KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe (2 007)

TARIFOLD****

Tarifold to artykuły prezentacyjne, prezentery, artykuły reklamowe, ramki, ...

http://www.arkoside.pl/ - 15 Cze 2004

Taśmy samoprzylepne - 3M, tesa, Scapa, nadruki****

Transfer Kraków - taśmy samoprzylepne 3M, tesa, Scapa, Nitto - z nadrukiem, montażowe, antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, aluminiowe, kleje, połączenia rzepowe, zaklejarki kartonów, uchwyty na zgrzewki, folie ochronne, podstawki samoprzylepne.

http://www.transfer.krakow.pl/ - 24 Cze 2005

TEDAR Wszystko do Biura****

Firma posiada bardzo bogatą ofertę artykułów biurowych. Zapewnia bezpłatną i ekspresową dostawę na terenie całej Polski.

http://www.tedar.pl/ - 21 Wrz 2004

Testery - urządzenia do badania autentyczności pieniędzy****

Szeroka gama testerów i detektorów do weryfikacji autentyczności pieniędzy. Teoria dotycząca testerów banknotów i bilonu. Aktualna oferta firmy i promocje.

http://www.testery.com.pl/ - 30 Mar 2004

Tom-service - karty unique****

Firma zajmuje się wykonywaniem kart zbliżeniowych, chipowych, płatniczych. Znajdziecie u nas karty Unique, Mifare czy RFID. Przygotowane przez nas zostaną systemy kontroli dostępu.

http://www.tom-service.pl/ - 17 Cze 2014

Tusze i tonery do drukarek- zamienniki wysokiej jakości. - Allebiuro****

Prowadzimy sprzedaż zamienników tuszów, tonerów do drukarek oraz materiałów do regeneracji. Proponowane przez nas produkty są wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. W swojej ofercie posiadamy również artykuły biurowe w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi Al. Piłsudskiego 133d p.16.

http://allebiuro.pl/ - 11 Paź 2017

Upominki Reklamowe****

Zajmujemy się sprzedażą gadżetów reklamowych i grawerowaniem produktów oraz drukiem. Poprzez nadruk i znakowanie nadajemy upominkom z logo firmowym wyjątkowy charakter. Mamy duży asortyment gadżetów firmowych w sprzedaży. Wykonujemy znakowanie na wszystkich upominkach reklamowych według indywidualnego projektu. Proponujemy wyjątkowe rozwiązania, aby gadżety które oferujemy były ciekawe i tanie. Naszymi klientami są urzędy, firmy, instytucje publiczne i stowarzyszenia. Dodatkowo drukujemy ulotki, katalogi, plakaty, wizytówki i banery.

http://gadzety.veus.pl/ - 28 Lip 2015

Urny wyborcze oraz Kabiny i parawany wyborcze****

Urny wyborczej wykonanej z kartonu, charakteryzującego się łatwością w użytkowaniu, (niska waga) dodatkowym atutem urny jest niska cena. Kabiny wyborcze w wielu wzorach, parawany wyborcze wykonane z PCV. Kolejną propozycją będzie urna wykonana z plexi, te urny są lekkie i łatwe w przenoszeniu. Posiadamy również urny wyborcze: urna wykonana w całości ze sklejki, charakteryzuje się wielką wytrzymałością, i jest stosunkowo lekka w porównaniu z urna wykonaną z płyty meblowej (Te urny przystosowane dla osób niepełnosprawnych). W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny i parawany wyborcze wykonane z wysokiej jakość materiałów. Parawan wyborczy charakteryzuje go wielka mobilności i zastosowanie w różnych sytuacjach gdy w lokalu wyborczym brakuje miejsc do oddawania głosów w łatwy i szybki sposób możemy wygospodarować dodatkowe miejsca dla wyborców. Łatwy w przechowywaniu. Godła Polski oferowane w naszej firmie zgodne są z ustawą. Posiadamy kilka wzorów godeł Polski, w różnych wymiarach.

http://www.norma-bg.com.pl/ - 5 Lut 2014

Urzadzeniadobiura.pl - folie do laminowania****

Firma zajmuje się dystrybucją wyposażenia biurowego. W jej ofercie znaleźć można takie akcesoria jak bindownice elektryczne, gilotyny do papieru oraz niszczarki, a także materiały eksploatacyjne np.: folie do laminowania.

http://www.urzadzeniadobiura.pl/ - 19 Sie 2014

Wizytówki.pl****

Serwis informacyjny na temat wizytówek wraz z katalogiem firm świadczących powiązane usługi. Dowiedz się o rozmiarach wizytówek, ich historii i poczytaj o metodach druku oraz akcesoriach.

http://wizytówki.pl/ - 30 Sie 2010