KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > materiały wykończeniowe (831)

Decora****

Decora - producent artykułów wykończenia wnętrz: karnisze, listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, listwy sufitowe, kasetony.

http://www.decora.biz.pl/ - 25 Mar 2004

Decortec - białe listwy przypodłogowe****

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży narożników ceglanych oraz białych listw przypodłogowych. Decortec wykonuje je z lakierowanych płyt MDF, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pracach wykończeniowych.

http://decortec.pl/ - 15 Lis 2017

Decortec - wysokiej jakości listwy przypodłogowe MDF****

Strona internetowa firmy oferującej solidne i trwałe listwy przypodłogowe MDF.

http://www.decolistwy.pl/ - 29 Mar 2016

Dekobeton Polska - producent płyt z betonu architektonicznego****

Przedsiębiorstwo Dekobeton Polska zaprasza do nawiązania współpracy. Oferujemy płyty dekoracyjne z betonu architektonicznego.

http://www.dekobeton.pl/ - 17 Mar 2016

Dekor Glass - szkło dekoracyjne w drzwiach szklanych****

Produkcja drzwi szklanych wewnętrznych i zewnętrznych, bogato zdobionych systemem piaskowania. Drzwi wykonane ze szkła hartowanego z anty refleksem. Wykonujemy drzwi, nietypowe architektonicznie na zamówienie do nowoczesnych pomieszczeń. Zapewniamy bogate wzornictwo lub szklenie ram drzwiowych szkłem ornamentowym. Poza produkcją zajmujemy się też, sprzedażą wykonanych drzwi oraz dysponujemy elementami niezbędnymi do ich zamontowania. Nasza salon sprzedaży wyrobów ze szkła mieści się w Krakowie. W ofercie naszego salonu dostępne także, grawerowanie szkła, lustra i stoły własnej produkcji oraz specjalne szklenie kabin prysznicowych wraz z montażem. Na życzenie klientów wykonujemy płytki ze szkła barwionego typu lacobel.

http://www.dekor-glass.com.pl/ - 6 Wrz 2016

DekoracjeStyropianowe.pl : gzymsy styropianowe, listwy elewacyjne****

Producent sztukaterii styropianowej. Firma oferuje m.in. gzymsy, profile, bonie i listwy elewacyjne.

http://dekoracjestyropianowe.pl/ - 8 Maj 2015

Dekostyr Sztukateria Styropianowa****

Sztukateria styropianowa dla wnętrz i elewacji. Styropianowe bonie dla narożników budynków, pilastry, gzymsy i podokienniki dla lepszej aranżacji domu. Listwy okienne stosowane przy oknach, listwy sufitowe i listwy LED dla aranżacji wnętrz oraz szeroki wybór ozdób styropianowych na każdą okazję. Dobre ceny i najlepsza jakość sztukaterii elewacyjnej na rynku.

http://www.dekostyr.pl/ - 25 Paź 2015

Dennice****

Strona jest wizytówką firmy Promet SC, będącej producentem dennic. Na stronie dowiemy się więcej o produkowanych dennicach, redukcjach hydraulicznych oraz zwężkach.

http://www.prometsc.com/ - 12 Gru 2012

Deski tarasowe kompozytowe, systemy tarasowe, tarasy ogrodowe - Decrone Solutions****

Nasza firma oferuje wyjątkowe deski tarasowe kompozytowe oraz kompletne systemy tarasowe gotowe do zamontowania. Tarasy ogrodowe Decrone Solutions to elegancja w najlepszym wydaniu oraz szereg zalet, którymi możesz cieszyć się przez długie lata.

http://www.decrone.eu/ - 27 Kwi 2013

Deszczownice - tanialazienka.com****

Tanialazienka. com to najlepszy sklep w internecie sprzedający funkcjonalną ceramikę sanitarną oraz różne komponenty wykończenia i wyposażenia łazienki, które sprawią, że łazienka będzie nie tylko piękna ale będzie użytkowana bezawaryjnie przez wiele długich lat.

http://tanialazienka.com/ - 14 Cze 2014

Informacje dodatkowe