KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > materiały wykończeniowe (808)

Komfort - wszystko na podłogi - sklep internetowy. Szczecin *****

Komfort to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych. Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży wykładzin, dywanów, paneli i podłóg drewnianych. Oferujemy także płytki ceramiczne.

http://www.komfort.pl/ - 6 Sty 2006

KOSZ Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Ciasna*****

Oferta firmy obejmuje: gamę listew wykończeniowych na bazie płyty MDF do paneli ściennych i podłogowych, listew meblowych oraz ościeżnic drzwiowych, w szerokiej gamie folii drewnopodobnych, imitacji marmurów, kolorów jednolitych z wytłoczeniami struktur drewna i jednolicie gładkich. Oferta obejmuje również wysokiej jakości drzwi wewnęrzne, panele ścienne i podłogowe oraz akcesoria do ich pielęgnacji i montażu.

http://www.kosz.com.pl/ - 6 Sty 2006

Kwiaton Pracownia Sztukaterska. Boguchwała*****

Pracownia wykonuje prace wykończeniowe o charakterze artystycznym, renowacje budynków, produkuje elementy sztukatorskie do zabytków oraz detale i formy architektoniczne do wykończanych domów.

http://www.kwiaton-sztukatorstwo.com.pl/ - 6 Sty 2006

>Łazienki Perfekt - wyposażenie łazienek płytki ceramiczne - Jelenia Góra*****

Salon Łazienek Perfekt Jelenia Góra - wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne i chemia budowlana

http://www.lazienkiperfekt.pl/ - 13 Maj 2010

Meble. Warszawa, Poznań*****

Witryna producenta mebli biurowych firmy GDB International. W ofercie firmy znajduje się ponad 10000 tyś różnych artykułów wyposażenia wnętrz. Szczegóły, zdjęcia - znaleźć można na stronie.

http://www.gdb.com.pl/ - 6 Sty 2006

Morad. Kartuzy*****

Morad producent szyb kuloodpornych i antywłamaniowych - na stronie omówienie oferty oraz sklep internetowy.

http://www.morad.pl/ - 6 Sty 2006

Okazje Dla Domu – armatura sanitarna i łazienkowa*****

Sklep internetowy oferujący wysokiej jakości armaturę sanitarną oraz łazienkową od takich producentów jak Koło. Kupicie tutaj elementy ceramiki, baterie kuchenne, zlewozmywaki granitowe i wiele innych elementów wyposażenia. Okazje Dla Domu to propozycja nie tylko dla mieszkań prywatnych, ale także do hoteli czy restauracji.

http://www.okazjedladomu.pl/ - 6 Paź 2015

Oventrop. Stare Babice*****

Firma Oventrop należy do czołówki europejskich producentów armatury, regulatorów i systemów instalacyjnych używanych w technice domowej. Firma chce być przyjmowana jako kompetentny partner hurtowników, instalatorów, projektantów i odbiorców z kręgów przemysłowych. Celem długookresowym jest przedstawienie partnerom rynkowym oferty przynoszącej im wysokie korzyści.

http://www.oventrop.pl/ - 6 Sty 2006

Panele podłogowe CLASSEN - piękne podłogi. Rybnik*****

Classen jest jednym z liderów europejskiego rynku paneli podłogowych. W ofercie posiadają cztery kolekcje podłóg dostosowanych do różnych potrzeb klientów.

http://www.classen.com.pl/ - 6 Sty 2006

Panele podłogowe, klamki, ościeżnice, listwy przypodłogowe*****

Drzwi i podłogi VOX - drzwi zewnętrzne, deski barlineckie, panele podłogowe, podłogi drewniane i drzwi wewnętrzne. Składy Vox oferują też profile aluminiowe, klamki, ościeżnice i listwy przypodłogowe. Zapraszamy po drzwi, klamki, panele podłogowe, podłogi, listwy przypodłogowe i ościeżnice.

http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/ - 3 Lis 2010