KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > anteny satelitarne (73)

Piła Cyfrowy Polsat ATOL***

Firma ATOL znajduje się w pawilonie Ewiton na targowisku miejskim w Pile i jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Platformy Satelitarnej Cyfrowego Polsatu. W naszym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży uzyskacie Państwo wyczerpujące informacje o aktualnych promocjach i ofertach. Co najważniejsze będziecie Państwo mogli zaopatrzyć się w niezbędne do odbioru telewizji Cyfrowego Polsatu elementy. W przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem oferujemy pomoc techniczną i wsparcie serwisowe. Jeste�my do Państwa dyspozycji w naszym punkcie sprzedaży SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ATOL (067) 215-30-67

http://www.cyfrowypolsat.pila.pl/ - 27 Sty 2010

Płytki ceramiczne kuhenne i łazienkowe - sklep internetowy naszeplytki.pl***

Sklep internetowy naszeplytki.pl oferuje płytki ceramiczne znanych i sprawdzonych producentów. W ofercie takie artykuły jak: płytki ceramiczne łazienkowe, płytki ceramiczne kuchenne oraz zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, ceramika sanitarna.

http://naszeplytki.pl/ - 6 Lip 2011

Pogotowie Antenowe 24h - Montaż Anten***

Pogotowie Antenowe 24h to pierwszy w kraju, ogólnopolski zespół 150 profesjonalnych i doświadczonych, licencjonowanych monterów TV. Gwarantujemy całodobowe wsparcie i pomoc techniczną.

http://www.pogotowieantenowe24h.pl/ - 30 Paź 2012

Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe Matt Tadeusz Trojak - Łódź***

Strona producenta elementów biernych do telewizji kablowych(CATV). Firma zamuje się również produkcją joystick'ów do komputerów i konsol. W ofercie znajduje się szeroki asortyment przewodów niskoprądowych, jak również osprzęt antenowy, sieciowy, telefoniczy... Na stronie znajdziecie szczegóły.

http://www.matt.com.pl/ - 4 Sty 2006

Salon Firmowy Telkom-Telmor - Gdańsk***

Kompleksowa oferta instalacji teletechnicznych. Sprzedaż, projektowanie, montaż, serwis. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta, prezentacja asortymentu wraz z opisami, zdjęciami i danymi, dane kontaktowe. Sklep Internetowy.

http://www.skleptt.pl/ - 4 Sty 2006

Sat-System & Cyfra+ instalacje tv-sat, pay-tv, a-v***

Szeroki zakres usług z zakresu: projektowanie, montaż, serwis instalacji antenowych, satelitarnych, hotelowych, pay-tv, monitorujacych, alarmowych, multimedialnych, audio-video, telefonicznych, repeatery gsm. Zapraszamy do salonu Cyfra+ w Kościanie!

http://www.sat-system.com.pl/ - 22 Wrz 2009

Serwis oraz montaż anten Cyfrowego Polsatu i nc+***

Profesjonalny serwis techniczny oraz montaż anten telewizji Cyfrowy Polsat oraz nc+. Promocje nc+ w ofercie z dekoderami lub modułem CAM CI+. Najnowsza technologia z dekoderami HD oraz 4K. Systemy multiroom umożliwiające odbiór telewizji w 6 pokojach w ramach jednej umowy z nc+

http://www.cyfra.tv/ - 25 Sty 2018

TE-HA-BUD***

Firma TE-HA-BUD - producent zaworów kulowych. W ofercie firmy siłowniki pneumatyczne obrotowe, ssawki, napędy pneumatyczne, zasuwy, zawory elektromagnetyczne, zawory do wody oraz gazowe i inny osprzęt.

http://www.tehabud.com.pl/ - 16 Lis 2009

Telewizja cyfrowa DVB***

Usługi i dostawa sprzętu do odbioru telewizji cyfrowej naziemnej, satelitarnej i kablowej DVB. Sprzedaż, montaż, naprawa urządzeń. Instalacje antenowe montaż, konserwacja, instalacja sieci dystrybucyji sygnału telewizyjnego. Dojazd do klienta. Niskie ceny. Gwarancja na wykonane usługi.

http://telewizjacyfrowa.jusrad.pl/ - 29 Kwi 2010

Tunery cyfrowe LEMON***

Wszystko o tunerach LEMON, najnowsze oprogramowanie, pomoc techniczna, FAQ oraz sklep internetowy.

http://www.lemonsat.pl/ - 22 Wrz 2003