KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > archiwizacja dokumentów, oprawy (48)

Artykuły z tworzyw sztucznych-okładki na dokumenty. Jordanów***

Firma GRAŻYNA KLEHR produkuje okładki na dokumenty z folii PCV i PE w szerokim asortymencie, a także na indywidualne zamówienia, według dostarczonej dokumentacji lub wzorów, z możliwością wykonania nadruku firmowego.

http://www.okladki1414.republika.pl/ - 18 Sty 2006

Auxilium-Archeo Kancelaria Archiwizacyjna***

Głównym przedmiotem działalności firmy jest: archiwizacja dokumentów, zakładanie i organizacja archiwum przedsiębiorstw, przechowywanie i niszczenie dokumentów, prowadzenia archiwum zakładowego, opracowania normatyw kancelaryjno - archiwalnych .Archiwizacja dokumentów obejmuje swym zakresem podmioty z sektora przedsiębiorstw prywatnych, ale również urzędy i instytucje, wytwarzające dokumentację osobową, płacową, księgową i techniczną.

http://www.auxilium-archeo.com.pl/ - 30 Sie 2010

Biurotech - artykuły biurowe. Warszawa***

Witryna firmy Biurotech, zaopatrującej biura i urzędy w tusze, tonery, papier ksero, galanterię biurową, segregatory, dziurkacze, przekładki i wiele innych. Na stronie zamieszczono informacje na temat firmy i jej oferty.

http://www.biurotech.com.pl/ - 18 Sty 2006

Business Archiv Sp. z o.o. Warszawa, Poznań***

Na stronie znajdziesz prezentacje oferty spółki, która zajmuje się archiwizowaniem, przechowywaniem i niszczeniem dokumentów. Firma dostarcza fizyczne i elektroniczne systemy archiwizacji oraz oferuje skanowanie. Strona także w języku angielskim.

http://www.biz-archiv.com.pl/ - 12 Sty 2006

Databank. Archiwizacja i zarządzanie dokumentami firmowymi.***

Zarządzanie elektronicznymi i papierowymi dokumentami firmowymi. Bezpieczna archiwizacja, magazynowanie i przechowywanie dokumentów z dostępem przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

http://www.databank.com.pl/ - 18 Maj 2006

Firma "Milo"- Segregatory i Teczki Reklamowe***

Produkcja segregatorów i teczek reklamowych. Naszymi klientami są czołowe agencje reklamowe działające na terenie całego kraju jak również firmy korporacyjne oraz indywidualni odbiorcy.Segregatory i teczki reklamowe - cennik www.milo.arg.pl/REKLAMOWE.doc

http://www.milo.arg.pl/index.php?show=art&title=prod_tecz_seg/ - 11 Kwi 2007

GBSoft - archiwizacja, udostępnianie, przesyłanie dokumentacji. Zabrze***

Archiwizacja, zarządzanie, udostępnianie dokumentacji dowolnego rodzaju. Oprogramowanie Lizardtech (DjVu, MrSID). Skanowanie, obróbka i konwersja dokumentów.

http://www.djvu.com.pl/ - 18 Sty 2006

Hexagon. Warszawa***

Strona prezentująca hurtownię artykułów biurowych. Znajdziesz tu szczegółowe informacje o firmie i listę dostępnych produktów z cennikiem.

http://www.hexagon.waw.pl/ - 12 Sty 2006

Ksero non-stop Ewa Bukowska. Szczecin***

Ksero non-stop Szczecin Dworcowa 19 - czynne 7 dni w tygodniu. Ksero wielkoformatowe, powielanie, plotowanie, oprawy prac.

http://www.ksero.int.pl/ - 10 Lip 2006

Mikrofilm-Center. Poznań***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która zajmuje się archiwizacją dokumentów na mikrofilmach oraz mikrofiszach, duplikowaniem mikrofilmów i mikrofisz, przenoszeniem informacji z mikrofilmów na papier, skanowaniem mikrofilmów na CD-ROM.

http://www.mikrofilm.pl/ - 12 Sty 2006