KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (77)

Montaż anten, monitoringu, alarmów - KrakSatMedia****

KrakSatMedia to firma oferująca kompleksowe systemy elektronicznych zabezpieczeń w wyjątkowo niskich cenach. W naszej ofercie znajdziecie m. in.: systemy alarmowe do mieszkań i firm, monitoring, anteny satelitarne i naziemne.

http://kraksatmedia.com.pl/ - 17 Lut 2015

Montaż anten telewizyjnych****

Oferujemy usługi montażu anten analogowych i cyfrowych naziemnych zarówno do odbioru telewizji jak i transmisji danych realizowanej za pośrednictwem sygnału satelitarnego. Przeprowadzamy pełną instalację niezbędnego sprzętu. Pomagamy w doborze elementów niezbędnych do instalacji anten. Planujemy rozmieszczenie instalacji rekomendując elementy infrastruktury, które zapewniają największą jakość sygnału, estetykę instalacji oraz największą funkcjonalność.

http://www.montazanteny.pl/ - 27 Sty 2014

Montaż Anten Wrocław****

Montaż anten satelitarnych i naziemnych DVB-T to główny kierunek pracy firmy. Zajmuje się ona jednak również takimi pracami jak serwis anten, montaż i wieszanie telewizorów czy podłączanie multiroom. Działa głównie na terenie Wrocławia oraz w jego okolicach. Firma posiada bardzo wysokiej jakości sprzęt instalacyjny, jak również mocne elementy mocujące, co składa się na fachowe założenie anten przez profesjonalistów. Pracownicy starają się, aby ustawianie anten było jak najlepsze, dzięki czemu odbiór sygnału telewizyjnego będzie doskonały przez cały czas.

http://montaz-anten-wroclaw.com/ - 8 Gru 2018

Montaż i ustawianie anten Gorzów i okolice****

Firma Multiserwis z siedzibą w Gorzowie Wielkopolski zajmuje się montażem anten oraz zakładaniem anten na terenie Gorzowa i okolic. Pracownicy montujący anteny posiadają sprzęt do ustawianie anten satelitarnych i naziemnych. Zakładamy anteny na kominach w blokach na balkonach posiadamy mocowania anten oraz wszelkie śruby i sprzęt potrzebny do założenia anteny. Montaż anteny odbywa się w najszybszym możliwym terminie na terenie Gorzowa i okolic. Firma posiada sprzęt oraz okablowanie do każdej anteny. Z zamocowaniem anten na wysokości firma nie ma problemu gdyż pracownicy posiadają przy sobie drabinę. Doświadczeni pracownicy specjalizują się w montażu anten satelitarnych po nową telewizję dvb t. Stosujemy trwałe uchwyty które uniemożliwiają przestawienie anten przez mocne wiatry podczas na przykład burz. Zajmujemy się również wymianą starych anten na nowe i dostrajaniem nowo zamontowanych zestawów antenowych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

http://sat-serwis.eu/ - 9 Mar 2017

Montaż i Ustawianie Anten Wrocław i Okolice****

Specjalnie dla Państwa wykonamy profesjonalny montaż anten. Posiadając odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie bezproblemowo wykonać usługę, jaką jest instalacja anten. Jeśli chcesz by Twój telewizor odbierał odpowiedni sygnał niezależnie od pogody - skorzystaj z naszej pomocy! Miastem, na terenie którego działamy jest Wrocław. Od wielu lat wykonujemy ustawianie anten i cieszymy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Atrakcyjne ceny oraz profesjonalne podejście to gwarancja zadowolenia!

http://montaz-ustawianie-anten.pl/ - 17 Mar 2016

Montaże Anten****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy zajmującej kompleksowymi usługami w zakresie montażu anten zarówno satelitarnych jak i DVB-T. Realizujemy ustawianie anten, montaż anten, podłączanie multiroom i wiele innych usług.

http://montaze-anten.pl/ - 3 Lut 2016

Ocena Ryzyka Zawodowego****

Strona Ocena Ryzyka Zawodowego jest sklepem oferującym gotową dokumentacje BHP, instrukcje pierwszej pomocy, instrukcje ppoż, instrukcje BHP oraz karty oceny ryzyka zawodowego

http://ryzykazawodowe.pl/ - 28 Mar 2017

PROJEKT Biuro projektowe Grudziądz****

Specjalnością grudziądzkiej pracowni Idea Projekt są kompleksowe projekty budowlane oraz wykonawcze. Jej specjaliści mają doświadczenie w realizacji projektów obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej czy sportowych, jak również budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Gwarantują również profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanego projektu. Wraz z każdą wizualizacją otrzymują Państwo całkowity kosztorys inwestycyjny. Ponadto, zakres usług pracowni zawiera remonty istniejących budynków oraz rewitalizację obiektów zabytkowych. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym wachlarzem usług firmy, dostępnym na stronie internetowej.

http://idea-projekt.pl/ - 13 Lis 2016

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Azart S.J. - Rzeszów****

Serwis firmy Azart Oferuje: anteny, konwertery, wzmacniacze, kable koncentryczne, gniazda antenowe, multiswitche, rozgałęźniki i wiele, wiele innych.

http://www.azart.rze.pl/ - 4 Sty 2006

P.W. AYAN wykonuje instalacje - alarmy, kamery, domofony, telewizja naziemna i satelitarna****

Firma P.W.AYAN specjalizuje się w instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, dyskretnej, naziemnej i satelitarnej. Kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów nagłośnieniowych i instalacji 230V/400V. Serwis, ale poza nimi oferujemy szeroką gamę innych usług oraz sprzedaż urządzeń ... Zapraszamy!

http://www.ayan.com.pl/ - 12 Gru 2007