KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (91 047)

Teleadreson. Warszawa*****

Przedmiotem działalności Centrum Informacji Profesjonalnej TeleAdreson jest tworzenie i udostępnianie bazy danych o firmach działających na terenie Polski. W celu realizacji tego zadania TeleAdreson podjął współpracą z Pocztą Polską. Obecna Pocztowa Baza Danych zawiera 850,000 rekordów.

http://www.teleadreson.com.pl/ - 28 Gru 2005

Tey.pl*****

W ofercie firmy znajdują się: serwery, kolokacja, hotelling, utrzymanie aplikacji, e-hoteling, kolokacja serwerów, serwery wirtualne, e-commerce, e-business, projektowane stron WWW, sklepy internetowe.

http://www.kolokacja.com/ - 27 Lip 2004

TherapyShop- sprzęt do rehabilitacji i fitness, wyposażenie gabinetów. Szczecin*****

Jesteśmy liderem w sprzedaży stołów do masażu i akcesoriów do terapii. W stałej ofercie piłki, taśmy i tubingi Thera-Band, sprzęt fitness oraz stoły renomowanej firmy Habys. Gwarantujemy jakość wszystkich produktów. Sprzedajemy na raty. Na stronie informacje o firmie, szczegółówa oferta, dane kontaktowe.

http://www.therapyshop.pl/ - 19 Gru 2005

Time Work - Promocje Leasing Pracowniczy*****

Firma zajmuje się leasingiem pracowniczym ( wynajem pracowników czasowych), zastępstwem personelu, zatrudnieniem na próbę, doradztwem personalnym, oraz działaniami w zakresie BTL.

http://www.timework.com.pl/ - 19 Sty 2005

Tłumaczenia języków Bałtyckich*****

E.W.Partners realizuje zlecenia na tłumaczenia pisemne z wielu dziedzin oraz obsługę językową firm. Naszą specjalizacją są języki bałtyckie, w szczególności język łotewski. Tłumaczymy również na języki: litewski, estoński, rosyjski, białoruski, ukraiński. E.W. Partners współpracuję tylko i wyłącznie z nosicielami języków – native speaker z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasza firma oferuje również: * kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz obsługi językowej spotkań biznesowych, * targów, itp. * szkolenia językowe dla firm i instytucji; * usługi pośrednictwa w nawiązywaniu kontaktów biznesowych m. in. z krajami Bałtyckimi, Rosją, Ukrainą i Białorusią.

http://www.tlumaczenialotewski.pl/ - 12 Lip 2010

Top Clean - czyszczenie dywanów, tapicerki samochodowej*****

Top Clean to profesjonalna firma zajmująca się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Oferujemy nasze usługi na terenie całego powiatu bielskiego w obszarze obejmującym takie miejscowości jak Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Strumień i wiele, wiele innych.

http://top-clean.pl/ - 22 Lip 2010

Triumph International Polska*****

Wirtualny serwis znanego producenta bielizny dziennej i nocnej, kolekcja damska, męska, nowości, porady.

http://www.triumph-international.pl/ - 26 Wrz 2000

Twój Biznes*****

Główna strona portalu INFOR.PL - dostawcy informacji w wielu dziedzinach między innymi prawa i gospodarki. Najświeższe regulacje prawne, porady, komentarze i orzeczenia.

http://www.twojbiznes.infor.pl/ - 14 Lip 2001

Unilever Polska*****

Witryna internetowa firmy Unilever Polska. Na stronie znajdziecie wiele informacji na temat firmy, możliwości podjęcia w niej pracy oraz unileversity czyli uniwersytetu firmy Unilever.

http://www.unilever.pl/ - 28 Cze 2000

Urządzenia Biurowe*****

Porównaj oferty urządzeń biurowych znanych firm. Pytaj o kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i inne urządzania do biura, a zainteresowani dostawcy z całej Polski sami prześlą Ci oferty. Krótki formularz pomoże Ci określić podstawowe wymagania, a dostawcom przygotować oferty dostosowane do Twoich potrzeb. Pamiętaj - z nami zminimalizujesz koszt zakupu urządzeń biurowych - Za Darmo!

http://www.urzadzenia-biurowe.com/ - 20 Paź 2010