierowanych płyt MDF, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pracach wykończeniowych.

http://decortec.pl/ - 15 Lis 2017

Decortec - wysokiej jakości listwy przypodłogowe MDF****

Strona internetowa firmy oferującej solidne i trwałe listwy przypodłogowe MDF.

http://www.decolistwy.pl/ - 29 Mar 2016