KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > antyki, antykwariaty (97)

Art Market. Warszawa****

Art Market to internetowy dom antykwarystyczny, który zgromadził zbiór mebli antycznych i dawnych rekwizytów pozwalających na stylowe wykończanie wnętrz. Na stronie ogólne informacje o firmie, oferta handlowa i kontakt.

http://www.art-market.com.pl/ - 12 Sty 2006

ARTinfo - Nowy wymiar sztuki. Warszawa****

Sztuka w sieci , oferta zebrana przez ARTinfo obejmuje obiekty pochodzące od indywidualnych kolekcjonerów, domów aukcyjnych lub bezpośrednio od artystów , opisy zawierają kontakt do sprzedającego. Ponadto na stronach umieścić można bezpłatne ogłosznia drobne, przejrzeć relacje z imprez i wydarzeń kulturalnych.

http://www.artinfo.pl/ - 10 Sty 2006

Artsize - Poznań****

Internetowa galeria: malarstwo: (m.in.: Kozłowski, Bereś, Toman), plakat, fotografia, antyki, jak również profesjonalna wycena, ekspertyzy i konsultacje on-line.

http://www.artsize.pl/ - 12 Sty 2006

Corneco-lider w zwalczaniu szkodników drewna****

Corneco to firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników drewna. Oferujemy również konsultacje entomologiczne oraz mykologiczne. Bierzemy udział w innowacyjnych projektach badawczych oraz tworzymy nowe technologie i sposoby zwalczania szkodników żerujących w drewnie. W zwalczaniu szkodników wykorzystujemy niezwykle szeroki wachlarz metod w tym między innymi wygrzewanie mikrofalami, iniekcje ciśnieniową i dezynsekcje beztlenową. Na potrzeby świadczonych w szerokim zakresie usług utworzony został zespół wybitnych specjalistów, w którego skład wchodzą między innymi prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło i prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz. Zwalczamy szkodniki drewna w zabytkach, domach prywatnych, przedsiębiorstwach. prowadzimy fumigacje fitosanitarne zgodne ze standardem ISPM, które są obowiązkowe w przypadku opakowań drewnianych używanych w transporcie międzynarodowym

http://www.corneco.pl/ - 26 Sty 2017

DESA "Dzieła Sztuki i Antyki" Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, wycenach, aukcjach i ekspertyzach oraz dane teleadresowe.

http://www.katowice.desa.art.pl/ - 10 Sty 2006

E - antykwariat****

Antykwariat internetowy. Najtańsze książki w sieci. Skup i sprzedaż książek, monet, medali, znaczków, kart telefonicznych, komiksów, kart pocztowych itp.

http://www.e-antykwariat.pl/ - 17 Lut 2004

Firma Sierakowski i Syn****

Strona producenta powozów. Oferta wraz ze zdjęciami.

http://www.sierakowski-i-syn.com.pl/ - 12 Gru 2001

Galeria Oko-antyki. Warszawa****

Galeria Oko-antyki, meble, kopie mebli, aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz, dekoracja okien, obrazy, lampy, zegary.Dom sztuki, sztuka w domu.

http://www.galeriaoko.pl/ - 4 Sty 2006

HD-MEBEL Meble Używane i Nowe. Złocieniec****

Meble używane i nowe kupowane z zachodniej prasy. 500 m2 powierzchni z meblami. Meble do pokoju, sypialni, kuchni, biura, przedpokoju. Sprzedaż hurtowa mebli - duże rabaty. Prowdzimy sprzedaż porcelany, szkła, mosiądzu,art. wyposażenia wnętrz na kilogramy.

http://www.hd-mebel.pl/ - 11 Sty 2006

Krakowski Antykwariat Naukowy****

Strona zawiera ofertę antykwariatu: skup, komis, sprzedaż i wycenę starodruków, grafiki, kartografii, druków polskich i obcych XIX i XX w. Organizacja aukcji antykwarycznych.

http://www.antkrak.krakow.pl/ - 16 Sie 2001