KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (91 046)

Businesslunch.com.pl *****

Business Lunch to najświeższe i najbardziej interesujące informacje gospodarcze - nie tylko z Polski, ale tak naprawdę z całego świata. Piszemy generalnie o podatkach, prawie, bankowości - czyli niewątpliwie takich tematach, które powinny mniej bądź bardziej zainteresować każdego polskiego przedsiębiorcę. To niesamowicie istotne, aby posiadać odpowiednią wiedzę o świecie biznesu, ponieważ w przeciwnym razie zarabianie pieniędzy jest bardzo ryzykowne i problematyczne. Świat biznesu i finansów jest bardzo skomplikowany - sprawiamy, że można zrozumieć go nieco lepiej. Zapraszamy bardzo serdecznie!

http://businesslunch.com.pl/ - 19 Wrz 2016

Call Center, Telemarketing - Delta Contact*****

Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie telemarketingu, obsługi Infolinii, call center, wsparcia sprzedaży, telefonicznej obsługi klienta. Na stronie opis firmy, szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz oferty pracy.

http://www.deltacontact.pl/ - 9 Gru 2005

Cięcie laserowe Kraków*****

Amstal to krakowska firma z długoletnia tradycją oraz szeroką gamą usług. Wśród nich znaleźć można: cięcie laserowe blach, wykrawanie, wycinanie laserowe oraz gięcie blach: zarówno CNC jak i na prasach krawędziowych. W szybkim i perfekcyjnym świadczeniu usług, Amstal wykorzystuje nowoczesne metody produkcji oraz nieustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa realizacja zadań w zakres których wchodzą cięcie laserowe i gięcie blach.

http://www.amstal.pl/ - 10 Sie 2010

Copywriting, pisanie artykułów, seoCopywriting, naming, slogany, Presell Page, ghostwriting*****

StrefaPisania.pl tworzy unikalne teksty na każdą okazję. Piszemy artykuły tematyczny, artykuły sponsorowany, scenariusze do spotów telewizyjnych, scenariusze do spotów radiowych, teksty okolicznościowe, e-booki (ebook), presell page, mailing. Wymyślimy dobry slogan, hasło reklamowe, nazwe. Zajmujemy się również tworzeniem treści na strony www oraz do sklepów interentowych, przygotowaniem oferty handlowej, redagowaniem i korektą wspomnień, spisywaniem wspomnień, wpisami na bloga oraz profilem firmowym na portalach społecznościowych. Copywriting, Ghostwritinh oraz eCopywriting.

http://www.strefapisania.pl/ - 5 Sie 2010

corporate identity*****

Agencja kreatywna Visane od lat zajmuje się budowaniem marki, kreowaniem wizerunku, identyfikacją wizualną, budową strategii wdrażania brandu na rynek. Ponadto, przedmiotem działalności firmy jest szeroko zakrojony marketing i PR firm oraz brandów. Agencja brandingowa Visane już od ponad dziesięciu lat skutecznie działa na rynku reklamy i marketingu. Współpracowała już z tak dużymi przedsiębiorstwami jak PGE, PKP Cargo czy instytucjami jak Ministerstwo Finansów. Visane to firma doświadczona i wysoce skuteczna w realizacji swoich projektów.

http://www.visane.com.pl/ - 7 Lis 2012

Czyszczenie wykładzin KARCHER Poznań*****

Profesjonalne usługi prania wykładzin,dywanów oraz tapicerki meblowej w Poznaniu i okolicach. Zajmujemy się także czyszczeniem także tapicerek samochodowych. Dla wygody naszych klientów wprowadzona jest nowa usługa:Pralnia dywanów do której można oddawać brudne dywany, a odbierać czyste i suche.

http://zawszeczysto.pl/ - 23 Wrz 2013

Dachy OnLine sklep internetowy*****

W ofercie sklepu Dachy OnLine znajdą Państwo: rynny, narzędzia dekarskie, odwodnienia liniowe, okna dachowe, systemy ochrony budynków przed ptakami oraz akcesoria dachowe.

http://www.dachyonline.pl/ - 19 Mar 2008

Dariusz Kowalski - Fotograf. Fotografia ślubna, reklamowa, korporacyjna.*****

Fotografia ślubna, reklamowa i korporacyjna. Wykonuje sesja ślubne zawierające zdjęcia narzeczeńskie, przygotowania, detale, ślub, wesele i sesję plenerową. Zdjęcia reklamowe to min. packshot, portret

http://www.dariuszkowalski.com/ - 29 Cze 2009

Dzień Wesela - Kompleksowa Organizacja Wesela*****

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych. Jeśli pragną Państwo oszczędzić czas i potrzebują Państwo pomocy w wyborze sali weselnej, rodzaju oprawy muzycznej, czy też fotografa/filmowca, oraz całego mnóstwa szczegółów, to oferujemy swoją pomoc. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, a także w węższym zakresie, w zależności od potrzeb. Dla nas Wesele to nie jest tylko \"to wydarzenie\" ale CZAS ŚWIĘTOWANIA do którego przygotowania są bardzo istotne. Dlatego każde zaproszenie do współpracy traktujemy jako prawdziwy zaszczyt. Jesteśmy do Państwa usług. www.dzienwesela.pl / dzień radości

http://www.dzienwesela.pl/ - 13 Maj 2010

Elektrotechnika.pl*****

Branżowy serwis internetowy związany z szeroko pojętą dziedziną elektrotechniki. Źródło informacji o produktach i firmach z branży - katalog firm, nowe produkty i rozwiązania, reklama.

http://elektrotechnika.pl/ - 14 Lip 2001