KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (90 870)

ABC Lotnisk****

Praktyczne informacje dla podróżnych. Opisy polskich lotnisk oraz wybranych lotnisk w Europie.

http://www.lotnisko-airport.pl/ - 14 Lip 2008

Abc-z****

ABC - Z System działa na rynku od 1992 roku. Nasza siła i zdolności zawierają się w możliwościach łączenia nowych technologii do potrzeb klientów. Nasz zespół jest zdolny do zaprojektowania produktu od idei, poprzez prototyp do przemysłowego urządzenia.

http://www.abc-z.pl/ - 12 Mar 2004

ABI. Biuro projektowe architektura****

Plan niepowtarzalnego domu, budynku komercyjnego lub użyteczności publicznej oferuje inwestorom ABI. Biuro projektowe z siedzibą w Płocku. Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje budżetowe. Projektanci dopomagają odszukać metodę na wyrażenie swoich wizji, potrzeb i wyczekiwań wobec architektury, Tworzą plany i specyfikacje budowlane z obszaru architektury, struktury, modernizacji i odnowy budynków i zespołów zabytkowych, zagospodarowania i zaaranżowania terenów, urbanistyki, planowania przestrzennego, oraz aranżacji, wystroju wnętrz i wystawiennictwa. Żeby oferta rynkowa była pełna zaś współpraca z petentami coraz bardziej satysfakcjonująca ABI. Biuro projektowe podjęło współpracę z wieloma uznanymi projektantami branżowymi, w tym z Prywatną Pracownią Projektową Sieci i Instalacje

http://architektura-projekt.pl/ - 28 Gru 2012

ABSOLUTE-MACHINES przenośniki taśmowe****

Jesteśmy biurem projektowym dostarczającym przenośniki taśmowe. Projektujemy i wykonujemy urządzenia idealnie dopasowane do wymogów Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://absolute-machines.pl/ - 11 Maj 2015

Abud D&R montaż rynien Szczecin****

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ekspertem w branży budowlanej, przedsiębiorstwem Abud D&R ze Szczecina! Firma specjalizuje się w profesjonalnych pracach dekarskich oraz budowie domów pod klucz. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi wykonawstwo pokryć dachowych, docieplanie dachów, zakładanie orynnowania czy płyt wielowarstwowych, jak i budowę domów od fundamentów aż po dach. Zapewnia również szereg usług remontowych i wykonawstwo różnego typu elewacji budynków. Dodatkowo, przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż wysokiej jakości materiałów budowlanych. Pełen zakres usług przedsiębiorstwa znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://abud-dr.pl/ - 19 Lis 2016

AC Angielski Korepetycje****

Profesjonalna nauka z języka angielskiego w Toruniu. Korepetycje w siedzibie firmy lub z dojazdem do Klienta, a także online przez Skype'a. Lektorzy z tytułem magistra i dużym doświadczeniem rzetelnie przygotowują uczniów/słuchaczy do kursów, egzaminów, matury oraz certyfikatów.

http://www.korepetycje-angielski-torun.pl/ - 10 Kwi 2017

Access Control****

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się kontrolą dostępu? Zapraszamy. Oferujemy między innymi: bramki obrotowe, szlabany, furty, zamki elektroniczne.

http://www.accesscontrol.pl/ - 11 Maj 2015

Aceglass - Obróbka szkła Poznań****

Ace Glass to firma, która od lat działa w branży obróbki szkła i stale rozwijamy się, realizując zamierzone cele. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować rzetelność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza firma jest wyposażona w nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny, które pozwalają na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń. Gwarantujemy zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Realizujemy zlecenia w zakresie obróbki szkła wykorzystywanego jako kabiny prysznicowe, ścianki, drzwi, daszki, podłogi lub elementy paneli szklanych, które są ozdabiane grafiką dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Korzystamy z materiałów o wysokiej jakości, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo, estetykę i najwyższy współczynnik trwałości, nawet podczas wymagających warunków atmosferycznych i eksploatacyjnych.

http://www.aceglass.pl/ - 8 Lis 2017

Aces SA - materiały filtracyjne****

W celu oczyszczenia odcieków przemysłowych, a także strumieni powietrza stosowane są materiały filtracyjne węglowe firmy Aces. Polecane są także modele Ferrotex, które znajdują zastosowanie podczas uzdatniania wody pitnej.

http://www.aces.pl/ - 15 Lis 2017

Acovent - Hurtownia wentylacyjna, klimatyzacyjna.****

Hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna Acovent specjalizuje się w dystrybucji elementów i urządzeń do wentylacji i klimatyzacji.Oferta: kanały i kształtki prostokątne i okrągłe, osprzęt wentylacyjny, przewody elastyczne, kratki, klapy przeciwpożarowe, wentylatory, elementy montażowe.

http://acovent.pl/ - 22 Wrz 2013