KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy (91 046)

Rusztowania*****

GBG. Rusztowania - wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane.

http://www.gbgroup.com.pl/ - 12 Lis 2010

Samsung*****

Strona koreańskiego potentata w dziedzinie sprzętu RTV, telekomunikacji (komóry), sprzętu komputerowego (monitory, hdd, cd-r) i sprzętu AGD.

http://www.samsung.pl/ - 11 Lip 2000

Sawo Recykling - Niszczenie dokumentów, skup makulatury, opakowania*****

Firma SAWO RECYKLING zajmuje się recyklingiem dokumentów i cieszy się 14-letnim doświadczeniem. Świadczy usługi w zakresie niszczenia dokumentów, zarówno papierowych jaki i elektronicznych. Dba o dyskrecję i zapewnia pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ponadto zajmuje się skupem makulatury, oferuje papiery i kartony dla poligrafii. Firma SAWO przeprowadza także kompleksową utylizacje odpadów, od odbioru poprzez transport, aż po utylizację. Dotyczy to zarówno odpadów elektrycznych jak i biurowych. W swojej pracy kieruje się dyskrecją i interesem swoich klientów.

http://www.sawo-recykling.pl/ - 24 Wrz 2010

Scenorys - storyboardy, grafika, ilustracje*****

Pracownia świadczy usługi w zakresie rysowania storyboardów oraz ilustracji koncepcyjnych do filmu, reklamy i fotografii. Przedmiotem działalności jest również tworzenie skomplikowanych ilustracji oraz szeroko pojętej grafiki komercyjnej.

http://www.scenorys.pl/ - 21 Lip 2010

Sklepy Aukcje Firmy - Anonser.pl*****

100 tysięcy firm wraz z adresami i mapami dojazdu. Miliony aktualnych towarów i usług. Sprawdź ofertę rynku zanim dokonasz gdzieś zakupu

http://www.anonser.pl/ - 13 Sie 2008

Skrzynki na pieczarki*****

Skrzynki na pieczarki, doniczki, donice, misy na chryzantemy - oferuje Państwu firma Europlastic z Przodkowa. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z atrakcyjną ofertą.

http://www.europlastic.pl/ - 14 Cze 2010

Spraying System Polska*****

Spraying Systems Polska - to przedstawiciel oferujący dysze: przemysłowe, myj±ce, rozpylacze, atomizery, wodne, ci¶nieniowe, obrotowe, Quick Jet, Uni Jet, Auto Jet, pistolety, dysze ogólnego zastosowania, dysze dwuczynnikowe, dysze powietrzne, dysze specjalne, a ponadto pomagamy w doborze dysz. Przedstawicielstwo mieści sie w Gliwicach.

http://www.dysze.pl/ - 7 Sie 2006

STIHL Polska. Sady*****

Informacje o prodkuktach firmy Andreas STIHL dla leśnictwa, rolnictwa, budownictwa i ogrodnictwa - pilarki spalinowe, elektryczne; kosy spalinowe; wykaszarki; kosiarki, przecinarki, dmuchawy, itp.

http://www.stihl.pl/ - 16 Sty 2006

Stolarnia*****

Zakład Stolarski Lam-Drew z siedzibą w Szczecinku specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej w tym: okien - zarówno PCV jak i drewnianych, drzwi, schodów, szaf, mebli. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomiaru i doradztwa aż po montaż.

http://www.lamdrew.com.pl/ - 10 Sty 2008

Szkolenia dla firm, szkolenia biznesowe VIKTORIA TRAINING*****

Główne dziedziny działalności VIKTORIA TRAINIG to: szkolenia handlowe, szkolenia menadżerskie, szkolenia biznesowe. Nasze szkolenia są podzielone na następujące obszary: MENADŻER, ZESPÓŁ, KLIENT, ROZWÓJ.

http://www.szkolenia.vt.com.pl/ - 10 Lut 2005