KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (93 169)

Agencja Eventowa Prestige - szkolenia catering bankiety wesela imprezy*****

Agencja Eventowa Prestige oferuje kompleksowe przygotowanie różnego rodzaju imprez dla firm oraz osób prywatnych.

http://www.agencja-prestige.eu/ - 16 Wrz 2011

Agencja reklamowa - kreacja graficzna, projekty graficzne, identyfikacja wizualna, dtp - Kraków*****

Agencja reklamowa Amako - olbrzymie doświadczenie w zakresie: kreacja graficzna, identyfikacja wizualna, dtp. Nasze projekty graficzne spełniają najwyższe jakości i podążają za panującymi trendy. Jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Kraków zapraszamy do naszego biura.

http://www.amakografika.pl/ - 13 Paź 2010

Agencja reklamowa, reklama, marketing nieruchomości, dla deweloperów - Kraków*****

Agencja reklamowa Amako Media zaprasza do współpracy w zakresie: reklama, marketing nieruchomości i dla deweloperów. Dystrybuujemy mapy inwestycji mieszkaniowych. Działamy na terenie miasta Kraków.

http://www.amakomedia.pl/ - 13 Paź 2010

Agencja Reklamowa Zielona góra*****

Jesteśmy agencją interaktywną, która dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i dużym doświadczeniem. Największym argumentem, który może przeważyć za wynajęciem naszej firmy, jest to, że rozumiemy biznes, a w szczególności biznes w sieci. Mamy za sobą etap pracy zarówno w większych, jak i małych firmach. Cały czas jesteśmy na bieżąco z nowymi opcjami i trendami w sieci. Umiemy właściwie wybrać narzędzia do celów jakie zamawiający chce osiągnąć. Naszym celem jest stała obsługa klientów – bycie zaufaną firmą. Wierzymy, że po wykonaniu zleconej pracy, swoją jakością pracy i kompetentnym podejściem zdobędziemy uznanie. Zdajemy sobie sprawę, że operujemy w branży wysoce konkurencyjnej. Wśród nas są osoby, które pracowały zarówno na etacie w firmach będących najlepszymi w branży, jak i prowadziły własne biznesy.

http://www.par2.pl/ - 1 Mar 2012

Alarmy Tymex*****

W naszej ofercie są: Alarmy, autoalarmy, immobilisery i blokady, czujniki parkowania i cofania, centralne zamki na pilota, alarmy do obiektów, sygnalizatory akustyczno optyczne i wiele innych wyrobów zwi±zanych z ochroną.

http://alarmy.sklepna5.pl/ - 23 Lis 2010

AND Spółka z o.o. - garaże blaszane i tynkowane*****

Działamy w branży od kilkudziesięciu lat, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania Klientom z terenu Śląska oraz całej Polski. Jako producent garaży blaszanych oferujemy modele tradycyjne oraz otynkowane. Wykonujemy wersje jedno- i dwustanowiskowe. Proponujemy tanie rozwiązania. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można funkcjonalne bramy.

http://www.andgaraze.pl/ - 7 Sie 2015

Apartamenty Kraków, Apartamenty centrum Kraków*****

Apartamenty Kraków, Apartamenty w centrum Kraków, ekskluzywne pokoje, w samym centrum Kraków zapraszają wygodne apartamenty, wyposażone w windę, pełne wyposażenie, apartamenty krakow wysoki standard.

http://krakowapartments.info/ - 18 Wrz 2006

Artykuły biurowe, artykuły dziecięce, komputer*****

Sklep internetowy PKT - artykuły biurowe, artykuły dziecięce, foto, komputer - bezpieczne zakupy.

http://www.pktsklep.com/ - 26 Paź 2005

Biznes*****

Serwis dla Firm. Porady jak prowadzić firmę, porady podatkowe. Informacje dla inwestorów, komentarz z rynków. Kursy walut i komentarze walutowe. Jak założyć firmę, jak napisać biznes plan.

http://www.biznes-firma.pl/ - 19 Cze 2013

Biznes plany, wnioski, dokumentacje*****

Zajmujemy się przygotowaniem biznes planów, studiów wykonalności, pisaniem wniosków o dotacje z unii europejskiej oraz urzędu pracy. Posiadamy potrzebne doświadczenie oraz działamy szybko i profesjonalnie. W swojej ofercie mamy również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, II i III filar (ubezpieczenia emerytalne) oraz ubezpieczenia firm i flot pojazdów. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Jesteśmy w stanie zaproponować ubezpieczenia kontraktów, majątku firmy, oraz OC działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.tanibiznesplan.pl/ - 29 Kwi 2010

Informacje dodatkowe