KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (91 584)

Usługi i badania archeologiczne*****

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prowadzenia rozpoznawczych i ratunkowych badań archeologicznych, archeologiczno-architektonicznych oraz nadzorów archeologicznych. Posiadamy wszelkie, wymagane ustawowo uprawnienia do wykonywania zawodu.

http://www.artefakt-archeo.pl/ - 21 Lip 2010

Voipoint - Voip dla biznesu*****

Voipoint jest liderem kompleksowych rozwiązań VoIP na polskim rynku! Od 2009 roku wdrażamy rozwiązania VoIP dla firm, oraz pomagamy dopasować usługi z zakresu telefonii IP do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeżeli chcesz korzystac z profesjonalnych rozwiazań VoIP, zapraszamy do kotnaktu na stronie Voipoint.pl

http://voipoint.pl/ - 12 Cze 2015

WiMi Kominki*****

Firma remontowo budowlana Wimi. Wykonujemy zlecenia w małych mieszkaniach, biurach a także pomieszczeniach developerskich. Świadczymy również usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca.

http://wimi-kominki.pl/ - 2 Sie 2011

Www.wenecja.biz - hurtownia biżuterii i ozdób do wlosów*****

Wenecja - Hurtownia i sklepy zajmujące sie sprzedażą hurtową i detaliczną biżuterii sztucznej, etnicznej jak rownież ozdobami do wlosów i dodatkami galanteryjnymi.

http://wenecja.biz/ - 5 Mar 2008

Wydruki wielkoformatowe*****

Www.freshprint.pl specjalizuje się w wielkoformatowym druku cyfrowym,który charakteryzuje się dużą trwałością i ma zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

http://www.freshprint.pl/ - 28 Lip 2009

Wyjazdy dla firm, wyjazdy motywacyjne, incentive travel, wyjazdy dla grup, wyjazdy integracyjne*****

Wyjazdymotywacyjne dla firm, incentive travel, wyjazdy dla grup, team building, wyjazdy integracyjne, konferencje dla firm, wyjazdy sportowe, bony turystyczne, rejsy dla firm - portal specjalistyczny grupy Mega Travel

http://www.mega.travel/ - 19 Lut 2009

Wywóz śmieci i gruzu - Ordo Poznań - kontenery na gruz, segregacja śmieci, wywożenie nieczystości*****

Firma Ordo świadczy usługi w zakresie: wywóz gruzu i śmieci Poznań, kontenery na gruz, segregacja śmieci a także wypożyczanie kontenerów na gruz. Ordo - Gdyńska 131, 62-004 Czerwonak. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.ordo.poznan.pl/ - 29 Cze 2010

Zdjęcia ślubne, Warszawa - Blechman*****

Nasze zdjęcia ślubne powstają o nasze śmiałe aranżacje i inwencje twórczą pary młodej aby były doskonałą pamiątką tej najważniejszej w życiu uroczystości.

http://www.blechman.art.pl/ - 14 Lut 2008

Żylaki, obrzęki, kurcze nóg, owrzodzenia, bóle VENAVITA – pajączki naczyniowe Poznań*****

Diagnozowanie i leczenie chorób żył. Firma Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków Venavita Poznań oferuje nieoperacyjne leczenie żylaków, leczenie chirurgiczne żylaków oraz leczenie żylaków odbytu. Na stronie internetowej poleca leczenie mikrochirurgiczne żylaków a także leczenie owrzodzeń i obrzęków.

http://www.venavita.eu/ - 6 Sie 2007

123com****

Strona firmy komputerowej, na niej wiele informacji o firmach, giełdzie muzyce.

http://www.123com.com.pl/ - 29 Lis 2001