KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (76)

Woka****

Firma prowadzi salon łazienek oraz sprzedaż i serwis produktów z branży wyposażenia, takich jak glazura, terakota oraz płytki. W ofercie firmy znajduje się także projektowanie wnętrz. Wyposażenie łazienek sprzedawane przez WOKA to produkty takich firm jak między innymi Kerasan Catalano, Koło, Roca, Scarabeo i wiele innych.

http://www.woka.pl/ - 27 Lis 2017

Www.ekogren.pl****

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy EKOGREŃ z Pszczyny w województwie śląskim. Od 1990 roku działamy w branży a naszą specjalnością jest produkcja najwyższej klasy kotłów C.O.. W naszej ofercie znajdą Państwo kotły węglowe, peletowe, na biomasę, zagazowujące drewno, na słomę, wielopaliwowe jak też nadmuchowe. Każdy oferowany przez nas produkt spełnia surowe kryteria standardu energetyczno-ekologicznego. Współpracujemy z wieloma dostawcami i serwisantami na terenie całej Polski. Więcej informacji znajda Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.ekogren.pl/ - 28 Lip 2017

Www.flymedica.pl****

20 wyspecjalizowanych lekarzy, 1200 pacjentów rocznie i tysiące klientów to efekt pracy Flymedica - nowoczesnej kliniki dr Serkana Aygin, który wyspecjalizował się w operacjach i zabiegach transplantacji włosów metodą FUE. 22 lat doświadczenia oraz praktyka m. in. w Poliklinikce Dermatologii i Chorób Włosów Uniwersyteckiego Szpitala Vakıf Gureba w Stambule, gdzie zdobywał specjalizację z dermatologii, to gwarancja kompetencji, profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Transplantacje przeprowadzane są w Turcji, w nowoczesnej klinice, a kwalifikacje do zabiegu w Poznaniu - serdecznie zapraszamy!

http://www.flymedica.pl/ - 26 Wrz 2017

Www.flysat.pl/****

Firma FlySat Alana Drożdżowskiego świadczy usługi z zakresu montażu anten satelitarnych oraz realizacją systemu monitoringu czyli systemu telewizji przemysłowej cctv.Regulacja anteny telewizyjnej to czynność, którą powinno się zrobić właściwie i bardzo starannie. Niejednokrotnie kupujemy nie tanie odbiorniki telewizyjne, a mimo to jakość odbioru nie jest taka jaką byśmy chcieli. Naszą misją jest wydobycie maksymalnego możliwego odbioru. W tym roku w branży telewizji wchodzą w życie bardzo duże zmiany, nadajniki analogowe zostają zamieniane na o wiele lepsze - cyfrowe, z tego powodu niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni do ponownej regulacji anten. Postaw na specjalistów i na jakość. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.flysat.pl/ - 7 Maj 2013

Www.krainazabawy.pl zabawki dla dzieci****

Jeśli chcesz, aby Twój maluch uczył się podczas zabawy, która będzie miała także sporo atutów wychowawczych i poszukujesz zabawek dydaktycznych, zapraszamy do odwiedzenia Sklepu internetowego KrainaZabawy Monika Garczarek w Puszczykowie. Mamy dużą ofertę produktów, jakie spełnią oczekiwania najmłodszych, ale także rozwiną ich umiejętności. Instrumenty, akcesoria muzyczne, zestawy kreatywne, edukacyjne, zabawki elektroniczne i dydaktyczne to tylko niektóre przykłady. Zachęcamy do zaznajomienia z ofertą, a w razie pytań nasi pracownicy sa do Waszej dyspozycji.

http://krainazabawy.pl/ - 11 Paź 2018

Www.pogrzebylotos.pl pogrzeb dąbrowa górnicza****

Siedziba firmy pogrzebowej „LOTOS” zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1976 roku. Bogate doświadczenie przekładamy na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się kompleksową organizacją pochówków, a w razie potrzeby przechowujemy zmarłych w specjalistycznej chłodni. Specjalizujemy się też w przeprowadzaniu kremacji i ekshumacji. Poza tym oferujemy duży wybór urn i wieńców żałobnych. W sprzedaży mamy także różne modele trumien tradycyjnych własnej produkcji. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

http://pogrzebylotos.pl/ - 20 Gru 2017

Zakład RTV - RTVPlaneta Serwis****

Zakład RTV - RTVPlaneta jest istniejącą od ponad 20 lat solidną firmą trudniącą się naprawami telewizorów (w tym lcd i plazm), monitorów, radioodbiorników (w tym samochodowych), ale także zakładaniem i serwisowaniem satelit (w tym cyfra+, polsat cyfrowy, telewizja na kartę, telewizja od TP), alarmów, monitoringów, instalowaniem napędów do bram i videodomofonów, a także serwisowaniem automatyki przemysłowej. Działamy głównie na rynku lokalnym (okolice Dębna, Wojnicza, Brzeska i Tarnowa), ale możemy przyjąć zlecenia z poza naszego rejonu.

http://rtvplaneta.pl/ - 13 Lut 2013

Alarmy, kamery, domofony i inteligentne domy Łódź i Pabianice***

Alarmy-chlebowski.pl to serwis poświęcony instalatorstwu systemów alarmowych, kamer, monitoringu, a także domofonów oraz napędów do bram wjazdowych, garażowych i przemysłowych. W serwisie także informacje na temat instalacji inteligentnych domów. Oferta zarówno dla firm jak też Klientów indywidualnych. Ponadto montaż anten TV SAT, telewizji cyfrowej i naziemnej. Instalacje na terenie województwa łódzkiego.

http://www.alarmy-chlebowski.pl/ - 24 Mar 2011

Anteny Instalacje TV-SAT | Telewizja Satelitarna i Kablowa | DIOMAR Sp. z o.o.***

Firma DIOMAR Sp z o.o. jako wiodąca firma na rynku instalacji teletechnicznych oferuje pełen asortyment sprzętu do budowy nowoczesnych sieci telekomunikacyjnych i teletechnicznych. Dla zapewnienia swoim klientom elastycznych rozwiązań współpracuje z czołowymi dostawcami urządzeń i technologii. Jest też oficjalnym dystrybutorem produktów dla telewizji kablowych firmy WISI Communications. Firma DIOMAR Sp z o.o. projektuje systemy, dostarcza urządzenia, instaluje i serwisuje cyfrowe stacje czołowe, systemy antenowe i sieci dystrybucyjne dla telewizji kablowych, hoteli, szkół, centrów handlowych, budynków biurowych i mieszkalnych oraz satelitarne systemy nadawcze dla stacji telewizyjnych, radiowych i telekomunikacji.

http://www.diomar.com.pl/ - 25 Sty 2012

AZART - instalacje i systemy antenowe, telewizyjne, satelitarne, radiowe, kablowe, anteny - montaż, serwis, modernizacje, projektowanie***

Firma oferuje instalacje i systemy antenowe: montaż, konserwacje, serwis, projektowanie oraz instalacje nietypowe.

http://www.azart.com.pl/ - 8 Lis 2006