KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > ozdoby (470)

Introligatorstwo Artystyczne PIMAX Unikatowe Biblie, albumy ślubne, książki w skórze, opakowania.*****

Ekskluzywne wyroby rękodzieła artystycznego Pimax z Koszalina. Pracownia introligatorska. Introligatornia reklamowa. Producent albumów foto, kronik, ksiąg pamiątkowych, książek ślubnych, foto książek, skórzanych podkładów na biurka, prezentów i opakowań reklamowych.

http://www.pimax.eu/ - 11 Maj 2007

Lampy witrażowe Tiffany ogromny wybór oryginały. Kwidzyn Mareza*****

Lampy witrażowe i witraże ogromny wybór oryginalnych lamp witrażowych produkcja i serwis 24 h najlepsze ceny i warunki dostawy w calym kraju gwarancja 10 lat.

http://www.witraze.pl/ - 15 Cze 2007

Moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne - Poznań*****

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na stronę internetową naszej firmy. Prezentujemy na niej produkty wchodzące w skład naszej oferty - moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne. Poznań to miejsce naszej pracy, a jego mieszkańcy znają i cenią sobie nasze artykuły. Zarówno markizy jak i moskitiery prezentujemy w odpowiednich dla nich kategoriach. Oferujemy także usługi związane z tymi przedmiotami, a jedną z nich jest naprawa rolet. Zapraszamy!

http://www.normadecor.pl/ - 1 Paź 2010

Orchidea - Sztuczne Drzewka i Drzewa - Producent*****

Producent sztucznych drzew, firma Orchidea produkuje sztuczne drzewka i drzewa ozdobne. W naszej ofercie jest: sztuczna palma, jabłoń, sztuczny bonsai, bambus itp.

http://www.drzewka-sztuczne.pl/ - 29 Kwi 2010

Rex Glass - zdobienie szkła i ceramiki. Ożarowów Mazowiecki*****

Firma specjalizuje się w zdobieniu szkła, porcelany i porcelitu do celów reklamowych. Wykonuje nadruki na oferowanym przez siebie szkle i ceramice produkcji polskiej, włoskiej, francuskiej, holenderskiej, niemieckiej, brytyjskiej, tureckiej, chińskiej.

http://www.rexglass.com.pl/ - 12 Sty 2006

"Rolety Żaluzje Bramy Witkowski"*****

Rolety Żaluzje Bramy Witkowski producent: rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, rolety mini oraz rolety w kasecie, żaluzje, bramy rolowane, markizy, siatki. Na stronach instrukcje pomiaru, możliwość kalkulacji zlecenia, sposoby montażu.

http://www.rolety.compl.pl/ - 9 Lut 2007

Sivon Jewellery Company - producent biżuterii bursztynowej i srebrnej. Zabrze*****

Sivon specjalizuje się w produkcji biżuterii z bursztynu. Jednakże w ofercie znajdują się również wyroby z kamieni półszlachetnych i srebra. Na stronie dokładne omówienie kolekcji oraz zdjęcia.

http://www.sivon.com.pl/pol/ - 13 Gru 2005

Upominki, muszle morskie, kwiaty sztuczne i wiklina - Hurtownia Sabinex. Rumia k. Gdyni*****

W ofercie upominki i prezenty (muszle morskie, ceramika ozdobna, kwiaty sztuczne, lalki i pajace porcelanowe) oraz świece i serwetki ozdobne (papierowe) a także obrusy. W ofercie również artykuły bożonarodzeniowe i wielkanocne. Strona w wersji angielskiej i polskiej zwiera aktualne promocje oraz możliwość subskrypcji emaili z nowościami Firmy.

http://www.sabinex.pl/ - 22 Cze 2006

USM Meble - dealer ALLMENDINGER*****

Allmendinger wybiega poza tradycyjne postrzeganie mebla. Od poczatku swego istnienia, poczynajac od mebli USM i VITRA, zgromadzilismy przez lata obecnosci na rynku meble o szczegolnej jakosci i niepowtarzalnym desigie. Kazdy z produktów, ktore bedziesz ogladał to dzieło sztuki. Do każdego mebla dokładamy dbałość o szczegóły. Zobaczycie to w każdym meblu na naszej stronie. Dodaliśmy do tego klasykę, elegancję i prostotę. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, wymaganiom emocjonalnym i intelektualnym. Dla nas czas nie jest wrogiem, jest przyjacielem. Wiele z prezentowanych mebli zostało zaprojektowanych kilkadziesiąt lat temu. Do dziś są one produkowane, pożądane i rozpoznawane. Dzięki swej histori, projektowi i ponadczasowej elegancji. Znajdziesz tu także meble, ktore powstaly współcześnie. One także mają już swoją historię, projektanta i niespotykany design. Meble z naszej kolekcji, to meble, które mówią. Inspirują. Poznaj je...

http://www.allmendinger.pl/ - 19 Sie 2009

Zegarki męskie, damskie : Atlantic, Longines, Omega, Rado, Tissot, Certina - sklep*****

E-zegarki to ekskluzywny sklep internetowy oferujący najlepsze zegarki dostępne na naszym rynku. Proponujemy przede wszystkim zegarki naręczne prosto od takich producentów jak Rado, Tissot, Certina, Atlantic, Longines czy popularna Omega. Wszyscy Klienci naszego sklepu są zadowoleni z naszej obsługi oraz terminowości realizacji złożonych zamówień. Zapraszamy serdecznie!

http://www.e-zegarki.com/ - 19 Lip 2010