KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe (1 985)

Borek - Centrum Handlowe****

Strona domowa wrocławskiego Centrum Handlowego Borek. Ciekawa strona zawierająca zarówno informacje ogólne jak i ofertę handlową.

http://www.borek.wroclaw.pl/ - 6 Gru 2001

COPY CENTER Bemarc - kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne.****

W ofercie firmy: kopiarki i faksy firm Canon i Panasonic, drukarki laserowe ( LED ) OKI, niszczarki dokumentów, bindownice, gilotyny i obcinarki, laminatory, materiały eksploatacyjne do oferowanych urządzeń.

http://www.bemarc.com.pl/ - 2 Sty 2002

CYBRUK - hurtownia artykułów szkolno biurowych****

Cymbruk - artykuły papiernicze, szkolne, biurowe, higieniczno-czystościowe i akcesoria komputerowe. Na stronie znaleźć można szczegóły oferty.

http://www.cybruk.com.pl/ - 17 Lip 2002

Dabo Hurt - artykuły biurowe i papier ksero****

Firma prowadząca sklep, w którym sprzedawane są artykuły biurowe, papier ksero, tanie tonery, a także suplementy. Oferujemy również wysokiej jakości folię stretch od producenta.

http://dabohurt.pl/ - 24 Lip 2015

Dalimex Sp. z o.o. Kompleksowa Obsługa Biur****

Strona zawiera opis wszelkich usług i towarów oferowanych przez firmę z zakresu kompleksowej i profesjonalnej obsługi biur.

http://www.dalimex.pl/ - 11 Maj 2005

Długopisy, papier do drukarki - sklep Calamus****

Szukasz szeroko pojętych artykułów biurowych? Internetowy sklep http://calamus.sklep.pl posiada bogatą ofertę tego typu produktów, od długopisów i segregatorów po papier do drukarek, urządzenia biurowe i akcesoria komputerowe. Zapraszamy.

http://calamus.sklep.pl/ - 27 Lis 2013

Dobiura.com****

Od 20 lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości urządzenia do biura. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić urządzenia nowoczesne, pochodzące od renomowanych producentów, które cechują się solidnym wykonaniem oraz zapewniają wszystkie niezbędne funkcje, które służą do efektywnej obsługi urządzeń biurowych. Zapewniamy naszym klientom między innymi szeroki wybór niszczarek ściankowych oraz paskowych.

http://www.dobiura.com/ - 14 Paź 2014

DOUBLE EXCLUSIVE SYSTEM****

Witryna dystrybutora ekskluzywnej galanterii oraz artykułów o charakterze upominkowym. W ofercie: galanteria skórzana, artykuły piśmiennicze, akcesoria biurowe i podręczne (zegarki, scyzoryki), krawaty firmowe, kalendarze i inne gadżety. Także alkohole renomowanych marek, niedostępne na rynku detalicznym. Firma oferuje też usługi grawersko-introligatorskie, oraz znakowanie produktów.

http://www.double.pl/ - 15 Mar 2002

Druki szkolne, krzesła, stoły konferencyjne, tablice****

W sklepie internetowym dostępne jest kompleksowe wyposażenie szkół, w tym między innymi: druki szkolne, krzesła, stoły konferencyjne, tablice interaktywne oraz projektory multimedialne i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji cenowych.

http://www.zaopatrzenieszkol.pl/ - 12 Lip 2013

EBiurowe - gilotyny do papieru, bindownice, laminatory, niszczarki biurowe, termookładki****

Sklep internetowy zajmuje się dystrybucją mebli i wyposażenia biurowego. W ofercie znaleźć można gilotyny do papieru, bindownice, laminatory, niszczarki, a także termookładki.

http://ebiurowe.com.pl/ - 11 Kwi 2014