KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > wystrój wnętrz (1 789)

DOM - budownictwo, nieruchomości*****

Na stronach poradnictwo budowlane tworzone przez niezależnych profesjonalistów. Wiele informacji o przepisach i umowach budowlanych, a także instalacje alarmowe, wykończenie wnętrz.

http://poradniki.dom.pl/ - 4 Lis 2001

Dom Korkowy. Kraków*****

Strona krakowskiej firmy oferującej szeroką gamę produktów z korka. Znajdziecie tu ich listę oraz informacje o korku, cennik i wykaz punktów sprzedaży.

http://www.domkorkowy.com.pl/ - 6 Sty 2006

Doorplus - drzwi PCV*****

Door Plus jest to firma oferująca drzwi PCV, wypełnienia drzwiowe i panele drzwiowe. Posiadamy szeroką gamę drzwi takich jak: drzwi wejściowe z PCV, drzwi zewnętrzne drewniane oraz wypełnienia drzwiowe z PCV.

http://www.doorplus.pl/ - 5 Sie 2008

E M E N  s.c. Kraków*****

Firma Emen z Krakowa zajmuje się importem oraz handlem detalicznym i hurtowym wkładów kominkowych saun , pieców do saun, solariów domowych i innych. Wykonuje także projekty architektoniczne i prace montażowe kominków i saun.

http://www.emen.krakow.pl/ - 12 Sty 2006

Emebel - serwis branżowy. Rudna Mała*****

Emebel.pl - serwis informacyjny o branży meblarskiej, który zapewni Ci dostęp do informacji o krajowym i zagranicznym rynku meblarskim, szczegółowe raporty i analizy o rynku meblarskim w Polsce.

http://www.emebel.pl/ - 12 Sty 2006

Euronova. Kraków, Warszawa*****

Euronova posiada w swej ofercie meble biurowe i gabinetowe. Jest wyłącznym przedstawicielem włoskiej fabryki mebli biurowych OFFICE & CO SRL, jak również fabryki stołów i krzeseł EFFEZETA GROUP SRL. Na stronach umieszczono opisy mebli oraz wiele zdjęć.

http://www.euronova.com.pl/ - 12 Sty 2006

Euroskal meble - producent, hurtownia krzeseł*****

Producent mebli i krzeseł firm Nasz Styl OLSS z siedzibą w Kaliningradzie. Euroskal jako wyłączny dystrybutor na Polskę oferuje fotele biurowe, tanie krzesła obrotowe i meble biurowe. Hurtownia krzeseł zaprasza po nowoczesne fotele i krzesła biurowe.

http://www.euroskal.pl/ - 4 Kwi 2008

F. H. Textyl s.c. - Sprzedaż dekoracji okiennych i produktów tekstylnych*****

F.H. textyl s.c. działa na Rynku Miechowskim od 1990 r. W nowo wybudowanym lokalu prowadzimy sprzedaż detaliczna produktów tekstylnych domowego użytku a także dekoracji okiennych. W naszej pracowni krawieckiej szyjemy na zamówienie każdy, dowolnie wybrany wzór zasłon i firan.

http://www.textyl.com.pl/ - 6 Lip 2010

Fabryka Dywanów "Agnella" S.A. Białystok, Jelenia Góra*****

Witryna należy do białostockiej fabryki dywanów AGNELLA. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy wraz ze zdjęciami oferowanych dywanów i ich opisem. Oprócz tego na stronie można znaleźć informacje dotyczące sposoby pielęgnacji dywanów. Serwis dostępny jest w dwóch wersjach językowych: angielskim i polskim.

http://www.agnella.com.pl/ - 13 Gru 2005

Feniks - Wyposażenie łazienek i kuchni. Opole*****

Dystrybucja armatury łazienkowej i kuchennej Kludi. Armatura łazienkowa, kuchenna, zestawy natryskowe oraz systemy odpływowe, Doradztwo handlowe, techniczne oraz serwis.

http://www.feniks.opole.pl/ - 12 Sty 2006