KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > materiały wykończeniowe (815)

Panele podłogowe Sklep internetowy parkiety - Reminstal*****

Nasza propozycja zrodziła się z przeświadczenia, że podłoga w domach i mieszkaniach winna być wizytówką naszych klientów. W ofercie posiadamy bogaty zbiór elementów podłogi, a także preparatów konserwujących ich cechy estetyczno wykonawcze. Panele podłogowe, które proponuje nasz sklep internetowy (parkiety) są gwarancją estetyki i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

http://www.podlogi.info.pl/ - 26 Sty 2009

Portal Budowlany*****

Portal Budowlany Monter skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Znaleźć tu można katalog firm działających w branży, tematyczne działy poświęcone poszczególnym segmentom budownictwa. Oprócz tego Aktualności i Publikacje, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji.

http://www.monter.pl/ - 28 Mar 2003

Rica Sp. z.o.o. Lublin*****

Serwis internetowy dystrybutora włoskiej armatury łazienkowej firmy RiCA. W ramach serwisu udostępniono galerię rodziny produktów włoskich firm NOBILI i BOSSINI, przedstawiono armaturę łazienkową. Ponadto w serwisie znaleźć można multimedialną prezentację nowej serii produktów TEKNOBILI. Dodatkowo na stronie zmieszczono szereg informacji o firmie i jej profilu działalności.

http://www.rica.pl/ - 6 Sty 2006

Sklep z roletami i żaluzjami*****

Na stronie znajdziecie katalog produktów - zdjęcia, wymiary.

http://www.akces.iq.pl/ - 7 Sie 2003

Składy Vox - deski barlineckie, listwy przypodłogowe, ościeżnice*****

Składy budowlane VOX to ogólnopolska sieć sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie drzwi zewnętrzne, listwy przypodłogowe, deski barlineckie, podłoga drewniana i drzwi wewnętrzne, ościeżnice i progi. Zapraszamy po drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

http://www.sklady.vox.pl/ - 11 Lut 2008

Sztukateria*****

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą wykończeń wnętrz. W jej ofercie znajdują się stylowe dekoracje pochodzące z kolekcji firm jak ORAC DECOR, NMC. Firma znajduje się w Bytomiu i prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.

http://www.clusiv.pl/ - 5 Paź 2010

TMK Projekt - sztukateria gipsowa, konstrukcje GRG*****

Firma TMK Projekt zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem sztukaterii gipsowej oraz konstrukcji gipsowych GRG. W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę sztukaterii gipsowej, realizujemy wszelkie indywidualne projekty. Zapraszamy do wsółpracy.

http://www.tmkprojekt.pl/ - 22 Cze 2010

Wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe, łazienki - Coram*****

Firma Coram oferuje nowoczesne wyposażenie łazienki. Firma w ofercie posiada m.in: wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, ceramika i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.coram.pl/ - 22 Cze 2010

AB Bechcicki - materiały budowlane****

Przedsiębiorstwo w swoim asortymencie posiada materiały budowlane. AB Bechcicki oferuje także produkty wykorzystywane do wykończenia ścian oraz kominów.

http://bechcicki.pl/ - 20 Wrz 2017

A.B. Polański****

Firma zajmuje się dystrybucją materiałów wykończeniowych. W ofercie znaleźć można gont bitumiczny, a także różnorodne parapety stalowe: wewnętrzne i zewnętrzne.

http://www.polanski.sklep.pl/ - 12 Cze 2014