KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (91 047)

Inwentaryzacje dendrologiczne i przyrodnicze*****

Firma SYMBIOT gwarantuje profesjonalne, sprawne i rzetelne wykonanie prac w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych na potrzeby inwestycji. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasza oferta obejmuje następujące usługi: • inwentaryzacje dendrologiczne • inwentaryzacje przyrodnicze • opracowania ekofizjograficzne • projekty gospodarki drzewostanem • aneksy do raportów o oddziaływaniu na środowisko • projektowanie przyrodniczych ścieżek dydaktycznych • monitoring i nadzór przyrodniczy Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt.

http://www.symbiot.pl/ - 11 Kwi 2011

Joker - odzież, koszulki, bluzy*****

Joker producent odzieży reklamowej oraz roboczej. W ofercie koszulki, bluzy, fartuchy. Projekt i realizacja.

http://www.jokersc.com.pl/ - 17 Kwi 2007

Karcher - Myjki ciśnieniowe*****

Autoryzowany partner Kärcher Polska. W ofercie urządzenia i akcesoria firmy Kärcher. Wyjatkowo atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online.

http://www.karcher-mjm.pl/ - 4 Sty 2008

Karma dla psów firmy Progeo sklep internetowy Remvet*****

Firma Remvet poleca w swoim sklepie internetowym produkty firmy Progeo: karmy dla psów, sucha karma, karma w puszkach. W ofercie można wyróżnić także takie produkty jak: karma dla szczeniąt, karma dla alergików oraz karmy dla kotów.

http://www.karmydlapsa.pl/ - 26 Wrz 2008

Kludi Armaturen Sp. z o.o.*****

Kludi Armaturen - baterie łazienkowe i kuchenne, zestawy natryskowe, systemy odpływowo-przelewowe.

http://www.kludi.com/pl/ - 28 Paź 2016

Komis telefonów komórkowych Kraków - ViewTel*****

Przedsiębiorstwo View prowadzi skup i komis telefonów komórkowych, oraz innego rodzaju urządzeń elektronicznych jak tablety czy laptopy. Współpracujemy zarówno z firmami jak również osobami prywatnymi.

http://skuptelefonowkomorkowych.com.pl/ - 23 Gru 2014

Kompresory Aerotec - sprężarki i pneumatyka made in Europe*****

Aerotec to profesjonalne kompresory tłokowe i śrubowe wyprodukowane w Europie. Wysoka wydajność i jakość Aerotec idzie w parze z przystępną ceną. Serwis prowadzony jest w kraju. Gwarantujemy dostępność części zamiennych.

http://aerotec.pl/ - 11 Maj 2010

Konsultant Klienta Biznesowego Orange*****

Zajmujemy się indywidualnym doradztwem dla Firm w zakresie telefonii komórkowej Orange.Przeniesienie numeru od innego operatora bez konieczności udawania się do salonu, skup sprzedaż, serwi telefonów.

http://www.telefonbiznesowy.pl/ - 14 Cze 2010

Kwiaciarnia MAK*****

Kwiaty, wiązanki, dekoracje na każdą okazję. Najbogatsza oferta w Tarnowie. Oferta kwiaciarni obejmuje: bukiety ślubne, wiązanki kwiatowe, dekoracje samochodów, dekoracje kościołów, dekoracje sal weselnych, a także oprawa kwiatowa biur, bankietów, konferencji, dekoracja witryn sklepowych, kwiaty do ogrodu, kosze, kompozycje kwiatowe, wieńce oraz florystykę żałobną.

http://www.kwiaciarniamak.pl/ - 30 Lip 2010

Latex opony felgi serwis*****

Autoryzowana hurtownia opon i felg, wymiana opon, serwis. Użytkownik serwisu hurtopon.pl.

http://latex.net.pl/ - 29 Lut 2008