KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (75)

DARES PPUH - anteny, alarmy, GSM, domofony. Białystok****

Firma zajmuje się dostarczaniem Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji antenowych do odbioru programów naziemnych i satelitarnych. Konsekwentnie poszerza asortyment oferowanych artykułów i zakres oferowanych usług. Prowadzi CENTRUM CYFRA+ oferując kompleksową i kompetentną obsługę abonentów. Jako dystrybutor CYFRA+ prowadzi równiez sprzedaż abonamentów C+.

http://www.dares.com.pl/ - 4 Sty 2006

Elektro-sat - instalacje elektryczne Wrocław, alarmy, montaż anten****

Elektro-sat - Elektryk Wrocław wykonuje usługi takie jak: alarmy, montaż anten, instalacje elektryczne. Profesjonalnie i tanio na terenie całego Wrocławia. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z ofertą.

http://www.elektro-sat.pl/ - 19 Lip 2010

Hodowca****

Hodowca kompleksowe wyposażenie ferm. Świadczymy kompleksowe usługi wyposażając budynki inwentarskie dla drobiu i trzody chlewnej.

http://hodowca.agro.pl/ - 21 Sie 2018

Home Media Łukasz Połuch komputery sieci RTV SAT monitoring serwis****

Home Media Łukasz Połuch sprzedaż sprzętu komputerowego, dekoderów telewizji cyfrowej, akcesoriów sieci komputerowych, RTV, SAT, monitoringu. Montaż i serwis komputerów, sieci komputerowych, sieci telewizji kablowych, monitoringu, platform cyfrowych, naziemnej telewizji analogowej i cyfrowej, Tworzenie stron internetowych.

http://www.homemedia.com.pl/ - 2 Mar 2009

Interaktywny Powiat Tarnowski - złączki, stacje bazowe****

Sklep internetowy oferuje anteny. Urządzenia sieci bezprzewodowych, złączki, antena yagi, wifi, wardriving, wlan, wireless, sma. Sklep firmowy producenta anten na pasmo 2,4 i 5 GHz. Sprzedaż anten przez internet - zapraszamy po anteny.

http://www.anteny.net/ - 25 Lip 2006

LIFE SAT plus - anteny satelitarne. Miękinia****

Sklep, w którym kupisz anteny i konwertery satelitarne oraz inny sprzęt i akcesoria.

http://www.lifesat.pl/ - 4 Sty 2006

MAKROSAT - anteny, alarmy, domofony, kamery, CB radia-sprzedaż, montaż, serwis****

Instalacje antenowe, alarmowe, TV przemysłowej i domofonowe w domkach, pensjonatach, obiektach.CB radia. Polsat cyfrowy i Cyfra+.

http://www.makrosat.com.pl/ - 22 Mar 2006

Marketing automation****

SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer Sp. z o.o. Sp.K, która od 2009 roku specjalizuje się w tworzeniu technologii i systemów do marketingu i sprzedaży . System tego typu daje się zastosować w każdej firmie która posiada przynajmniej jedną osobę zajmującą się marketingiem i sprzedażą. Firmy korzystające z systemu salesmanago otrzymują bezpłatne opracowanie reguł automatyzacji. Pozwala on na monitorowanie i zachowanie użytkowników na stronie www, dzięki czemu oszczędza pracę handlowcom. Zawiera także szereg modułów, które pozwalają np. zintegrować salesmanago z systemami CRM.

http://www.salesmanago.pl/ - 15 Cze 2013

Montaż / Ustawianie anten Satelitarnych i Naziemnych Wrocław i okolice****

Nasza firma wykonuje usługi w zakresie instalacji, modernizacji, naprawy, konserwacji ; anten satelitarnych, cyfrowych, naziemnych. Obsługujemy takie platformy telewizyjne jak; nc+, cyfrowy polsat, orange tv, trwam, telewizja na karte. Wykonujemy usługi na terenie Wrocławia i okolic do 30 km. Oferujemy : Montaż i ustawianie anten satelitarnych oraz telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T Regulacja anten Montaż zestawów satelitarnych do odbioru telewizji cyfrowej Rozbudowa i konserwacja istniejących instalacji telewizyjnych Naprawa usterek, serwis Lokalizacja oraz likwidacja zakłóceń odbioru sygnałów telewizyjnych Pomiar natężenia pola celem wyboru optymalnego miejsca na instalacje anteny Montaż telewizorów na ścianach (LCD,LED,PLAZMA) W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową, bądź kontakt telefoniczny

http://www.montaz-anten.wroclaw.pl/ - 22 Gru 2013

Montaż anten, monitoringu, alarmów - KrakSatMedia****

KrakSatMedia to firma oferująca kompleksowe systemy elektronicznych zabezpieczeń w wyjątkowo niskich cenach. W naszej ofercie znajdziecie m. in.: systemy alarmowe do mieszkań i firm, monitoring, anteny satelitarne i naziemne.

http://kraksatmedia.com.pl/ - 17 Lut 2015