KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > ozdoby (454)

Dekoracje i naklejki ścienne - Kartonia****

W ofercie firmy znaleźć można dekoracje oraz naklejki ścienne.

http://www.kartonia.pl/ - 21 Gru 2013

Dekoracje na stół, firany gotowe, serwety | Spiti****

Bogata oferta wyposażenia wnętrz i ozdób. W ofercie dekoracje na stół, lampiony, firany gotowe, narzuty, obrusy i wiele innych.

http://spitilomza.pl/ - 10 Lip 2013

Dekoracje okien Rolety Poznań - Venus****

Firma Venus Firany zajmuje się sprzedażą dekoracji okiennych takich jak rolety, firany, zasłony, karnisze i wiele innych. Cały asortyment to wysokojakościowe produkty dla każdego.

http://www.venus.poznan.pl/ - 3 Wrz 2008

Dekoracje świąteczne, iluminacje, ozdoby - Amr Campania****

Amr Campania oferuje dekoracje świąteczne, iluminacje obiektów, dekoracje świetlne, ozdoby świąteczne, choinki, girlandy, rzeźby świetlne, dekoracje słupowe, liniowe i elewacyjne. Projektowanie, wykonanie. Usługi dla miast i gmin.

http://www.dekoracje.campania.pl/ - 28 Lip 2006

Dekoratornia Wisan - ciekawe firanki i zasłony****

Jeżeli chcielibyście, aby wasze mieszkanie było ciekawiej ozdobione, to usługi tej firmy są właśnie dla was. Dekoratornia Wisan proponuje świetnie zaprojektowane firany metrażowe, zasłony tworzone na wymiar oraz obrusy o różnych wielkościach i kształtach, w zależności od potrzeb klienta. Dzięki tym dekoracjom wystrój okien i każdego pomieszczenia zmieni się całkowicie.

http://www.dekoratornia.wisan.pl/ - 20 Cze 2015

Dekostyr Sztukateria Styropianowa****

Sztukateria styropianowa dla wnętrz i elewacji. Styropianowe bonie dla narożników budynków, pilastry, gzymsy i podokienniki dla lepszej aranżacji domu. Listwy okienne stosowane przy oknach, listwy sufitowe i listwy LED dla aranżacji wnętrz oraz szeroki wybór ozdób styropianowych na każdą okazję. Dobre ceny i najlepsza jakość sztukaterii elewacyjnej na rynku.

http://www.dekostyr.pl/ - 25 Paź 2015

Demural.pl****

Firma demural.pl w ofercie posiada artykuły służące do urozmaicenia wnętrz. Do propozycji należą fototapety, obrazy na płótnie i plakaty. Za pomocą zamieszczonej na stronie wyszukiwarki oraz pogrupowania projektów klient szybko znajdzie ozdobę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Sklep oferuje poza tym wykonanie dekoracji ściennej według wzoru podesłanego przez klienta.

http://demural.pl/ - 27 Cze 2014

DESA "Dzieła Sztuki i Antyki" Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, wycenach, aukcjach i ekspertyzach oraz dane teleadresowe.

http://www.katowice.desa.art.pl/ - 10 Sty 2006

Dom Korkowy Opole****

Dom Korkowy - autoryzowany punkt sprzedaży Opole. Witryna w 100% poświęcona korkowym materiałom wykończeniowym.

http://www.domkorkowy.opole.pl/ - 7 Lis 2001

Domglass - szkło użytkowe, gospodarcze i stołowe. Sopot, Gdańsk****

Domglass - szkło użytkowe, szkło gospodarcze i stołowe. Strony gdańskiego importera i dystrybutora szkła stołowego. Na stronach bagata oferta firmy, w której znajdują się: kufle, kieliszki, pokale szklanki, pucharki do lodów, zestawy stołowe, popielniczki, wazony, świeczniki, naczynia żaroodporne, a także naczynia kuchenne i szkło gastronomiczne.

http://www.domglass.com.pl/ - 13 Gru 2005