KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe (2 007)

Ojega Sp. z o.o.****

OJEGA POLSKA Sp. z o.o. jest firmą wysyłkową mającą w swojej ofercie prawie 2000 różnych artykułów dla przemysłu, biur i handlu. Strona umożliwia wyszukiwanie danego artykułu.

http://www.ojega.com.pl/ - 15 Gru 2000

Panasonic PBX CTI Telekom****

Panasonic, centrale,telefony,telefaksy, folie termotransferowe, tonery Panasonic. Sprzedaż wysyłkowa sprzętu Panasonic - telefony bezprzewodowe i przewodowe, faxy, kopiarki, centrale, drukarki, akcesoria, sprzęt komputerowy, AGD, RTV.

http://www.panasonic.pbx.pl/ - 26 Cze 2003

Papier i folie do druku atramentowego, sitodruku i offsetu w drukarkach atamentowych i laserowych.****

Folex oferuje papiery i folie do druku oraz inne materiały poligraficzne do druku atramentowego, sitodruku i offsetu w tym koperty i kartrydże. Na stronach znajduje się charakterystyka oferty, zalecenia, wykaz dystrybutorów.

http://www.folex.com.pl/ - 19 Wrz 2003

Papiery, Koperty, Decoupage, Scrapbooking, Origami, Zaproszenia ślubne, Wstążki, Ozdoby świąteczne****

Sklep internetowy Papiera4 oferuje szereg doskonałych artykułów papierniczych wśród których warto wyróżnić: papiery, koperty, zaproszenia ślubne, wstążki czy ozdoby świąteczne. W naszym sklepie coś dla siebie znajdą także pasjonaci rękodzieła, czyli m.in takich technik jak decoupage, scrapbooking, origami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie na zakupy.

http://www.papiera4.pl/ - 11 Lip 2011

PENSTYLE Biuroserwis zaopatrujemy firmy w artykuły biurowe, spożywcze i higieniczne.****

Zapraszamy do sklepu www.sklep.penstyle.pl Nasza firma od 20 lat specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu firm w artykuły biurowe i materiały eksploatacyjne do drukarek.W naszej działalności staramy się łączyć tradycje kupieckie z nowoczesnymi formami sprzedaży. Dlatego teraz, uruchomiliśmy dla Państwa sklep internetowy, który jest narzędziem do dokonywania szybkich zakupów i optymalizacji wydatków.

http://www.sklep.penstyle.pl/ - 28 Sty 2011

P.H.U BILL - Tablice magnetyczne suchościeralne****

Strona internetowa firmy dystrybuującej pierwszej klasy tablice interaktywne, suchościeralne, magnetyczne i flipchart.

http://e-tablica.pl/ - 23 Paź 2015

P.H.U. KODER - Importer Artykułów Piśmiennych i Reklamowych. Bytom****

Firma oferuje na swojej stronie: artykuły piśmienne Ambasador, Genius, Millenium, wyroby elektroniczne FunElectronics, zegarki, artykuły szyte (kosmetyczne, szkolne, podróżne) i wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe.

http://www.koder.com.pl/ - 25 Sty 2006

PHU Lech****

Firma zajmuje się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, maszyn rolniczych, materiałów budowlanych i biurowych. Firma "LECH" jest także dealerem firmy "PIAGGIO". Na stronach znajdują się informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.lech.agro.pl/ - 3 Mar 2000

Pieczątka na Jutro****

Firma produkująca pieczątki, stemple, usługi grawerskie. Gwarantuje 100 % ochronę zamówionego produktu.

http://www.pieczatka.com.pl/ - 7 Maj 2002

Pieczątki marketbiurowy.pl****

Pieczątki wykonujemy metodą laserową (laserem CO2), cechującą się wysoką jakością odbicia (czcionki 4pkt). Wykonujemy pieczątki firmowe i imienne, z logiem, stemple graficzne np. Exlibris, pieczątki dla dzieci,stemple na kołku, pieczątki lekarskie.Wybierz rodzaj oprawy, kolor tusz i treść stempla podaj w mailu Możesz załączyć logo, czcionki lub wysłać własny projekt. Ostateczną formę wyślemy mailem zwrotnym.

http://marketbiurowy.pl/11-pieczatki/ - 18 Lut 2015