KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (73)

Instalacja anten Kraków - serwis tvsat Chrzanów***

Instalacja anten Kraków, Chrzanów- zajmujemy się systemami zbiorczymi anten, instalacja anten, dodatkowo przygotowujey systemy telewizji przemysłowej. montaż anten

http://puhhoryzont.pl/ - 24 Lut 2010

Instalacje niskoprądowe Gdynia***

Strona firmy 22MM z Gdyni. Zajmujemy się montażem, sprzedażą oraz serwisem anten TV i satelitarnych. Montujemy również telewizję przemysłową oraz domofony i wideofony.

http://www.22mm.dei.pl/ - 23 Lip 2004

Instalacjertv/sat montaż anten Gliwice***

Firma KRIZ wykonuje usługi w zakresie doradztwa, projektowania i wykonania instalacji antenowych i domowych sieci lan.Wykonujemy instalacje antenowe telewizji naziemnej i satelitarnej. Montujemy na ścianach, sufitach telewizory lcd, plazmowe oraz projektory. Podłączamy i konfigurujemy wszelkiego typu urządzenia rtv/sat, telewizory, dvd. kina domowe itd. Wykonujemy domowe sieci lan , dzielimy wszystkie łącza neostrada,netia itd. Dostarczamy wszystie urządzenia i materiały potrzebne do wykonania naszych instalacji

http://www.krizanteny.pl/ - 19 Lut 2009

Internetowy sklep komputerowy, serwis komputerów i laptopów Kraków***

Firma Makanet obecna jest na rynku ponad 10 lat i od początku swojej działalności oferuje serwis komputerów i laptopów w Krakowie i okolicy. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, uruchomiła internetowy sklep komputerowy w ofercie którego znajdą Państwo hardware wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Ofertę firmy uzupełnia montaż anten satelitarnych. Kraków ul. Dietla 77 – zapraszamy!

http://www.makanet.com.pl/ - 30 Maj 2012

LACO - anteny satelitarne. Kraków***

Anteny rtv, anteny sat i anteny 2,4GHz osprzęt antenowy, kable, przewody, sklep internetowy - szczegóły na stronie.

http://www.laco.cc.pl/ - 4 Sty 2006

Markus - Sprzęt Satelitarny - Szczecin***

Wszelkiego rodzaju urządzania i akcesoria związane z techniką satelitarną. Na stronach oferta asortymentowa ze zdjąciami, szczegółowymi danymi, parametrami, opisami i cenniki.

http://www.markus.com.pl/ - 4 Sty 2006

Montaż anten satelitarnych Wrocław***

Profesjonalny montaż anten satelitarnych wszystkie platformy cyfrowe , instalacje anten satelitarnych, przenoszenie anten, ustawianie anten, serwis anten, wieszanie telewizorów na ścianie, rozdzielanie sygnału, doradztwo w sprawie wyboru operatora, naprawa usterek

http://www.montersat.pl/ - 2 Mar 2010

Montaż anten Warszawa***

W Warszawie i okolicach instalujemy anteny satelitarne wszystkich polskich platform: Cyfra+, Cyfrowy Polsat, Telewizja N, TNK, Videostrada. Ustawiamy anteny satelitarne na wybranego satelitę: Hotbird, Astra, Hispasat i inne. Montujemy również anteny RTV i DVB-T. Prowadzimy sprzedaż anten, tunerów oraz osprzętu antenowego.

http://www.swiatanten.pl/ - 24 Sty 2013

Naziemna telewizja cyfrowa, dekodery dvb, tunery stb***

Dekodery do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Naziemna telewizja cyfrowa działa w 95 % obszaru Polski. Zamów tuner stb i ciesz się cyfrową telewizją naziemną. Oglądaj bezpłatnie kanały w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Instalacja dekodera do odbioru cyfrowej telewizji to chwila i prostota.

http://www.dekodery24.tv/ - 29 Lut 2012

P.H.U Karol***

Anteny TV-SAT profesjonalny montaż, konta e-mail, serwery www, komputery, książki, kredyty, karty VISA. sklepy internetowe.

http://www.phukarol.com/ - 7 Gru 2006