KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > wystrój wnętrz (1 789)

Bolid Sp z o.o. Radom*****

Firma produkuje sprzęt do chłodzenia i rozlewu piwa, meble do barów, kawiarni i sklepów, zajmujemy się aranżacją i wystrojem lokali o różnym standarcie, produkujemy także "olkit budowlany" - trwałą plastycznie masę do uszczelnień.

http://www.bolid.pl/ - 12 Sty 2006

BROSO plus. Poznań*****

Bardzo dobrze zorganizowana witryna dystrybutora sprzętu oświetleniowego produkcji włoskiej. Na stronie katalog produktów, lista referencyjna, mapka z lokalizacją.

http://www.broso.com.pl/ - 12 Sty 2006

Ceramika Tubądzin*****

Tubądzin - Ceramika Pięknego Wnętrza - płytki ceramiczne ścienne i podłogowe, dekoracje ceramiczne.

http://www.tubadzin.pl/ - 3 Sie 2004

Cerkolor. Opoczno, Czeladź, Petrykozy*****

Cerkolor uzupełnia ofertę rynkową o listwy ceramiczne i galanterię ceramiczną służącą do dekorowania i wykańczania okładzin ściennych oraz wykładzin podłogowych, jak również realizacji nietypowych aranżacji, np. wykonywania luster, blatów, półek, wnęk, dbając jednocześnie, aby nasze wnętrza nabierały dodatkowych walorów estetycznych i wyróżniały sie spośród innych.

http://www.cerkolor.com.pl/ - 13 Gru 2005

Chobot Furniture. Warszawa*****

Firma jest producentem mebli i półfabrykatów wnętrzarskich. Na stronach znajdują się informacje dotyczące oferty, produktów, hurtowni, danych kontaktowych.

http://www.chobot.com.pl/ - 9 Sty 2006

Dan-Pol. Częstochowa*****

Działania firmy skupione są wokół oferty specjalisty-cznej, dotyczącej obszaru drzwi, z uwzględnieniem bardzo wysokich norm jakościowych, wzorniczych i funkcjonalnych. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.dan-pol.com.pl/ - 12 Sty 2006

DCNGallery: canvas, reprodukcje, widokówki, aranżacja wnętrz*****

Galeria obrazów oraz sklep internetowy DCNGallery - prywatne pocztówki, plakaty, zdjęcia polskich miast, canvas - obrazy na płótnie, widokówki, reprodukcje, fototapety - idealne jako prezent na urodziny. Aranżacja wnętrz - zapraszamy po widokówki, pocztówki i plakaty.

http://www.dcngallery.pl/ - 4 Lut 2009

Decora. Środa Wielkopolska*****

Decora - producent artykułów wykończenia wnętrz: karnisze, listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, listwy sufitowe, kasetony. Dzięki naszym produktom Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe!

http://www.decora.com.pl/ - 13 Gru 2005

Dekor Serwis. Łódź*****

Firma świadczy usługi kompleksowej dekoracji wnętrz i wystroju okna. W ofercie znajduje się projektowanie, wizualizacja, szycie, montaż, dekorowanie, konserwacja i pranie, a także handel hurtowy i detaliczny artykułami dekoracyjnymi.

http://www.dekorserwis.com.pl/ - 13 Gru 2005

Dobre Wnętrza - Paweł Kochaniecki*****

Oparta na multimediach prezentacja sposobów projektowania wnętrz.

http://www.dobrewnetrza.pl/ - 15 Cze 2004