KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (91 046)

Hale namiotowe*****

Organizujesz przyjęcie lub konferencje i potrzebujesz odpowiedniego lokalu? Profesjonalne hale namiotowe będą świetnym rozwiązaniem. Pełna mobilność, szybkość rozłożenia konstrukcji oraz ekskluzywność i komfort sprawi, że wszyscy uczestnicy organizowanego przedsięwzięcia na długo zapamiętają konferencję czy spotkanie.

http://www.neptunus.pl - 5 Kwi 2013

Harry Slogan (Copywriter)*****

Strategie komunikacji, copywriting, social media, monitoring marki. Harry Slogan to zespół doświadczonych copywriterów z Wrocławia.

http://www.harryslogan.pl/ - 19 Kwi 2011

Healthcare Consultants Poland*****

Healthcare Consultants Poland Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w doradztwie w zakresie sektora ochrony zdrowia i ubezpieczeń zdrowotnych. Nasze główne kompetencje to inwestycje w firmy medyczne, połączenia firm, zapewnienie jakości i restrukturyzacje.

http://www.healthcare.pl/ - 29 Lut 2008

Hodowla psów rasowych mastif i fila*****

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z psami, czy też jedynie pragniesz pogłębić o nich swoją wiedzę, na tych stronach znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba. Znajdziesz tu opisy posiadanych przez nas ras: Fila Brasileiro, Mastif Pirenejski, Mastif Hiszpański, Mastif Tybetański. Znajdziesz dużo porad: podatkowych i prawnych związanych z psami i hodowlą. Tutaj, na tej stronie znajduje się napisana przeze mnie umowa kupna szczeniaka oraz umowa krycia. Stąd dowiesz się jaką metodą najlepiej określić dzień owulacji u suki oraz jak wywieźć psa za granicę, ale również jak przywieźć psa do Polski. Jeżeli poszukujesz psa dla siebie poczytaj opis rasy: * Mastifa Tybetańskiego - psa dla alergików, * Mastifa Pirenejskiego - stróżująco-obronnego wielkoluda, * Mastifa Hiszpańskiego - psa jednego właściciela, * Fila Brasileiro - zakochanego w Tobie obrońcy.

http://www.mastifland.pl/ - 25 Lis 2010

HOTEL Maltański*****

Hotel Maltański jest kameralnym obiektem, o wielowiekowej tradycji. Na stronie można się zapoznać z historią hotelu, aktualnościami, warunkami rezerwacji, a także z galerią obrazów i pomieszczeń hotelowych.

http://www.kraj.pl/ - 11 Sie 2001

Huta Szkła Kryształowego Julia*****

Huta Szkła Kryształowego - Crystal Factory Julia w Piechowicach wita Państwa serdecznie w sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko, co jest związane z wyrobami ze szkła kryształowego, czyli: kieliszki, świeczniki, karafki, szklanki, wazony, itp. Produkowane przez nas kryształy mają niepowtarzalnie wysoką jakość wykonania o czym świadczy wielu zadowolonych odbiorców. Część produkcji ze szkła kryształowego jest poddawana obróbce mechanicznej, a część ręcznej w celu uzyskania niepowtarzalnego wzornictwa.

http://www.sklep.crystaljulia.com/ - 2 Lis 2010

Implanty zębów - implantologia Szczecin*****

Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Nasza praktyka to nie tylko komfortowe, klimatyzowane wnętrza ale również nowocześnie wyposażone gabinety, wykorzystujące najnowsze metody leczenia.

http://www.implantologia.szczecin.pl/ - 21 Lip 2010

Importer naturalnych soków z owoców tropikalnych*****

Najlepszy, unikalny w skali światowej, naturalny miąższ (sok) z najzdrowszego superowocu Acai i innych owoców tropikalnych. Już w Polsce niepasteryzowany tylko mrożony. Tylko u nas masz gwarancję 100% oryginalności produktu i najwyższej jakości.

http://www.sokizdzungli.pl/ - 1 Paź 2010

INFORSYS System zarządzania dokumentami*****

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Inforsys z Radzymina, będącą jednym z liderów w sektorze korespondencji masowej w Polsce. Usługi z zakresu outsourcingu procesów biznesowych i e-commerce świadczymy od 15 lat. Podstawową z oferowanych przez nas usług jest korespondencja masowa, pozwalającą na regularny kontakt firmy z grupami jej klientów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, w tym platformę telekomunikacyjną, umożliwiającą korzystanie z przeróżnego typu e-dokumentów. Cały czas inwestujemy w nowe narzędzia programistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

http://inforsys.pl/ - 16 Cze 2015

Innova Consulting*****

Innova Consulting Toruń łączy profesjonalizm i wysoką jakość usług projektowo-doradczych z dbałością o interesy Klienta. Tworzymy zespół kompetentnych i kreatywnych projektantów oraz doradców z różnych branż, legitymujących się szeroką wiedzą w zakresie projektowania, obsługi inwestycji oraz programów pomocowych i funduszy unijnych.

http://innova.net.pl/ - 10 Cze 2009