KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (78)

Montaż anten kraków - Arcan Vision*****

Usługi firmy Arcan Vision są skupione wokół montażu anten zarówno satelitarnych, jak i naziemnych. Dodatkowymi usługami są instalacje alarmu i monitoringu, jak również instalacje pozwalające wzmocnić sygnał gsm i lte głównie dla osób zamieszkałych w obszarach mniej zabudowanych ze słabszym sygnałem.

http://www.anteny-krakow.pl/ - 23 Gru 2014

SATELIT SKYMEDIA - Anteny. Katowice*****

Anteny satelitarne i RTV - sklep internetowy.

http://www.skymedia.pl/ - 4 Sty 2006

TS2 Telekomunikacja Satelitarna*****

Specjalizujemy się w dostarczaniu globalnych usług łączności satelitarnej. Nasza podstawowa oferta to Internet VSAT oraz telefony satelitarne Thuraya i Iridium.

http://www.ts2.pl/ - 21 Cze 2007

Antena****

Produkcja i sprzedaż anten i wzmacniaczy telewizyjnych. Oferujemy anteny satelitarne, kierunkowe, logarytmiczne, radiowe, pokojowe, zasilacze, wzmacniacze, tłumiki, zwrotnice antenowe, konwertery, przewody antenowe,

http://anprel-electronics.pl/ - 12 Lut 2009

Anteny Grudziądz, montaż anten, ustawianie anten, telewizja naziemna****

Zajmujemy się się montażem i serwisem anten satelitarnych i naziemnych tj. telewizja cyfrowa satelitarna, cyfrowa naziemna, internet satelitarny Tooway. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz odpowiednie profesjonalne narzędzia pomiarowe.

http://www.montaz-anten.eu/ - 6 Wrz 2016

Anteny naziemne, konwertery satelitarne - SAT SklepTV****

Jest to internetowy sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do instalacji RTV, w tym anteny, kable koncentryczne, tunery, uchwyty, złącza i gniazda antenowe. Na asortyment sklepu składają się produkty marek TRIAX, TELMOR, SPAUN, ENGEL.

http://satskleptv.pl/ - 28 Lis 2013

Anteny OPOLE - Montaż i serwis anten. Instalacje zbiorcze i indywidualne****

Oferujemy montaż anten, instalacji antenowych zbiorczych i indywidualnych. Oprócz tego serwisujemy anteny. W ofercie duży wybór anten satelitarnych i stacjonarnych dvb-t

http://kimelektronik.opole.pl/ - 4 Cze 2014

Anteny Wrocław - Montaż i Serwis****

Jeśli poszukujesz fachowców oferujących ustawianie anten na terenie Wrocławia lub okolic, zapoznaj się z informacjami na stronie. Wybierając firmę działającą na rynku od wielu lat, zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi. Zlecić możesz wiele więcej niż tylko ustawienie, naprawę czy wymianę anteny. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która z pomocą specjalistycznego sprzętu szybko i starannie wykona montaż anteny naziemnej lub satelitarnej, a także telewizora. Usługi obejmują ponadto serwis anten.

http://anteny-wroclaw.com/ - 19 Gru 2018

Anteny Wrocław - Montaż i Serwis****

Oferujemy profesjonalny i szybki montaż anten satelitarnych i naziemnych DVB-T na terenie Wrocławia i okolic. Działamy na rynku od wielu lat specjalizując się w profesjonalnych i wysokiej jakości usługach instalacyjnych. Od początku istnienia naszej działalności zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasze usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak biznesowym. Oferujemy również montaż, instalacje anten oraz ustawianie anten zbiorowych. Usuwamy wszelkiego rodzaju usterki, a także awarie instalacji telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

http://www.anteny-montaz.com.pl/ - 15 Gru 2016

Antenyopole.pl - profesjonalne instalacje antenowe w Opolu****

Strona firmy instalatorskiej zajmującej się montażem anten i innymi powiązanymi usługami, takimi jak zakup sprzętu, serwis, doradztwo - na terenie Opola i całego województwa opolskiego. W zakresie działalności firmy jest także wykonywanie instalacji zbiorczych służących do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej dla wspólnot mieszkaniowych. Atutem są konkurencyjne ceny i lata doświadczeń w branży RTV/SAT.

http://antenyopole.pl/ - 28 Sty 2016