KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (76)

Montaż anten Warszawa***

W Warszawie i okolicach instalujemy anteny satelitarne wszystkich polskich platform: Cyfra+, Cyfrowy Polsat, Telewizja N, TNK, Videostrada. Ustawiamy anteny satelitarne na wybranego satelitę: Hotbird, Astra, Hispasat i inne. Montujemy również anteny RTV i DVB-T. Prowadzimy sprzedaż anten, tunerów oraz osprzętu antenowego.

http://www.swiatanten.pl/ - 24 Sty 2013

Naziemna telewizja cyfrowa, dekodery dvb, tunery stb***

Dekodery do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Naziemna telewizja cyfrowa działa w 95 % obszaru Polski. Zamów tuner stb i ciesz się cyfrową telewizją naziemną. Oglądaj bezpłatnie kanały w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Instalacja dekodera do odbioru cyfrowej telewizji to chwila i prostota.

http://www.dekodery24.tv/ - 29 Lut 2012

P.H.U Karol***

Anteny TV-SAT profesjonalny montaż, konta e-mail, serwery www, komputery, książki, kredyty, karty VISA. sklepy internetowe.

http://www.phukarol.com/ - 7 Gru 2006

Piła Cyfrowy Polsat ATOL***

Firma ATOL znajduje się w pawilonie Ewiton na targowisku miejskim w Pile i jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Platformy Satelitarnej Cyfrowego Polsatu. W naszym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży uzyskacie Państwo wyczerpujące informacje o aktualnych promocjach i ofertach. Co najważniejsze będziecie Państwo mogli zaopatrzyć się w niezbędne do odbioru telewizji Cyfrowego Polsatu elementy. W przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem oferujemy pomoc techniczną i wsparcie serwisowe. Jeste�my do Państwa dyspozycji w naszym punkcie sprzedaży SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ATOL (067) 215-30-67

http://www.cyfrowypolsat.pila.pl/ - 27 Sty 2010

Płytki ceramiczne kuhenne i łazienkowe - sklep internetowy naszeplytki.pl***

Sklep internetowy naszeplytki.pl oferuje płytki ceramiczne znanych i sprawdzonych producentów. W ofercie takie artykuły jak: płytki ceramiczne łazienkowe, płytki ceramiczne kuchenne oraz zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, ceramika sanitarna.

http://naszeplytki.pl/ - 6 Lip 2011

Pogotowie Antenowe 24h - Montaż Anten***

Pogotowie Antenowe 24h to pierwszy w kraju, ogólnopolski zespół 150 profesjonalnych i doświadczonych, licencjonowanych monterów TV. Gwarantujemy całodobowe wsparcie i pomoc techniczną.

http://www.pogotowieantenowe24h.pl/ - 30 Paź 2012

Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe Matt Tadeusz Trojak - Łódź***

Strona producenta elementów biernych do telewizji kablowych(CATV). Firma zamuje się również produkcją joystick'ów do komputerów i konsol. W ofercie znajduje się szeroki asortyment przewodów niskoprądowych, jak również osprzęt antenowy, sieciowy, telefoniczy... Na stronie znajdziecie szczegóły.

http://www.matt.com.pl/ - 4 Sty 2006

Salon Firmowy Telkom-Telmor - Gdańsk***

Kompleksowa oferta instalacji teletechnicznych. Sprzedaż, projektowanie, montaż, serwis. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta, prezentacja asortymentu wraz z opisami, zdjęciami i danymi, dane kontaktowe. Sklep Internetowy.

http://www.skleptt.pl/ - 4 Sty 2006

Sat-System & Cyfra+ instalacje tv-sat, pay-tv, a-v***

Szeroki zakres usług z zakresu: projektowanie, montaż, serwis instalacji antenowych, satelitarnych, hotelowych, pay-tv, monitorujacych, alarmowych, multimedialnych, audio-video, telefonicznych, repeatery gsm. Zapraszamy do salonu Cyfra+ w Kościanie!

http://www.sat-system.com.pl/ - 22 Wrz 2009

Serwis oraz montaż anten Cyfrowego Polsatu i nc+***

Profesjonalny serwis techniczny oraz montaż anten telewizji Cyfrowy Polsat oraz nc+. Promocje nc+ w ofercie z dekoderami lub modułem CAM CI+. Najnowsza technologia z dekoderami HD oraz 4K. Systemy multiroom umożliwiające odbiór telewizji w 6 pokojach w ramach jednej umowy z nc+

http://www.cyfra.tv/ - 25 Sty 2018