KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe (2 005)

Aga Biuroserwis****

Aga Biuroserwis- artukuły biurowe. W ofercie znajdują się: artykuły biurowe, papier, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, urządzenia typu: kopiarki, faxy, niszczarki dokumentów, urządzenia do oprawy dokumentów. W ofercie są również: artykuły chemii gospodarczej, artykuły spożywcze, odzież robocza.

http://www.aga.lodz.pl/ - 10 Sie 2005

AJP - kserokopiarki, materiały eksploatacyjne, serwis****

AJP - dostarczamy wszystko, co niezbędne do sprawnego działania biura - kserokopiarki, drukarki, materiały eksploatacyjne, faxy, projektory, artykuły biurowe. Oferujemy serwis kopiarek i drukarek, urządzenia wielkoformatowe, wypożyczanie sprzętu biurowego, dzierżawa urządzeń biurowych. Autoryzowany dystrybutor SHARP, Business Partner HP.

http://www.ajp.net.pl/ - 21 Lis 2005

ALIGA - Import Artykułów Papierniczych****

Firma Aliga istnieje na rynku od 1995r. Głównym kierunkiem działalności firmy jest import artykułów papierniczych z Dalekiego Wschodu.

http://www.aliga.com.pl/ - 26 Lip 2004

ALMI****

Producent taśm do metkownic, etykiet samoprzylepnych w zwojach i arkuszach, dystrybutor metkownic, dyspenserów i drukarek termicznych. Na stronie informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.almi.poznan.pl/ - 15 Lip 2002

Amarei - meble biurowe, krzesła, fotele, hokery****

Nowoczesne meble dla biur, sklepów i restauracji. Szeroki wybór kolorów i materiałów wykończeniowych.

http://amarei.pl/ - 5 Kwi 2013

Apis - gilotyny, identyfikatory ****

Profesjonalne artykuły i urządzenia dla biur - niszczarki dokumentów. Pełna oferta urządzeń i materiałów do oprawy i laminacji dokumentów - bindownice, laminatory, laminatory rolowe, gilotyny, trimery itp. Wszystkie artykuły dla biur i małej poligrafii.

http://www.e-apis.pl/ - 25 Lis 2005

Aranżacja biura, meble biurowe Warszawa, mazowieckie****

Ergospace meble biurowe zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur, szkół wyższych, bibliotek i instytucji użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy produkty czołowych polskich i włoskich producentów. Dobra znajomość rynku pozwala nam zaoferować Państwu dobre produkty w różnych granicach cenowych. W firmie Ergospace znajdzie to czego potrzebuje zarówno Klient z ograniczonym budżetem, jak również ten, potrzebujący bardziej wyszukanych i kosztownych rozwiązań. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z prezentowanymi tam: meblami gabinetowymi, konferencyjnymi, biurami narożnymi, ladami recepcyjnymi, meblami pracowniczymi. Znajdziecie tu Państwo również szeroki wybór foteli biurowych oraz krzeseł konferencyjnych. Zapraszamy do współpracy.

http://www.ergospace.pl/ - 11 Kwi 2012

Artykuły biurowe - Hurtownia -ABC - Zaopatrzenie biura****

Hurtownia papiernicza ABC zapewnia zaopatrzenie biura w artykuły biurowe: papier do drukarki, ksero, długopisy. Dostawy obejmują rónież artykuły spożywcze kawa, mleko. Do szkół dostarczamy artykuły szkolne, papier, plecaki, sprawdźcie!

http://abchurt.com.pl/ - 2 Lip 2014

Artykuły biurowe Durable.****

Dobiura24.pl to sklep internetowy gdzie znajdą Państwo wysokiej jakości materiały biurowe. Oferujemy szeroki wybór artykułów biurowych marki Durable w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się: teczki na dokumenty, identyfikatory, pojemniki, produkty samoprzylepne, artykuły piśmiennicze, akcesoria komputerowe i wiele produktów niezbędnych przy wyposażeniu biura.

http://www.dobiura24.pl/ - 19 Lip 2014

Artykuły biurowe i papiernicze ESSELTE. Warszawa****

ESSELTE - producent artykułów biurowych i papierniczych, takich jak: segregatory, zszywacze, dziurkacze, bindownice, laminatory, tablice, teczki na dokumenty, koszulki na dokumenty itp. Markami koncernu ESSELTE są: Leitz, Dymo, Pendaflex. W serwisie znajdują się m.in. informacje o firmie i wszystkich jej produktach oraz adresy dystrybutorów i sklepów.

http://www.esselte.com.pl/ - 12 Sty 2006