KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe (1 976)

Montaż i Serwis Mebli****

Firma ogólnopolska, która zajmuje się projektowaniem i wyposażaniem biur oraz hoteli, a także innych pomieszczeń. Na stronie można obejrzeć wiele realizacji.

http://mismebli.pl/ - 8 Mar 2018

Multikop - drukarki, kserokopiarki i niszczarki****

Specjalnością firmy Multikop z Bydgoszczy jest ksero, druk, wizytówki oraz inne elementy poligraficzne. W naszej ofercie znajdą Państwo również tonery i inne akcesoria biurowe.

http://www.multikop.pl/ - 13 Gru 2017

Nakarm Drukarkę Sp. z o.o. - Papier ksero, tonery, tusze, zamienniki****

Firma zajmująca się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych do drukarek, jak papier Polspeed A4 oraz zamienniki do urządzeń laserowych i atramentowych. Polecamy tusze i tonery typu q2612a, ce278a oraz ce285a.

http://nakarmdrukarke.pl/ - 6 Lip 2015

Nett Com Office****

Nettcom internetowa hurtownia sprzętu i artykułów biurowych.

http://www.nett.com.pl/ - 8 Paź 2004

NJ Koperty - świat kopert, drukarnia offsetowa & artykuły biurowe****

Szeroki wybór kopert o różnych typach, rozmiarach i zastosowaniach: Koperty: z nadrukiem, kurierskie, bąbelkowe. Drukarnia offsetowa, drukarnia cyfrowa oraz pełne zaopatrzenie biura. NJ - Więcej niż koperty!

http://www.njkoperty.pl/ - 4 Maj 2007

Notesy reklamowe PaperFloret.pl****

Na stronie PaperFloret.pl znajdą Państwo szereg propozycji na eleganckie notesy reklamowe z pełną gamą możliwości ich indywidualizacji i znakowania. Wśród naszych najpopularniejszych produktów znajdują się notesy reklamowe w opcji książkowej, spiralowane notatniki reklamowe oraz klejone bloczki reklamowe. Bardziej wymagającym Klientom polecamy notesy indywidualne, powstające zgodnie z życzeniem Zamawiającego. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrze sprawdzają się jako firmowe gadżety lub upominki biznesowe.

http://www.paperfloret.pl/ - 2 Mar 2017

Office Service****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę sklepu Office Service. Obejmuje ona akcesoria do biura, umożliwiające jego lepszą organizację. Polecana jest także archiwizacja dokumentów.

http://www.office-service.pl/ - 20 Paź 2017

Ojega Sp. z o.o.****

OJEGA POLSKA Sp. z o.o. jest firmą wysyłkową mającą w swojej ofercie prawie 2000 różnych artykułów dla przemysłu, biur i handlu. Strona umożliwia wyszukiwanie danego artykułu.

http://www.ojega.com.pl/ - 15 Gru 2000

Panasonic PBX CTI Telekom****

Panasonic, centrale,telefony,telefaksy, folie termotransferowe, tonery Panasonic. Sprzedaż wysyłkowa sprzętu Panasonic - telefony bezprzewodowe i przewodowe, faxy, kopiarki, centrale, drukarki, akcesoria, sprzęt komputerowy, AGD, RTV.

http://www.panasonic.pbx.pl/ - 26 Cze 2003

Papier i folie do druku atramentowego, sitodruku i offsetu w drukarkach atamentowych i laserowych.****

Folex oferuje papiery i folie do druku oraz inne materiały poligraficzne do druku atramentowego, sitodruku i offsetu w tym koperty i kartrydże. Na stronach znajduje się charakterystyka oferty, zalecenia, wykaz dystrybutorów.

http://www.folex.com.pl/ - 19 Wrz 2003