KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Artykuły dla domu > wystrój wnętrz (1 799)

Firma BOJANEK s.c. - Producent karniszy z tworzywa, drewna, metalu. Częstochowa*****

Witryna producenta karniszy zawiera bogaty katalog karniszy i elementów uzupełniających (klamerki, gałki, itp.), dane techniczne, a wszystko dostępne także w niemieckiej i rosyjskiej wersji językowej. Jeżeli chcemy otrzymywać informacje o nowych produktach wystarczy zapisać się za pomocą prostego formularza do "grupy kontaktowej".

http://www.bojanek.com.pl/ - 12 Sty 2006

Firma handlowa JACEK. Opoczno*****

Oferta firmy zajmującej się sprzedażą płytek ceramicznych i ceramiki budowlanej. Strona zawiera cennik, opis produktów i adresy kontaktowe.

http://www.jacekfh.com.pl/ - 12 Sty 2006

Flamma - sauna infrared i tradycyjna oraz kominki dekoracyjne i elektryczne*****

Firma Flamma oferuje sauny i kominki. Wśród kominków firma oferuje kominki elektryczne i kominki dekoracyjne. Ponadto w ofercie sauny takie jak sauna tradycyjna i sauna infrared. Pełna obsługa i montaż u klienta.

http://www.flamma.com.pl/ - 27 Lis 2007

Fuga. Kraków*****

Oficjalny importer i dystrybutor płytek ceramicznych i gresów stosowanych głównie do wykańczania domowych łazienek oraz obiektów użyteczności publicznej. Na stronie również bogata oferta mebli łazienkowych.

http://www.fuga.pl/ - 6 Sty 2006

Harimex - łazienki, płytki ceramiczne, wanny*****

Sklep internetowy oraz Salon Łazienkowy i Hurtownia - Gdynia, Rumia, woj. pomorskie. Luksusowe łazienki - wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, glazura i terakota, wanny, kabiny prysznicowe i inna armatura łazienkowa. Także projektowanie łazienek.

http://www.harimex.com.pl/ - 26 Sie 2008

HORMANN POLAND*****

Witryna firmy HORMANN, zajmującej się produkcją bram, drzwi, bram przemysłowych oraz napędów do nich. Można się zapoznać z produktami, nowościami, a także z opisami projektowymi i prospektami.

http://www.hormann.pl/ - 11 Sie 2001

Huta Szkła Kryształowego Julia*****

Huta Szkła Kryształowego - Crystal Factory Julia w Piechowicach wita Państwa serdecznie w sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko, co jest związane z wyrobami ze szkła kryształowego, czyli: kieliszki, świeczniki, karafki, szklanki, wazony, itp. Produkowane przez nas kryształy mają niepowtarzalnie wysoką jakość wykonania o czym świadczy wielu zadowolonych odbiorców. Część produkcji ze szkła kryształowego jest poddawana obróbce mechanicznej, a część ręcznej w celu uzyskania niepowtarzalnego wzornictwa.

http://www.sklep.crystaljulia.com/ - 2 Lis 2010

Impresje - dekoracje wnętrz, tapety dla dzieci i tkaniny zasłonowe w Warszawie*****

Strona internetowa firmy Impresje, która działa w Warszawie. W sprzedaży znajdują się tkaniny zasłonowe do ozdoby okien, liczne dekoracje wnętrz, a także tapety ścienne dla dzieci.

http://www.impresje.pl/ - 2 Gru 2015

Intersystem projektowanie wnętrz: stropy, sufity podwieszane. Gorzyce, Warszawa*****

Intersystem woj. mazowieckie. Aranżacja i projektowanie wnętrz - sprzedaż, montaż. Poddasza, sufity dekoracyjne, ściany działowe, ściany i sufity łukowe, sufity modułowe, sufity podwieszane i dźwiękochłonne. Też drzwi kasetowe oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań.

http://www.intersystem.waw.pl/ - 24 Sty 2006

Jarocki - Producent Lamp. Blachownia k. Częstochowy*****

Witryna producenta lamp i oświetlenia, znajdziesz tu bogatą oferte handlową.

http://www.jarocki.com.pl/ - 12 Sty 2006