KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (90 256)

Ad.Studio - reklamy pomysł projekt wykonanie****

Ad.Studio - reklamy pomysł projekt wykonanie. Nasz zespół to grupa młodych ludzi z pasją, która tworzy nieszablonowe projekty wyróżniające się nowatorskimi rozwiązaniami, niepowtarzalną grafiką oraz szczyptą tego co spowoduje, że krzykniesz Wow!

http://adstudioreklamy.pl/ - 18 Sty 2017

ADWOKACI SJS Kancelarie adwokackie kraków****

Przygotowujemy dokładaną dokumentację, by jak najlepiej dobrać przepisy ustawodawcze i tak kierować sytuację, ażeby zwyciężyć. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski oferuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także jednostkom i przedsiębiorstwom. Dbamy, aby każde takie zebranie było jak najbardziej lukratywne i przebiegało w miłej atmosferze. Przygotowujemy opinie legislacyjne i wydajemy ekspertyzy. Dzięki kompetentnej i rzetelnej obsłudze, udało nam się zyskać zaufanie wielu z Państwa. Więcej niuansów na naszej stronie internetowej:

http://sjsadwokaci.pl/ - 5 Lut 2013

Adwokat Ewa Hauzer-Auguściak. Specjalizacja w sprawach rozwodowych.****

Adwokat Ewa Hauzer-Auguściak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności rozowdy, alimenty, separacje, opieka nad dzieckiem. Jako były wieloletni pracownik wydziału rodzinnego w Sądzie Okręgowym posiada niezbędne przygotowanie merytoryczne oraz kwalifikacje aby występować jako adwokat rozwodwy. Katowice oraz obszar całej Aglomeracji Śląskiej to lokalizacja w której adwokat świadcz swe usługi.

http://adwokathauzer.pl/ - 31 Maj 2017

Adwokat Lublin****

Kancelaria Adwokacka adwokatów Piotra Janasa i Luizy Krawczyńskiej specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz prowadzi sprawy klientów indywidualnych.

http://adwokatlublin.eu/ - 8 Sie 2012

Adwokat USA****

Wszystkich posiadających problem prawny zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną poradę prawną najlepszych adwokatów z USA. Nie zastanawiaj się więc dłużej i już dziś skontaktuj się z naszym amerykańskim adwokatem

http://usaadwokat.wixsite.com/adwokatusa/ - 28 Wrz 2016

AFG Studio Usługi fotograficzne****

AFG Studio to profesjonalne usługi fotograficzne świadczone na terenie województwa lubuskiego w zakresie fotografii ślubnej i rodzinnej.

http://www.afgstudio.pl/ - 25 Sie 2016

"Aga-czyścik" Firma sprzątajaca****

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzątaniem domów, budynków użyteczności publicznej, czyszczeniem tapicerki samochodowej, dywanów oraz zajmującą się koszeniem trawników, myciem kostki brukowej, elewacji, zajmującej się odśnieżaniem na rynku jesteśmy od roku 2010r. Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywanych usługach, profesjonalny sprzęt.

http://www.agaczyscik.com.pl/ - 30 Lip 2014

Agata Wojaczek Rzeczoznawca Majątkowy****

Firma Agata Wojaczek Rzeczoznawca Majątkowy specjalizuje się w wycenie nieruchomości. Świadczy usługi dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Operaty szacunkowe wykonywane są zgodnie z przepisami prawa i Standardami Zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Firma gwarantuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość wykonywanych usług. Firma posiada aktualne ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie czynności rzeczoznawstwa majątkowego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie czynności rzeczoznawstwa majątkowego.

http://rzeczoznawca-slask.eu/ - 1 Sie 2015

Agencja Brand Position Employer Branding - Wizerunek Pracodawcy****

Mocna, rozpoznawalna i dobrze postrzegana przez aktualnych i potencjalnych pracowników marka pracodawcy, to bardzo ważny element rozwoju firmy i dlatego właśnie employer branding http://www.brandposition.pl jako jeden z kierunków zrównoważonego rozwoju biznesu powinien wpisywać się w jej strategię. Najlepsi pracownicy są bardzo uważni przy wyborze pracodawcy i równie wymagający jak Klienci, którzy dokonują wyboru produktów na podstawie ich unikalnych wartości, dlatego właśnie każda firma, jako pracodawca powinna posiadać mocną i rozpoznawalną markę, konkurującą kompetencyjnie z innymi organizacjami.

http://brandposition.pl/ - 18 Lut 2017

AGENCJA CELNA INSAD****

Agencja Celna "INSAD" dostarcza swoim klientom kompleksową obsługę celną: 1. Odprawy importowe 2. Odprawy eksportowe 3. Skład Celny 4. Magazyn celny 5. Obsługa towarów akcyzowych 6. Deklaracje Intrastat Serdecznie zapraszamy do współpracy

http://www.insad.com.pl/ - 13 Mar 2018