KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (74)

Montaż anten telewizyjnych****

Oferujemy usługi montażu anten analogowych i cyfrowych naziemnych zarówno do odbioru telewizji jak i transmisji danych realizowanej za pośrednictwem sygnału satelitarnego. Przeprowadzamy pełną instalację niezbędnego sprzętu. Pomagamy w doborze elementów niezbędnych do instalacji anten. Planujemy rozmieszczenie instalacji rekomendując elementy infrastruktury, które zapewniają największą jakość sygnału, estetykę instalacji oraz największą funkcjonalność.

http://www.montazanteny.pl/ - 27 Sty 2014

Montaż i ustawianie anten Gorzów i okolice****

Firma Multiserwis z siedzibą w Gorzowie Wielkopolski zajmuje się montażem anten oraz zakładaniem anten na terenie Gorzowa i okolic. Pracownicy montujący anteny posiadają sprzęt do ustawianie anten satelitarnych i naziemnych. Zakładamy anteny na kominach w blokach na balkonach posiadamy mocowania anten oraz wszelkie śruby i sprzęt potrzebny do założenia anteny. Montaż anteny odbywa się w najszybszym możliwym terminie na terenie Gorzowa i okolic. Firma posiada sprzęt oraz okablowanie do każdej anteny. Z zamocowaniem anten na wysokości firma nie ma problemu gdyż pracownicy posiadają przy sobie drabinę. Doświadczeni pracownicy specjalizują się w montażu anten satelitarnych po nową telewizję dvb t. Stosujemy trwałe uchwyty które uniemożliwiają przestawienie anten przez mocne wiatry podczas na przykład burz. Zajmujemy się również wymianą starych anten na nowe i dostrajaniem nowo zamontowanych zestawów antenowych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

http://sat-serwis.eu/ - 9 Mar 2017

Montaż i Ustawianie Anten Wrocław i Okolice****

Specjalnie dla Państwa wykonamy profesjonalny montaż anten. Posiadając odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie bezproblemowo wykonać usługę, jaką jest instalacja anten. Jeśli chcesz by Twój telewizor odbierał odpowiedni sygnał niezależnie od pogody - skorzystaj z naszej pomocy! Miastem, na terenie którego działamy jest Wrocław. Od wielu lat wykonujemy ustawianie anten i cieszymy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Atrakcyjne ceny oraz profesjonalne podejście to gwarancja zadowolenia!

http://montaz-ustawianie-anten.pl/ - 17 Mar 2016

Montaże Anten****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy zajmującej kompleksowymi usługami w zakresie montażu anten zarówno satelitarnych jak i DVB-T. Realizujemy ustawianie anten, montaż anten, podłączanie multiroom i wiele innych usług.

http://montaze-anten.pl/ - 3 Lut 2016

Ocena Ryzyka Zawodowego****

Strona Ocena Ryzyka Zawodowego jest sklepem oferującym gotową dokumentacje BHP, instrukcje pierwszej pomocy, instrukcje ppoż, instrukcje BHP oraz karty oceny ryzyka zawodowego

http://ryzykazawodowe.pl/ - 28 Mar 2017

PROJEKT Biuro projektowe Grudziądz****

Specjalnością grudziądzkiej pracowni Idea Projekt są kompleksowe projekty budowlane oraz wykonawcze. Jej specjaliści mają doświadczenie w realizacji projektów obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej czy sportowych, jak również budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Gwarantują również profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanego projektu. Wraz z każdą wizualizacją otrzymują Państwo całkowity kosztorys inwestycyjny. Ponadto, zakres usług pracowni zawiera remonty istniejących budynków oraz rewitalizację obiektów zabytkowych. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym wachlarzem usług firmy, dostępnym na stronie internetowej.

http://idea-projekt.pl/ - 13 Lis 2016

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Azart S.J. - Rzeszów****

Serwis firmy Azart Oferuje: anteny, konwertery, wzmacniacze, kable koncentryczne, gniazda antenowe, multiswitche, rozgałęźniki i wiele, wiele innych.

http://www.azart.rze.pl/ - 4 Sty 2006

P.W. AYAN wykonuje instalacje - alarmy, kamery, domofony, telewizja naziemna i satelitarna****

Firma P.W.AYAN specjalizuje się w instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, dyskretnej, naziemnej i satelitarnej. Kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów nagłośnieniowych i instalacji 230V/400V. Serwis, ale poza nimi oferujemy szeroką gamę innych usług oraz sprzedaż urządzeń ... Zapraszamy!

http://www.ayan.com.pl/ - 12 Gru 2007

Telewizja satelitarna Nowy Targ, Montaż anten, monitoring****

Państwa antena satelitarna wymaga ponownego ustawienia? A może myślą Państwo o wyposażeniu swojego domu w instalację alarmową? To wszystko może dla Was wykonać nasza firma, mająca wieloletnie doświadczenie w tego rodzaju usługach. Działamy już od wielu lat na terenie Małopolski, a dokładniej Nowego Targu, zaopatrując mieszkańców w profesjonalne usługi montażu anten satelitarnych oraz systemów monitoringu każdego typu.

http://neofirmy.net/montaz-anten-satelitarnych,monitoring-nowy-targ-telewizja-satelitarna-nowy-targ-marcin-kowalczyk-mk-media-,sromowce-wyzne,malopolskie-1048.html - 27 Kwi 2016

Woka****

Firma prowadzi salon łazienek oraz sprzedaż i serwis produktów z branży wyposażenia, takich jak glazura, terakota oraz płytki. W ofercie firmy znajduje się także projektowanie wnętrz. Wyposażenie łazienek sprzedawane przez WOKA to produkty takich firm jak między innymi Kerasan Catalano, Koło, Roca, Scarabeo i wiele innych.

http://www.woka.pl/ - 27 Lis 2017