KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe (1 968)

Hurtownia artykułów szkolnych i biurowych SklepPrint.pl****

Firma zajmuje się dystrybucją akcesoriów papierniczych i piśmienniczych. W jej ofercie znaleźć można także tonery i tusze. Hurtownia artykułów szkolnych i biurowych sprzedaje również produkty malarskie, rzeźbiarskie i rysunkowe.

http://sklepprint.pl/ - 14 Paź 2014

IBICON - wyposażenie biur i banków****

Firma oferuje: liczarki banknotów i bilonu, testery, pakowarki próżniowe, gilzy, niszczarki, frankownice, wagi, składacze i otwieracze korespondencji, laminatory, bindownice, dziurkacze, zszywacze, gilotyny, kalkulatory. Na stronie: informacje o firmie, oferta, promocje.

http://www.ibicon.pl/ - 31 Mar 2003

Inkspot Daniel Dragański - tusze i tonery do drukarek****

Firma Inkspot oferuje rozmaite tusze i tonery do drukarek różnych modeli, a także inne akcesoria biurowe.

http://inkspot.pl/ - 17 Paź 2013

Intarco: niszczarki, bindownice, gilotyny, trymery****

Niszczarki do papieru i nie tylko. Gilotyny do papieru, trymery ręczne i elektryczne. Bindownice do grzbietów plastikowych i drutowych, bindownice elektryczne i ręczne.

http://www.intarco.pl/ - 7 Sie 2006

KABUT papeteria Wodzisław Śląski****

Posiadająca siedzibę w Pszowie w województwie śląskim firma Kabut serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów piśmienniczych, papierniczych, biurowych, artystycznych, dekoracyjnych, higienicznych jak też chemicznych. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu, atrakcyjne ceny jak i sympatyczną i fachową obsługę. Mamy duże doświadczenie w branży i doskonale znamy zapotrzebowanie Klientów. Więcej szczegółów oraz dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.kabut-pszow.com.pl/ - 15 Lis 2016

KALEMBICE - KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA Sp. z o.o. - artykuły szkolne, dla plastyków i biurowe ****

Serwis prowadzony przez firmę KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA Sp. z o.o, powstałą w wyniku przekształcenia firmy KALEMBICE s.c. Spółka jest wyłącznym dystrybutorem czeskiego producenta KOH-I-NOOR a.s. na Polskę, w swojej ofercie posiada artykuły szkolne, dla plastyków oraz biurowe. Na stronie można znaleźć ofertę handlową firmy oraz prosty przewodnik po technikach rysunku.

http://www.kalembice.com.pl/ - 14 Lis 2003

Kalendarze****

Veus Druk posiada w swojej ofercie kalendarze ścienne, książkowe i biurowe. Dostępne formaty kalendarzy książkowych to A4, A5 i B5. Znakowanie i personalizację kalendarzy wykonujemy za pomocą grawerki laserowej. Kalendarze, które sprzedajemy są funkcjonale i niedrogie. Duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych druków. Nasze kalendarze są ciekawą propozycją dla firm, urzędów i instytucji. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy na przeciw potrzebom klienta.

http://kalendarze.veus.pl/ - 23 Cze 2015

Karta****

Witryna sklepu internetowego oferującego mapy magnetyczne, tablice dla szkół, tablice reklamowe.

http://www.karta.poznan.pl/ - 15 Gru 2000

Kas - Artykuły Biurowe****

Strona przedstawia ofertę handlową firmy.

http://kas.com.pl/ - 11 Paź 2005

Kasy i drukarki fiskalne - Sprzedaż i Serwis****

Sklep z urządzeniami fiskalnymi oferuje w bardzo niskich cenach :kasy fiskalne, drukarki fiskalne,wagi sklepowe,czytniki, szuflady do kas, rolki do kas itp. Sprzedaż, Serwis i Szkolenia cały kraj.

http://www.soft-bit.pl/ - 28 Paź 2008