KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > ozdoby (467)

Biżuteria firmy WĘC. Kraków*****

Oferujemy wysokiej jakości biżuterię złotą z brylantami. Są to przede pierścionki zaręczynowe, ponadto obrączki i inne formy jubilerskie. W serwisie znajdziesz część redakcyjną z poradami oraz informacjami o biżuterii oraz sklep internetowy.

http://www.wec.com.pl/ - 13 Gru 2005

Biżuteria srebrna Swarovski*****

Sklep internetowy z biżutrią oferuje biżutrię srebrną, kolczyki, wisiorki, biżuterie Swarovski. Oferta obejmuje kilkadziesiąt rodzajów kolczyków i wisiorków srebrnych oraz biżuterii ślubnej. Technologia cięcia kryształów Swarovskiego, ich szlif powodują, że wykonanana z nich biżuteria pięknie błyszczy i lśni w wielu odcieniach dzięki efektowi załamywania się światła.

http://www.sklep-shine.pl/ - 10 Lis 2010

Ceramika Artystyczna. Bolesławiec*****

Ceramika Artystyczna to producent stylowej kamionki, któremu udało się połączyć cechy tradycji bolesławieckiej oraz bogactwo własnych, nowatorskich pomysłów. To firma znana na świecie i ciesząca się uznaniem, zdobywca wielu prestiżowych nagród. W roku 2000 zakład obchodził jubileusz 50-cio lecia działalności. Szczegóły na stronie.

http://ceramika-artystyczna.pl/ - 13 Gru 2005

Cerkolor. Opoczno, Czeladź, Petrykozy*****

Cerkolor uzupełnia ofertę rynkową o listwy ceramiczne i galanterię ceramiczną służącą do dekorowania i wykańczania okładzin ściennych oraz wykładzin podłogowych, jak również realizacji nietypowych aranżacji, np. wykonywania luster, blatów, półek, wnęk, dbając jednocześnie, aby nasze wnętrza nabierały dodatkowych walorów estetycznych i wyróżniały sie spośród innych.

http://www.cerkolor.com.pl/ - 13 Gru 2005

Decora. Środa Wielkopolska*****

Decora - producent artykułów wykończenia wnętrz: karnisze, listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, listwy sufitowe, kasetony. Dzięki naszym produktom Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe!

http://www.decora.com.pl/ - 13 Gru 2005

Dekor Serwis. Łódź*****

Firma świadczy usługi kompleksowej dekoracji wnętrz i wystroju okna. W ofercie znajduje się projektowanie, wizualizacja, szycie, montaż, dekorowanie, konserwacja i pranie, a także handel hurtowy i detaliczny artykułami dekoracyjnymi.

http://www.dekorserwis.com.pl/ - 13 Gru 2005

Dekoracjestolu.pl - Internetowy sklep ze świecami*****

Proponujemy gotowe zestawy aranżacyjne na Twój stół. Każda z aranżacji uczyni święto w Twoim domu i w sposób prosty i łatwy sprawi, że będzie to pełen blasku wyjątkowy czas.

http://www.dekoracjestolu.pl/ - 12 Gru 2005

Fabryka Dywanów "Agnella" S.A. Białystok, Jelenia Góra*****

Witryna należy do białostockiej fabryki dywanów AGNELLA. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy wraz ze zdjęciami oferowanych dywanów i ich opisem. Oprócz tego na stronie można znaleźć informacje dotyczące sposoby pielęgnacji dywanów. Serwis dostępny jest w dwóch wersjach językowych: angielskim i polskim.

http://www.agnella.com.pl/ - 13 Gru 2005

Fusing - szkło kolorowe - wyposażenie wnętrz. Olsztyn*****

Możliwości topienia i łączenia różnych gatunków i kolorów szkła oraz jego formowania przestrzennego daje nieograniczone wręcz pole popisu w kształtowaniu form architektonicznych i użytkowych. Od wielkogabarytowych witraży okiennych, poprzez szklane ściany, witryny, poprzez różnego rodzaju meble i formy użytkowe, na abażurach, i uchwytach kończąc.

http://www.fusing.pl/ - 13 Gru 2005

Impresje - dekoracje wnętrz, tapety dla dzieci i tkaniny zasłonowe w Warszawie*****

Strona internetowa firmy Impresje, która działa w Warszawie. W sprzedaży znajdują się tkaniny zasłonowe do ozdoby okien, liczne dekoracje wnętrz, a także tapety ścienne dla dzieci.

http://www.impresje.pl/ - 2 Gru 2015